Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PIS STOP!!!  (Przeczytany 16936 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Października 07, 2015, 21:05:15 »
Tacy jesteśmy, pisowcy - gwałt, pożoga i cholera.

no po wczorajszym wystąpieniu Macierewicza w Chicago  no to aż starch się bac co się będzie działo,,, no i twoje słowa mogą być prorocze,,, no i wiceprezes  Macierewicz pokazał jacy jestescie

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Października 07, 2015, 21:23:09 »
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 21:25:47 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Października 07, 2015, 21:53:24 »
Tak jest !
Najpierw wytniemy całe PO, z szatanem Niesiołowskim na czele, później wszystkich popleczników, a na samym końcu siebie będziemy wyżynać.
 
Prowadź duce Kaczyński !!!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Października 07, 2015, 21:59:12 »
Prowadź duce Kaczyński !!!
prawdziwa twarz pisu właśnie wylazła z szafy. kto wierzy w szydło i duda cuda szybciutko się ocknie. szkoda tylko, że z tak ogromną szkodą dla polski. a jak macierewicz doprowadzi do inwazji ruskich na polskę - oj - pierwsi będziecie uciekać - prawdziwi polscy patrioci
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Października 07, 2015, 22:02:54 »
Głosowanie na ludzi od Kukiza będzie równoznaczne z wsparciem PiS, bo to ich najbardziej pewny koalicjant (i chyba jedyny).
Ale na kogoś zagłosować trzeba....

Kukiz zadeklarował, że w żadne koalicje wchodził nie będzie. Będę trzymał Go za słowo. ;)
Kukiz to taki sam były alkoholik ze zlasowanym mózgiem jak mój sąsiad.Jak obiecał,że nie będzie pił to właśnie obiecał.Pije ponownie.To taki współczesny Tymiński tylko duzo biedniejszy.Tamten miał przynajmniej czarną teczkę  a Kukiz? Trzeba zmienić konstytucję i dać prezydentowi większą władzę.Tak, Duda już pokazał do czego jest zdolny jako funkcyjny PiSu i jednoczesnie spolegliwy wobec Watykanu jak Trybunał Konstytucyjny.Wydawało mi się,że ekonomiczny uchodzca postawi na Nowoczesna Pl.Ale widocznie uchodztwo działa tak jak na "wielkiego patriotę"Rycharda Bełkot Samoobrona Czarnecki,który w trudnych czasach "patirotycznie "bronił wolności Polaków w ciepełku  UK.Poglądy od sasa do lasa ma większość uchodzców ekonomicznych,którym się marzą takie same warunki życia w Polsce jak u zagranicznych pracodawców zapominając z jakiego pułapu startowaliśmy.Panie DEtonator ludzie zdolni i odważni potrafią znależć sobie miejsce w obecnej Polsce i na pewno nie postawią na ludzi marnej reputacji.To domena prezesa jarosławpolskęzbaw. 
jestem gorszego sortu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Października 07, 2015, 22:18:31 »
Poglądy od sasa do lasa ma większość uchodzców ekonomicznych,którym się marzą takie same warunki życia w Polsce jak u zagranicznych pracodawców zapominając z jakiego pułapu startowaliśmy.Panie DEtonator ludzie zdolni i odważni potrafią znależć sobie miejsce w obecnej Polsce i na pewno nie postawią na ludzi marnej reputacji.

Skucha, nie jestem uchodźcą ekonomicznym, w czasach kiedy wyjeżdżałem niemiecki rynek pracy był dla Polaków zamknięty, oczywiście z pewnymi wyjątkami, a profesja, którą się obecnie zajmuję, w Polsce praktycznie nie występuje. Niestety. :P

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Października 07, 2015, 22:23:02 »
i tak wyjechałeś w poszukiwaniu lepszego życia. i szczerze - nawet jak twoja profesja w polsce by istniała - nie wróciłbyś - zrobisz to dopiero na emeryturze - oczywiście niemieckiej.
i odnośnie wczorajszego wypału macierewicza - ciekawe czy prezydent duda zrobi to czego nie zrobił prezydent kaczyński?
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 22:27:22 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Października 07, 2015, 22:26:16 »
i tak wyjechałeś w poszukiwaniu lepszego życia.

Widzę, że wiesz lepiej. :) :) :)

i szczerze - nawet jak twoja profesja w polsce by istniała - nie wróciłbyś

Skąd ta pewność?

zrobisz to dopiero na emeryturze - oczywiście niemickiej

Oj, do tego jeszcze daleko, jeszcze wiele może się zmienić. ;)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Października 07, 2015, 22:28:32 »
Oj, do tego jeszcze daleko, jeszcze wiele może się zmienić. ;)
oby nie na gorsze - a tak to na razie widzę.
[ciach!]
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 22:32:25 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Października 07, 2015, 22:32:18 »
PiS obiecał, że obniży wiek emerytalny, a tutaj już się słyszy, że będzie można dobrowolnie pracować do 70 roku życia (!).


żal, taki wielki patriota


A kim ty jesteś, żeby mnie oceniać? Widzę że żal tyłek ściska. :) Poza tym temat dotyczy PiSu, więc skończ z tymi wycieczkami osobistymi.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 22:35:38 wysłana przez DEtonator »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Października 07, 2015, 22:33:50 »
nie widzisz tego że kobiet odzchodzące w wieku 60 lat na emeryturę nie  będą miały za co żyć? dziękuję za taki wybór.
wracaj do polski, buduj dobrobyt, zmień nick na PLnator - pogadam jak równy z równym. nie rozumiem dlaczego wy, wielcy polacy na zachodzie, chcecie mi w kraju taką konserwę zafundować. osobiście to bym wam odebrał prawo głosu. co wy wiecie o polsce jak was tu nie ma???
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 22:43:04 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Października 07, 2015, 22:43:07 »
wracaj do polski, buduj dobrobyt, zmień nick na PLnator - pogadam jak równy z równym

Tak myślałem, kompleksy. Nie potrzebuje doradcy. Równi to my nigdy nie będziemy i rozmawiać ze sobą nie musimy. :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Października 07, 2015, 22:50:36 »
mylisz się. żadne kompleksy. ja za granicą chodzę z głową podniesioną do góry. nie wstydzę się mówić po polsku. nie akcentuję na DE aby czuć się ważniejszy. i chyba najważniejsze - w tym całym polskim syfie i bagienku - potrafiłem doskonale ułożyć sobie i swojej rodzinie życie w polsce, a nie na obczyźnie - a nie z daleka za euro i funty i dolary się wymądrzać.gute nacht DEtonator
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2015, 22:57:50 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Października 07, 2015, 23:02:25 »
i chyba najważniejsze - w tym całym polskim syfie i bagienku - potrafiłem doskonale ułożyć sobie i swojej rodzinie życie w polsce, a nie na obczyźnie - i z daleka za euro i funty i dolary się wymądrzać.

Zdziwiłbyś się, widziałem już wielu takich kozaków, którzy twierdzili, że wyjazd z Polski to ucieczka do łatwiejszego życia, a potem się okazywali ludźmi, którzy wykładali się za granicą na najprostszych sprawach. W Polsce bardzo dobrze sobie radziłem, jednak w porównaniu do tego, co czasami trzeba przejść za granicą to polski "syf i bagienko" to pikuś. Nikt tutaj się nie wymądrza, przynajmniej ja nie mam takiego zamiaru, stwierdzam tylko fakty. 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Października 07, 2015, 23:12:30 »
to jeszcze raz - wróć do polski - pomóż budować nam (mi) dobrobyt. niech nasz kraj rośnie w siłę!!!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!