Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Problem ogólnokrajowy.  (Przeczytany 4018 razy)

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Problem ogólnokrajowy.
« dnia: Grudnia 09, 2014, 15:52:38 »
Każdy z Was ma swoje zapatrywania na przyszłość, sympatie polityczne, poglądy, których broni. Większość zajęta jest dyskusją na temat tego, czy wspierane przez niego ugrupowanie jest/będzie lepsze od innych. Dobrze, to może być ważne, ale...
Nie wiem, jak bardzo i czy w ogóle jesteście zorientowani w kwestii prób islamizacji Polski. Czy w ogóle Was to interesuje. Mnie tak. Wiem, co dzieje się w krajach, które pozwoliły sobie na nadmierną, hmm, poprawność polityczną, tolerancję, czy jak nazwać naiwność, pozwalającą islamistom poczuć się jak u siebie.
Teraz ten problem zaczyna dotykać i nas, Polaków. Ktoś może powiedzieć, że zajmuję się głupotami, ktoś inny, że propaguję nienawiść rasową albo brak tolerancji. Każdy ma prawo do własnego zdania, niemniej jednak zaczyna być niewesoło.
Zapraszam do zapoznania się z treścią poniższych linków.
https://www.facebook.com/pages/Zespół-Dawah-Polska/377722369071344?fref=photo
https://www.facebook.com/pages/Zespół-Dawah-Polska/377722369071344?fref=photo
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,141586,16993204,Polacy_niesiemy_wam_szariat.html




Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Problem ogólnokrajowy.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 09, 2014, 20:36:45 »
Problem jest ogólnoeuropejski, a nawet ogólnoświatowy. W Polsce to dopiero początki, z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że pełna integracja wyznawców islamu z chrześcijanami to fikcja. Ci, z którymi można w miarę normalnie funkcjonować stanowią może z 5% całości. Mówią, że Zachód jest be, ale z wyciąganiem ręki po zasiłki i korzystaniem z wszelakich zachodnich dóbr nie mają żadnego problemu. W Europie większość z nich żyje, jak pączki w maśle, w przeciwieństwie do chrześcijan w krajach islamskich. Ta lewacka, europejska polityka się kiedyś wyłoży. Jeżeli ktoś nie potrafi zachowywać się jak gość w innej kulturze, powinien wracać do domu. W Danii podobno tak się w jednej z wiosek rozpanoszyli, że zakazali stawiania i ubierania choinek. Dla mnie jest to szczyt chamstwa i bezczelności.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem ogólnokrajowy.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 09, 2014, 20:45:50 »
Mówią, że Zachód jest be, ale z wyciąganiem ręki po zasiłki i korzystania z wszelakich zachodnich dóbr nie mają żadnego problemu. W Europie większość z nich żyje, jak pączki w maśle, w przeciwieństwie do chrześcijan w krajach islamskich. Ta lewacka, europejska polityka się kiedyś wyłoży
mam nadzieję, że takie samo zdanie masz chociażby o chrześcijańskich polaczkach którzy doją  angielską kasę korzystając z zasiłków rodzinnych, nie przepracowawszy tam ani jednego dnia
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Problem ogólnokrajowy.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 09, 2014, 20:52:03 »
chrześcijańskich polaczkach którzy doją  angielską kasę korzystając z zasiłków rodzinnych, nie przepracowawszy tam ani jednego dnia

To Ty napisałeś nie ja, przestań manipulować, poza tym Polacy nie psioczą na Wielką Brytanię, większość z nich jedzie po to, by móc uczciwie pracować. Oczywiście, czarne owce wszędzie się trafiają, dlatego uważam, że polityka socjalna musi zostać zaostrzona, i to nie tylko w Anglii.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem ogólnokrajowy.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 09, 2014, 21:24:51 »
poza tym Polacy nie psioczą na Wielką Brytanię,
zgadza się - nie psioczą. tylko to i wiara różni ich od islamistów.
 
większość z nich jedzie po to, by móc uczciwie pracować.
tak samo jak sporo islamistów ciężko i uczciwie pracuje na zachodzie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Problem ogólnokrajowy.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 09, 2014, 21:50:51 »
tak samo jak sporo islamistów ciężko i uczciwie pracuje na zachodzie.

Z tym "tak samo" byłbym bardzo ostrożny.