Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...  (Przeczytany 13691 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 16, 2016, 17:50:06 »
zapomial0łeś dodać ze     nie bedzię darmowych  leków dla  75 latków, będą  tylko  na niektore, czyli nastepne kłamstwo, a mistrzostwo  to powołanie  komendata głównego  policji i zwalenie  winy na PO, tak stwierdził Błaszczak,  no chyba ze chodziło  o to aby załatwić  koledze Majowi emeryture bo bedzie dostawal powyzej 10 k


Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 18, 2016, 20:14:02 »
Ta patologia(dziecioroby) to przede  wszystkim wiocha nie płacąca podatków,dotowana dodatkowo przez kasę z UE
I widzisz KOOWALSKI, nic z tego programu nie zrozumiałeś.
W nim chodzi o to, żebyś Ty - wykształcony, inteligentny, płacący podatki miał co najmniej dwójkę dzieci.
Nie 2+1, nie 2 + piesek tylko dwójkę, która będzie na Twoją emeryturę robiła.

Inna sprawa, że te 500 demografii nie podniesie.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 19, 2016, 13:46:55 »
I widzisz KOOWALSKI, nic z tego programu nie zrozumiałeś.
W nim chodzi o to, żebyś Ty - wykształcony, inteligentny, płacący podatki miał co najmniej dwójkę dzieci.
Nie 2+1, nie 2 + piesek tylko dwójkę, która będzie na Twoją emeryturę robiła.

Inna sprawa, że te 500 demografii nie podniesie.
Ależ mi nie chodzilo o tych sytych ,którzy jak większosc kaczystów wezmą ale o tych ,którzy nie dostaną bo mając 799 zł na osobę w momencie przekroczenia o 2 zł czyli osiagnięcia rewelacyjnego dochodu w wysokości 801 zł stracą dodatek "demograficzny".To jest własnie to polityczne ku....stwo kaczystów.Po drugie, pytanie dlaczego mając dwójkę swoich dzieci już pełnoletnich mam ponosić koszty wyborczego przekupstwa?A koszty wprowadzone do budŻetu jako stala pozycja są niebagatelne.Wg Rafalskiej ich genialny wynalazek ma zaowocować zwiększeniem narodzin o 30 tys rocznie czyli dane z   kategorii pobożnych życzeń.Jeśli nawet to by się ziściło to oznacza koszt narodzin jednego narodowego(sic!)potomka ponad 700000 zł a potem jeszcze przez 18 lat 108 tys zł (18 x 6000).Pracując przez 45 lat ten "narodowy potomek" będzie musiał oddawać miesięcznie prawie 1500 zł na zapewnienie godnej
kaczystowskiej emerytury jednemu ze swoich rodziców,czyli analizując to w kosztach stałych nigdy nie zwróci Polsce pisowskiej fantazji w trwonieniu publicznej kasy.Całe szczęscie ,że schowany nadpremier z taboretem ma w zanadrzu bilion czterysta miliardów,które ostatnio M.Morawiecki obciął o całe 400 opowiadając bajki o raju który nam pod rządami kaczystow grozi.
jestem gorszego sortu

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 19, 2016, 22:46:43 »


Po drugie, pytanie dlaczego mając dwójkę swoich dzieci już pełnoletnich mam ponosić koszty wyborczego przekupstwa?
Jeśli uważasz, że PIS wygrało dzięki temu, to nie ma sensu z Tobą rozmawiać.
Po drugie, o budżecie decyduje partia rządząca, na co Twoje pieniądze pójdą.
Mnie się nie pytali, czy chcę autostradę skoro samochodu nie mam. Albo stadion na ME, jeśli piłki nie oglądam.




 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 19, 2016, 23:46:04 »
PiS zawdzięcza wygrane wybory min. dzięki 3 populistycznym kłamstwa. Pierwsze - kwota wolna od podatków, 2- darmowe leki dla seniorów.  Dwa perfidne klamstwa.  500 PLN na dziecko zrobi z nas Grecję w 3 lata.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 20, 2016, 00:41:27 »
Wygrał, bo wszyscy mieli dość rządów PO.
Ty chciałeś dyktatury jednej partii - 12 lat rządów.

Przepisałeś się już do Petru, KOD, czy dalej czynny aktywista PO ?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 20, 2016, 08:30:29 »
Wygrał, bo wszyscy mieli dość rządów PO.
No tak. Cały ten syf, klamstwa i obłuda jako funduje nam PiS to wina Tuska.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 20, 2016, 11:43:08 »
Szczury bedą uciekać z tonącej platformy.
Obserwujcie.



Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 20, 2016, 12:45:07 »
Jeden szczur już uciekł - Gowin
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ziomku

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 11, 2016, 13:00:00 »
To jest raczej zorganizowana akcja :)  "Działacze PO masowo przechodzą do Nowoczesnej"[/size]http://www.polskatimes.pl/artykul/9301875,dzialacze-po-masowo-przechodza-do-nowoczesnej,id,t.html

piotrzpl

  • Gość
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 11, 2016, 14:08:41 »
Ty chciałeś dyktatury jednej partii - 12 lat rządów.

a co nazwiesz to co jest teraz ??? zauważ ze polityka pisa polega na skłóceniu się ze wszystkimi i nawet z zagranicą kłócą się z każdym kto ma odrębne zdanie i nie przytakuje im,,, jak na razie jedna firma rankingowa nam obniżyła ale dwie już się zastanawiają, i wtedy i gospodarka nam poleci na dół i co wtedy??? skąd wezmą kasę na wszystkie obietnice a na obiecali masę i wszystkim

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 17, 2016, 22:47:10 »
Piotrzpl bądź spokojny -  PiS da radę :-) ale czy Ty dasz radę z tym PiSem? ;-)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Co na to konstytucja.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 15, 2016, 11:59:37 »
Jak uznać ustawę rodzina 500 plus za zgodną z Konstytucją RP jeśli artykuł 32 konstytucji stanowi:

Pkt 1 "Wszyscy są wobec prawa równi.
Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne."
Pkt 2 "NIKT NIE MOŹE BYĆ DYSKRYMINOWANY w źyciu społecznym, politycznym lub gospodarczym bez zadnej przyczyny".

Dlaczego państwo polskie pomaga tylko od drugiego dziecka?  Czym się różni źołądek jedynaka samotnej matki, ktąra cięźko pracuje i dlatego przekracza limit,  od źołądków dzieci posłów, którzy wszystko mają" Gdzie tu sprawiedliwość.

Ja jako obywatel polski jeśli złoźe skarge do trybunału Konstytucyjnego na tą ustawe - to przecieź zablokowany trybunał wogóle nie rozpatrzy jej. A chcę zgłosić źe wg mnie ustawa "rodzina 500 plus" dyskryminuje obywateli polskich z uwagi na małą liczbe dzieci.
Moźna było po 300 zł dać, ale od pierwszego dziecka. Bo sam pomysł szczytny,  ale społecznie niesprawiedliwy, kilka tysięcy misięcznie dla wielodzietnej rodziny, a nic dla jedynaków bezrobotnych rodziców.
Niedawno podobna ustawa nie przeszła w Nysie, tam radni chcieli dać 500 zł na dziecko, ale tylko w pełnych rodzinach i dla pracujących rodziców. I sąd orzekł, źe nyska ustawa szykanuje i dyskryminuje mieszkańców Nysy.

A to źe przy dwójce dzieci - tylko jedno pomoc od państwa polskiego dostaje???
Mam poczucie niesprawiedliwości społecznej.


« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2016, 12:01:18 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

piotrzpl

  • Gość
Odp: 500zł...ale nie dla pierwszego dziecka - reforma prodemograficzna wg PiS...
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 15, 2016, 12:18:52 »
Piotrzpl bądź spokojny -  PiS da radę :-)
No jak widać już  zaczynają miec problemy i kombinują z obietnicami odsuwając je w czasie i zaczęli zauważać ze kasy na wszystko nie starczy

ale czy Ty dasz radę z tym PiSem? ;-)
luz, spoko dam rade nawet zbytnio nie muszę się wysilać



przykładzik   ;D ;)
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/biznes-m%c4%99%c5%bca-szyd%c5%82o-szko%c5%82a-kt%c3%b3rej-jest-dyrektorem-to-maszynka-do-zarabiania-milion%c3%b3w-z-unijnej-kasy-kontroluje-j%c4%85-kilka-os%c3%b3b/ar-AAh4v5f?ocid=spartandhp
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2016, 12:20:59 wysłana przez piotrzpl »