Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chrome źle wyświetla strony  (Przeczytany 7423 razy)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Chrome źle wyświetla strony
« dnia: Czerwca 05, 2019, 20:14:06 »
Witam.
Dziś pojawił mi się taki problem
https://zapodaj.net/bad9a12b9cecc.png.html
Jest tak tylko w Chromie, na innych przeglądarkach wszystko jest ok. Sprawdzałem Malwarebytes i antywirem i nic. Ma ktoś jakiś pomysł? Nawet podczas pisania np tego wątku ucina mi litery.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2019, 20:35:04 »
Skoro we wszystkich innych przeglądarkach jest OK, problem jest w Chrome. Odinstaluj i zainstaluj ponownie. Jeśli stosujesz synchronizację - najwyżej będziesz musiał włączyć niektóre dodatki lub rozszerzenia.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 05, 2019, 21:23:04 »
Odinstalowywałem już. Nic nie pomogło.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2019, 05:17:41 »
Takich cudów nie ma. Czy dezinstalując usunąłeś też wszystkie prywatne ustawienia przeglądarki? Czyli: czy doprowadziłeś do stanu, że śladu po Chrome na kompie nie ma? A potem, czy reinstalując, skorzystałeś z najnowszej wersji z netu? Czyli pobierając tzw. instalator, który ściąga to, co potrzebuje z firmowych zasobów? Tak, jak to opisujesz, wygląda, że zostaje jakiś wadliwy skrypt (Chrome wciska się w dziesiątki miejsc) i ciągle szkodzi. Mnie chodzi o sytuację, w której po dezinstalacji nic nie zostaje. Żaden wpis w rejestrze, TEMP, ustawieniach użytkownika itd. I AdwCleaner nic nie wykazuje. Wtedy wprawdzie, po ponownej instalacji, trzeba będzie pobrać rozszerzenia i dodatki, ale problem powinien zniknąć. Powinien, co nie znaczy, że zniknie, ale jest to bardzo prawdopodobne. Bo wygląda na to, że gdzieś pokutuje jakiś wadliwy skrypt konfiguracyjny, którego ponowna instalacja nie nadpisuje, akceptując jego istnienie i stąd się biorą problemy. Przeanalizuj też czynności i ustawienia poprzedzające pojawienie się opisanego zjawiska. Czy nie nastąpiło po jakichś zmianach konfiguracyjnych systemu lub sprzętu (np. rozdzielczość ekranu, podkręcenie karty graficznej itd.) lub po instalacji jakiegoś nowego programu. Korzystam z Chrome od wielu już lat i kiedy przeglądarka, co zdarza się bardzo rzadko, wariuje - całkowite wyczyszczenie jej śladów i reinstalacja zawsze pomagały. Ale przez całkowite wyczyszczenie rozumiem taki stan, że w rejestrze nie ma wpisu "Chrome", a w systemie nie pozostaje żaden katalog z Chrome związany. Możliwe, że pewne rekordy trzeba będzie usunąć ręcznie, za pomocą żmudnego czyszczenia rejestru, ale powinno to pomóc. Spróbuj też odpalić system w trybie awaryjnym, może jakiś nowo pozyskany sterownik ma takie uboczne skutki?

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 06, 2019, 10:06:55 »
Tak, zostawiłem przy odinstalowywaniu jakieś ustawienia. Spróbuję dziś, tak jak mówisz, usunąć wszystko i rejestr wyczyscic. Sprawdzę też w trybie awaryjnym. Dzięki za podpowiedzi. Dam znać o efektach.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2019, 12:16:47 »
Bodaj wczoraj Google wypuściło nową wersję Chrome'a, więc może to jakiś bug związany z aktualizacją.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2019, 12:57:19 »
Jak się nie uda, to napisz na prv, postaram się pomóc.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 07, 2019, 00:15:37 »
Dziwne ale jak narazie to samo się naprawiło. Dziś działa poprawnie. 

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 07, 2019, 11:20:05 »
Podejrzewam, że rację ma Kuba - pojawiła się aktualizacja, przeglądarka się zaktualizowała - sama lub za sprawą gorączkowych działań naprawczych i teraz jest OK.

Offline Ulalaal12

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chrome źle wyświetla strony
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 17, 2019, 10:54:46 »
Miałem ten sam problem to chyba z powodu aktualizacji.