Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!  (Przeczytany 45215 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 25, 2015, 18:56:19 »
Krzysiu- do mnie wystarczyło zadzwonić i wykreśliłabym osobę z listy. Jedną taką prośbę miałam i wykreśliłam. Namiary na mnie są ogólniedostępne.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 25, 2015, 19:01:06 »
Krzysiu- do mnie wystarczyło zadzwonić i wykreśliłabym osobę z listy. Jedną taką prośbę miałam i wykreśliłam. Namiary na mnie są ogólniedostępne.
Ale krzyś przecież nie zna nawet swojego adresu: mieszka w bloku spółdzielczym, a na śmieciach zyskałby w Tanowie :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 25, 2015, 20:25:54 »
według mnie jak i Krzysztofa jak i król kłamią, jestem gotów się założyć ze król nie dostał żadnych pism o wykreślenie  :)

Offline mieszkaniec Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 25, 2015, 20:47:20 »
Cytat: piotrzpl w Listopad 24, 2015, 18:32:54
Diakun zbłaźnił się występując z uchyleniem uchwały

Wprowadzono uchwałę - źle
Wycofano tę uchwałę - źle

Może pora się zdecydować, a nie zachowywać się jak rozkapryszone dzieci którym nie da się dogodzić?


Jak burmistrz miał takich doradców co ustalali stawkę 12 zł od osoby w 2012 r.  to nic dziwnego, że ma teraz to co ma. Tej osobie, która ustaliła te stawki należy się super premia.
Ktoś, kto liczył do opłaty zameldowanych a nie mieszkających to albo działał przemyślanie bo udało mu się wrobić burmistrza i taki był jego zamiar albo za mało kawy wypił i ciężko mu się myślało. W takim razie ten nadworny doradca liczący stawkę 12 zł od osoby doliczył kilkanaście osób z mojej rodzinki, która nie wymeldowała się a mieszka za granicą.
Natomiast ani ja, ani członkowie najbliższej mojej rodzinki nie jesteśmy zameldowani.
Hipotetycznie zakładam, że mieszkam w bloku w wynajętym na czarno mieszkaniu. Jest nas 5. Gmina nie ma prawa mnie skontrolować bo ja do gminy nie mam prawa składać deklaracji. Składam oświadczenie do spółdzielni, że mieszkam sam a nie z rodzinką. Nazwiska mojego spółdzielni nie wolno ujawnić gminie (ochrona danych).
To, że wody dużo leję? A co? Nie wolno? Kto zabroni mi się kąpać tak, jakby mieszkało 5 osób. To nie jest wyznacznik. A więc ja nie muszę płacić bo spółdzielnia nie ma prawa mnie ujawnić a nawet jak będzie wiedziała, że oszukuję to co mi może zrobić - do sądu mnie poda? :-)

ABSTRAHUJĄC OD TEMATU

Panie Burmistrzu - jeśli Pan albo ktoś z Pana środowiska to czyta to gratuluję doradcy z 2012 r.  Z wyborem stawki od osoby wpuścił Pana w maliny. Takich jak ja jest wszędzie dużo oraz takich jak moja dalsza rodzinka, która nie wymeldowała się a wyjechała za chlebem też jest dużo. Każdy nawet w szkole średniej (nie trzeba mieć wyższego wykształcenia) wie, że meldunki dawno są nieaktualne.

A ZATEM, PANIE BURMISTRZU - JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ ŻEBY WSZYSTKIM DOGODZIŁ.

NO, CHYBA, ŻE BĘDZIE TO PREZYDENT SZCZECINA, KTÓRY WSZYSTKICH SZCZECINIAN ZADOWOLIŁ. OD POCZĄTKU WPROWADZIŁ SUPER SYSTEM W BLOKACH OD WODY A W DOMACH 50 ZŁ NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI OSÓB W DOMU. NA POCZĄTKU WODĘ MIAŁ PONAD 5 ZŁ ZA M3 ALE PÓŹNIEJ MIAŁ Z CZEGO OBNIŻAĆ. KURCZE - SUPER PREZYDENT WSZYSTKICH SZCZECINIAN.

SUPER PREZYDENTA MAJĄ TEŻ MIESZKAŃCY STARGARDU.
STAWKI MIELI OD METRA 2, A TERAZ PREZYDENT CHCĄC ZADOWOLIĆ WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW BEZ WYJĄTKU ZMIENIŁ SYSTEM NA JESZCZE LEPSZY.
WSZYSCY STARGARDZIANIE SĄ WDZIĘCZNI SWOJEMU PREZYDENTOWI A O TO PRZECIEŻ CHODZI.

http://www.stargardzka.pl/miasto-stargard/5135-opata-za-mieci-nowe-kryterium-od-gospodarstwa-domowego-.html

Panie BURMISTRZU!!!!!
Proszę się więcej nie miotać tylko brać przykład z bliskich sąsiadów.

Proszę zacząć szanować swoich mieszkańców i WPROWADZIĆ SYSTEM ALBO TAKI JAK W SZCZECINIE ALBO TAKI JAK W STARGARDZIE A NAWET JA BĘDĘ MUSIAŁ ZAPŁACIĆ BO NIE BĘDĘ MIAŁ INNEGO WYJŚCIA - od wody się nie wymigam, ale od osób w gospodarstwie? Kto wie? ???
Jak wprowadzi Pan system od osoby to za podobne do mojego przypadki zapłaci i Pan, Pana pracownicy i inni mieszkańcy.

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 25, 2015, 20:57:36 »
Krzysiu- do mnie wystarczyło zadzwonić i wykreśliłabym osobę z listy. Jedną taką prośbę miałam i wykreśliłam. Namiary na mnie są ogólniedostępne.
Ale krzyś przecież nie zna nawet swojego adresu: mieszka w bloku spółdzielczym, a na śmieciach zyskałby w Tanowie


Adres swój znam, A za Teściów niektóre rachunki płacę ja z żoną gdyż żyjąc z renty nie wszystko są w stanie sami opłacić więc tak naprawdę to ja ponoszę koszt - Pozdrawiam i proszę nie doszukiwać się podtekstów.
Sam nie mogłem wycofać gdyż nie ja podpisałem.


Post Merge: Listopada 25, 2015, 21:38:32
przy okazji niech wywieszą w gablotach numery mieszkań i ilości ludzi
nie ma takiej możliwości nie zgodne z prawem,,,


To nie dobrze.
W takim przypadku niektórzy ludzie mogą czuć się bezkarni i celowo będą zaniżali liczby osób do spółdzielni i kto to sprawdzi.

Miesiąc temu na sesji mówili, że blokujące przepisy nie dają możliwości sprawdzania ilości ludzi w mieszkaniach w blokach, teraz czytam, że spółdzielnie nie mogą wywieszać listy osób zadeklarowanych do opłaty to w takim razie ciekawe czy urzędy mogą podawać do spółdzielni urodzone dzieci w blokach bo pewnie się okaże, że też jest jakaś ochrona danych czy coś podobnego.
To wszystko jest chore.

Cała nadzieja w nowym rządzie - najwyższa pora żeby zacząć naprawiać ten bałagan.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2015, 21:38:32 wysłana przez krzyś »

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 26, 2015, 08:42:38 »
Panie BURMISTRZU!!!!!Proszę się więcej nie miotać tylko brać przykład z bliskich sąsiadów.

Co to, mama z burmistrzem zaczęła przez forum dyskutować ? Nie chodzi na zarządy, czy burmistrz po kolejnej kompromitacji nie dopuszcza jej przed swoje oblicze ?  :'(

Offline NemoAl

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 26, 2015, 16:57:45 »
Dobrze, że funkcjonuje internet. Niestety burmistrz Polic ani przewodniczący rady chyba za tym nie nadążają. Oni chcieliby aby było jak za komuny. Panu burmistrzowi i przewodniczącemu trzeba chyba przypomnieć A. Mickiewicza: "Po co się ten gmin głupi na radę gromadził? Chce żeby mu radzono to co już uradził." Niech te osoby przeczytają art. 7 statusu Gminy. Przeczytają tam kto sprawuję władzę w gminie.
Niezrozumiałym jest dla mnie utworzenie śmieciowego wydziału liczącego raptem 5 osób i z naczelnikiem na czele. Jeśli śmieci to moim zdaniem jest to dziedzina wchodząca w skład szeroko rozumianej ochrony środowiska. Wystarczyło w tym wydziale utworzyć zespół ds. śmieci. Utworzenie stanowiska naczelnika wydziału śmieciowego to duża albo nawet bardzo duża kasa. I o to właśnie chodziło. Skutki już znamy. Przecież nie chodzi o śmieci a o stanowiska dla swoich. Zbyt wiele w urzędzie jest BMW (bierny, mierny ale wierny). Burmistrz powinien zrobić audyt w swoim urzędzie i sprawdzić ile stanowisk należy uwolnić. Jest to jednak duże ryzyko z uwagi na kolejne wybory.
Nie wolno nazywać ludzi "internetowymi frustratami". Mam nadzieję, że burmistrz, przewodniczący rady za 3 lata zapłacą za to. Tak trzymajcie Panowie a wynik będzie przesądzony.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 26, 2015, 19:06:34 »
Nie wolno nazywać ludzi "internetowymi frustratami"
Przejrzyj dokładnie wątek "śmieciowy", czy internetowi frustraci napisali, że powodem zamieszania było 5 500 niepłacących za swoje śmieci.
<*)))))>{

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 27, 2015, 09:19:02 »
Jeśli śmieci to moim zdaniem jest to dziedzina wchodząca w skład szeroko rozumianej ochrony środowiska.

Oba wydziały działają na podstawie zupełnie odrębnych przepisów. Możesz za to podziękować Platformie Obywatelskiej, bo ustawa śmieciowa to ich dziecko i to oni ponoszą pełną odpowiedzialność za jej funkcjonowanie.

Utworzenie stanowiska naczelnika wydziału śmieciowego to duża albo nawet bardzo duża kasa. I o to właśnie chodziło.

A za to możesz podziękować PiSowi. Z tą "dużą kasą" bym nie przesadzał, budżetówka nie słynie z dużych zarobków, aparatowi na Zakładach wyciągają więcej. O ile dobrze pamiętam to chyba zarobki budżetówki nie są tajne, może niech ktoś zwróci się z oficjalnym zapytaniem? W budżecie gminy też powinna być odpowiednia pozycja dotycząca wynagrodzeń.

Nie wolno nazywać ludzi "internetowymi frustratami".

Wprowadzono nową uchwałę - źle, chcemy starej.
Cofnięto uchwałę - źle, burmistrz się zbłaźnił.
System oparty o wodę - źle, bo ktoś może się dużo kąpać.
System oparty o osoby - źle, bo ludzie oszukują.
Zaproponowano kontrole - źle, nie mają prawa mnie kontrolować.
W takim razie od osoby, ale z wyższa stawką na pokrycie "dziury" - źle bo Szczecin ma taniej.
Wielkogabarytowe wywożone raz w miesiącu - źle bo śmieci zalegają.
Wielkogabarytowe wywożone częściej - źle bo trzeba za to więcej zapłacić.

"Internetowi frustraci" to i tak bardzo delikatne określenie.

Na szczęście będą konsultacje, mieszkańcy wybiorą rozwiązanie które im najbardziej odpowiada (bo z punktu widzenia gminy jest to wszystko jedno i tak na śmieciach nie zarabia), a wtedy vox populi vox dei. Zastanawia mnie tylko kogo będziecie obrzucali błotem jak już zostanie dokonany wybór - władzę, bo pyta mieszkańców o zdanie, czy mieszkańców, bo nie daj boże mogą wybrać system, który Wam nie będzie odpowiadał.

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 27, 2015, 09:38:52 »
Jako jeden z "internetowych frustratów" odpowiem Konkretowi konkretnie: nie ma zgody na żadne podwyżki, dopóki w Transnecie siedzi i bierze pieniądze przerośnięta, 6-osobowa rada nadzorcza (złożona z konkretnych krewnych i znajomych) i dopóki prezes Transnetu zarabia 170 tys. złotych. Przejrzystość, panowie, przejrzystość...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 27, 2015, 10:08:33 »
Jako jeden z "internetowych frustratów" odpowiem Konkretowi konkretnie: nie ma zgody na żadne podwyżki, dopóki w Transnecie siedzi i bierze pieniądze przerośnięta, 6-osobowa rada nadzorcza (złożona z konkretnych krewnych i znajomych) i dopóki prezes Transnetu zarabia 170 tys. złotych. Przejrzystość, panowie, przejrzystość...


Michale, skąd takie info ? :>

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 27, 2015, 11:23:19 »
Jako jeden z "internetowych frustratów" odpowiem Konkretowi konkretnie: nie ma zgody na żadne podwyżki, dopóki w Transnecie siedzi i bierze pieniądze przerośnięta, 6-osobowa rada nadzorcza (złożona z konkretnych krewnych i znajomych) i dopóki prezes Transnetu zarabia 170 tys. złotych. Przejrzystość, panowie, przejrzystość...

Michale, skąd takie info ? :>

Grażynko, z oświadczeń majątkowych i z BIP :)

Tak przy okazji, mam pomysł na nazwę akcji protestacyjnej: "Internetowi frustraci mówią NIE złodziejom ..." (zamiast kropek dokładniejsze wskazanie, o kogo chodzi).
Jak Wam się podoba, mniej lub bardziej anonimowi panowie i panie gryfouzależnieni? Naprawdę chcecie na takim poziomie rozmawiać z mieszkańcami? Jeśli tak, życzę powodzenia, kontynuujcie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 27, 2015, 11:31:45 »
Michale, skąd takie info ? :>
Możemy zostać przy Tuwimie :) W końcu to mistrz dygresji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 11:34:50 wysłana przez saga »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 27, 2015, 12:39:34 »
no to konkret tak po kolei ;  ;)

Wprowadzono nową uchwałę - źle, chcemy starej. = źle bo nie oparta o konkretne wyliczenia, i chroniła tylko jedna grupę społeczną
Cofnięto uchwałę - źle, burmistrz się zbłaźnił. - tak zbłaźnił  się bo inicjatywa jego była po burzy na forum, i nagle wyskoczył z konsultacjami, gdzie był wcześniej
System oparty o wodę - źle, bo ktoś może się dużo kąpać. - tak i chyba wystarczającą daliśmy przykładów ze złe, i nie wiarygodne
System oparty o osoby - źle, bo ludzie oszukują. - no nie jestem tego taki pewny ze aż tak oszukują
Zaproponowano kontrole - źle, nie mają prawa mnie kontrolować. - takie prawo i sorry to nie my go tworzyliśmy
W takim razie od osoby, ale z wyższa stawką na pokrycie "dziury" - źle bo Szczecin ma taniej. - no przykłada dobry, dlaczego a no dlatego ze my mamy własną firmę transportową, mamy własne wysypisko, a szczecin nie ma, no to gdzie powinno być taniej ???
Wielkogabarytowe wywożone raz w miesiącu - źle bo śmieci zalegają. - no faktycznie ze za rzadko ładnie nie wygląda zalegające śmieci
Wielkogabarytowe wywożone częściej - źle bo trzeba za to więcej zapłacić. - powiem tak sztuka nie polega na podniesieniu ceny, sztuka polega na obniżeniu kosztów, i powiem ci ze słuchałem prezesa trans netu, no i ciekawi mnie dlaczego został i na jakiej podstawie wybrany na prezesa, to co on mówił no to mógł powiedzieć zwykły pracownik tej firmy,,,


« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2015, 12:56:05 wysłana przez piotrzpl »

saga

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 27, 2015, 16:36:21 »
"Internetowi frustraci" to i tak bardzo delikatne określenie.
Spokojnie, padały z ust pana Witolda Króla bardziej dosadne stwierdzenia, np. - w odniesieniu do petycji - "Tego normalny umysł nie jest w stanie zrozumieć". Czy ten poziom obrażania mieszkańców już Konkreta zadowala, czy mam przytaczać kolejne cytaty? Kto według gryfitów (bo przecież pan Król czytał to z uzasadnienia przygotowanego przez grupę radnych tego ugrupowania) może się cieszyć z posiadania "normalnego umysłu"?