Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kaczyński chłodno wita prezydenta...  (Przeczytany 23432 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 15, 2016, 08:23:31 »
jednak żaden z nich nie doprowadził do rezolucji.
wniosek się nasuwa sam, a mianowicie ze zgłaszane sprawy nie łamały prawa i konstytucji, albo nie miały miejsca a były tylko frustracją PiS po przegranych wyborach

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 15, 2016, 08:44:27 »
wniosek się nasuwa sam, a mianowicie ze zgłaszane sprawy nie łamały prawa i konstytucji, albo nie miały miejsca a były tylko frustracją PiS po przegranych wyborach

Jaki wniosek? Że cała Europa zajmuje się naszymi wewnętrznymi sprawami? Tak, PO zrobiła to z troski o Polskę... Przez 8 lat pokazywali ile znaczy dla nich Polska. Ale tyko teoretycznie. Każde donosicielstwo, czy poruszanie naszych wewnętrznych spraw na zewnątrz jest karygodne, niezależnie od tego, kto się takich praktyk dopuszcza.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 15, 2016, 16:47:07 »
już jaśniej chyba nie da się pokazać kto zajmuje jakie miejsce w szeregu i kto rozdaje karty. pad wchodzi do katedry i PRAWIE wszyscy wstają.

i ta sfochowana mina prezesiny - bezcenne
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 15, 2016, 21:48:34 »
już jaśniej chyba nie da się pokazać kto zajmuje jakie miejsce w szeregu i kto rozdaje karty. pad wchodzi do katedry i PRAWIE wszyscy wstają.

i ta sfochowana mina prezesiny - bezcenne
Popatrzcie jak on się dziwnie żegna.Wygląda na to,że nigdy nie był ochrzczony i nie uczęszczał na religię,bo znak krzyża wykonuje się zupełnie inaczej.Taki z niego rasowy katolik i patriota który dopiero niedawno nauczył się hymnu narodowego.
jestem gorszego sortu


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 16, 2016, 08:48:14 »
Jarkacz to burak i tyle, aż strach pomyśleć, że dla bardzo wielu osób pełni rolę wielkiego mentora.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 17, 2016, 11:34:13 »
Wygląda na to,że nigdy nie był ochrzczony i nie uczęszczał na religię,bo znak krzyża wykonuje się zupełnie inaczej.

Kiedy stałeś się ekspertem od gestów liturgicznych?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 20, 2016, 21:40:12 »
Wygląda na to,że nigdy nie był ochrzczony i nie uczęszczał na religię,bo znak krzyża wykonuje się zupełnie inaczej.

Kiedy stałeś się ekspertem od gestów liturgicznych?
Znaku krzyża nauczono mnie na lekcjach religii.Na szczęście watykańskim urzędnikom nie udało się wciągnąć mnie na listę ofiar religijnej indoktrynacji.Falszywe gesty jak wzmiankowane udawanie pobożności przez tchórzliwego zbawcę narodu są widoczne nawet dla takich laików jak ja.Mnie uczono,że znak krzyża wykonuje się czterema ruchami,prawą ręką czyli czoło,mostek,lewy bark,prawy bark i kończy się złożeniem czystych rąk - czyżby cos się w nowym tysiącleciu zmieniło?
 Moje wątpliwości dotyczące chrztu tego pana wynikają z skrzętnie ukrywanej prawdziwej  wiedzy o rodowodzie oraz faktu kim był ojciec Rajmund
w strukturach stalinowskiej władzy.   
Przy okazji liturgiczne pytanie - ilu uchodzców na prośbę papieża przyjęły polickie parafie,kierujące się jak mniemam chrześcijańskim miłosierdziem wobec potrzebujących pomocy.Papież Franciszek z ostatniej wizyty na wyspie Lesbos zabrał do Watykanu trzy rodziny a jego apel aby każda parafia przyjęła jedną  rodzinę uchodzców spotkał się z milczeniem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2016, 21:44:51 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 20, 2016, 21:45:34 »
Przy okazji liturgiczne pytanie - ilu uchodzców na prośbę papieża przyjęły polickie parafie,kierujące się jak mniemam chrześcijańskim miłosierdziem wobec potrzebujących pomocy.Papież Franciszek z ostatniej wizyty na wyspie Lesbos zabrał do Watykanu trzy rodziny a jego apel aby każda parafia przyjęła jedną  rodzinę uchodzców spotkał się z milczeniem.

Masz szanse pokazać, że jesteś lepszy od zakłamanego Kościoła i przyjąć kilku "uchodźców". Zamiast krytykować zacznij świecić przykładem.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 21, 2016, 08:40:27 »
Na szczęście watykańskim urzędnikom nie udało się wciągnąć mnie na listę ofiar religijnej indoktrynacji.
I dzięki temu jako jedyny w Polsce wiesz, jak powinno się (a jak nie) wykonywać znak krzyża. Nic tylko pogratulować owocnej katechizacji w Twoim przypadku jezatku ;].


Przy okazji liturgiczne pytanie - ilu uchodzców na prośbę papieża przyjęły polickie parafie,kierujące się jak mniemam chrześcijańskim miłosierdziem wobec potrzebujących pomocy.Papież Franciszek z ostatniej wizyty na wyspie Lesbos zabrał do Watykanu trzy rodziny a jego apel aby każda parafia przyjęła jedną  rodzinę uchodzców spotkał się z milczeniem.

Łącznie na terenie 3 polickich parafii mieszka jakieś 35 tys. osób. Wybacz, ale jakoś nikt z tych osób nie rwie się do tego, ale tak jak napisał DEtonator Ty możesz dać przykład i przyjąć uchodźców jako pierwszy. Będziemy mogli się wtedy pochwalić, że policka parafia przyjęła imigrantów! :). Więc do dzieła!
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 21, 2016, 13:07:33 »
Na szczęście watykańskim urzędnikom nie udało się wciągnąć mnie na listę ofiar religijnej indoktrynacji.
I dzięki temu jako jedyny w Polsce wiesz, jak powinno się (a jak nie) wykonywać znak krzyża. Nic tylko pogratulować owocnej katechizacji w Twoim przypadku jezatku ;].
Przy okazji liturgiczne pytanie - ilu uchodzców na prośbę papieża przyjęły polickie parafie,kierujące się jak mniemam chrześcijańskim miłosierdziem wobec potrzebujących pomocy.Papież Franciszek z ostatniej wizyty na wyspie Lesbos zabrał do Watykanu trzy rodziny a jego apel aby każda parafia przyjęła jedną  rodzinę uchodzców spotkał się z milczeniem.
Łącznie na terenie 3 polickich parafii mieszka jakieś 35 tys. osób. Wybacz, ale jakoś nikt z tych osób nie rwie się do tego, ale tak jak napisał DEtonator Ty możesz dać przykład i przyjąć uchodźców jako pierwszy. Będziemy mogli się wtedy pochwalić, że policka parafia przyjęła imigrantów! :). Więc do dzieła!
1.Czy mam rozumieć,że znak krzyża nie ma dla was żadnego znaczenia?
2. Jeśli chodzi o apel papieża Franciszka powinieneś wiedzieć, o czym wcześniej wspomniałem,że nie należę do żadnej parafi tego jak to ładnie określił  DEtonator zakłamanego kościoła.Nie wykluczam,że jeśli zrealizujecie apel papieża na pewno za przyzwoleniem głęboko wierzącego rządu kaczystów
znajdę miejsce na przyjęcie wymagającego pomocy uchodzcy. 
jestem gorszego sortu