Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 42238 razy)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 23, 2014, 22:27:48 »
KOOWALSKI, a Ty naprawdę nie czujesz tego smrodu? Wszyscy piszący czują, a Ty nie? Kiepski masz węch...
I co masz na myśli pisząc, że "za poprzedniej dyrektorki też była jedna wielka świta"?

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 23, 2014, 23:15:00 »
Cytat: "koko"
KOOWALSKI, a Ty naprawdę nie czujesz tego smrodu? Wszyscy piszący czują, a Ty nie? Kiepski masz węch...
I co masz na myśli pisząc, że "za poprzedniej dyrektorki też była jedna wielka świta"?


KOOWALSKIEMU chodziło chyba o to że właśnie czuje ten smród ale dochodzący od wszelkich lokalnych urzędów i instytucji państwowych (chyba wszyscy to czują  :< )

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 23, 2014, 23:16:39 »
Kowalski to kobieta :)

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 23, 2014, 23:20:29 »
Cytat: "rbk"
Kowalski to kobieta :)


no tak :-) Sorry Pani KOOWALSKI

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 24, 2014, 09:28:32 »
Cytat: "koko"
KOOWALSKI, a Ty naprawdę nie czujesz tego smrodu? Wszyscy piszący czują, a Ty nie? Kiepski masz węch...
I co masz na myśli pisząc, że "za poprzedniej dyrektorki też była jedna wielka świta"?

Nie ,nie czuję smrodu związanej z nagrodą dla dyrektorki.Czuję natomiast smród od nagonki prowadzonej przez ludzi pozbawionych jak przypuszczam przywilejów związanych z poprzednią dyrektorką.Zmieniła się dyrektorka - wygrała konkurs,skończyły się przywileje.Nagrody za nic nie robienie to powszechny zwyczaj w tzw. WOLNEJ POLSCE.Dzięki funduszowi nagród tresuje się dyrektorów  szkół do spolegliwości wobec władzy nie tylko w Policach.Trzeba tylko otworzyĆ szeroko oczy,żeby to zobaczyć.
I na koniec"wszyscy piszący czują",rzeczywiście strasznie dużo tych piszących i czujących
w stosunku do np. liczby rodziców dzieci chodzących do tej szkoły.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 24, 2014, 10:10:06 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Nie ,nie czuję smrodu związanej z nagrodą dla dyrektorki.Czuję natomiast smród od nagonki prowadzonej przez ludzi pozbawionych jak przypuszczam przywilejów związanych z poprzednią dyrektorką.

Jestem jedną z osób, która "prowadzi nagonkę" na obecną dyrektorkę.
Jeśli sobie życzysz- podam Ci wszystkie moje dane (choć wielu mnie zna) i sprawdź, czy robię to dlatego, że zostałem pozbawiony przywilejów związanych z poprzednią Panią Dyrektor Golisowicz.
Napiszę więcej- konia z rzędem temu, kto znajdzie choć jedną przesłankę, że mam w tej sprawie jakiś jawny czy ukryty interes poza przeciwstawieniem się bandyckiej polityce zarządu powiaty w zakresie lokalnej oświaty oraz obrony Pani Golisowicz i pracowników, którzy już zostali, lub zostaną skrzywdzeni przez Leszka L., Anne R., Agatę M.N i innych.

A teraz do rzeczy- po pierwsze robię nagonkę na tą osobę, ponieważ jej tu w ogóle nie powinno być. Po drugie- skoro się pojawiła, to powinna zabrać się za robotę a nie za kombinowanie. Po trzecie odrobina godności ludzkiej nakazuje próbę integracji ze środowiskiem a nie rozpoczynanie kariery w Policach od wojenki i spisków. Mam tu na myśli oskarżenia, zniesławienia, próby podważenia autorytetu Pani Golisowicz. Osoba ta nie powinna kłamać. Osoba ta powinna skupić się na dobru uczniów, których ma pod opieką a nie na robieniu biznesu ze szkoły!
Nagroda... wychodzi ignorancja organu prowadzącego.
Ciekawe gdyby Guździoł miałby ze swojej kieszeni, a nie z naszej (publicznej) dać tą nagrodę, czy by dał?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 24, 2014, 12:43:27 »
KOOWALSKI, ja też nie prowadzę żadnej nagonki z powodu utraconych przywilejów, ponieważ żadnych nie miałam.
Zgadzam się natomiast z moim przedmówcą.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 24, 2014, 13:14:22 »
Cytat: "koko"
KOOWALSKI, ja też nie prowadzę żadnej nagonki z powodu utraconych przywilejów, ponieważ żadnych nie miałam.
Zgadzam się natomiast z moim przedmówcą.

Spodziewałam się takiej reakcji.Podobnych będzie więcej.Szkoda,że nie dociera do zwolenników poprzedniej dyrektorki podstawowa wiedza.Dyrektorzy szkół są wybierani
przez określone gremia na kadencję.Pani Golisowicz  nie załapała się na kolejną.Tylko tyle.Protesty zwolenników byłej dyrektorki to już zwykłe bicie piany.Będziecie mogli to zmienić
jesienią wybierając "odpowiedni"skład Rady Powiatu,która swoją zbiorową mądrością uzna,że trzeba wyrzucić nową dyrektorkę przed końcem kadencji,pod byle pretekstem.Metoda przećwiczona w poprzednim ustroju a doskonalona nieustannie w obecnym.Metoda nazywała się;"dajcie mi człowieka a paragraf na niego znajdę".Życzę powodzenia w doskonaleniu "demokracji" w odniesieniu do szkół.
jestem gorszego sortu

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 24, 2014, 13:46:54 »
Cytat: KOOWALSKI
[
"Szkoda,że nie dociera do zwolenników poprzedniej dyrektorki podstawowa wiedza.Dyrektorzy szkół są wybierani
przez określone gremia na kadencję"
Szkoda, że o wyborze dyrektora nie decydują względy merytoryczne

Cytat: KOOWALSKI
[

".Będziecie mogli to zmienić
jesienią wybierając "odpowiedni"skład Rady Powiatu,która swoją zbiorową mądrością uzna,że trzeba wyrzucić nową dyrektorkę przed końcem kadencji"

nie omieszkamy skorzystać z tej możliwości.

Jak sama piszesz piszesz , że : " Szkoda,że nie dociera do zwolenników poprzedniej dyrektorki podstawowa wiedza.Dyrektorzy szkół są wybierani
przez określone gremia na kadencję.Pani Golisowicz  nie załapała się na kolejną."

To samo dotyczy rady powiatu - a to  mam wrażenie , że do ciebie nie dociera

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 24, 2014, 14:50:17 »
Cytat: "KOOWALSKI"

"Szkoda,że nie dociera do zwolenników poprzedniej dyrektorki podstawowa wiedza.Dyrektorzy szkół są wybierani
przez określone gremia na kadencję"

Cytat: "andrexx"
Szkoda, że o wyborze dyrektora nie decydują względy merytoryczne

Nie byłam proszę Pana członkiem komisji konkursowej więc nie będę zajmowała stanowiska
ale wydaje mi się ,że decyzja nie była jednoosobowa bo chyba prawo zabrania.
Cytat: "KOOWALSKI"

".Będziecie mogli to zmienić
jesienią wybierając "odpowiedni"skład Rady Powiatu,która swoją zbiorową mądrością uzna,że trzeba wyrzucić nową dyrektorkę przed końcem kadencji"

Cytat: "andrexx"
nie omieszkamy skorzystać z tej możliwości.

Życzę powodzenia!
Cytat: "KOOWALSKI"
Jak sama piszesz  , że : " Szkoda,że nie dociera do zwolenników poprzedniej dyrektorki podstawowa wiedza.Dyrektorzy szkół są wybierani
przez określone gremia na kadencję.Pani Golisowicz  nie załapała się na kolejną."

Cytat: "andrexx"
To samo dotyczy rady powiatu - a to  mam wrażenie , że do ciebie nie dociera

Tutaj też życzę Panu powodzenia.Demagogia ma w Polsce dobry odbiór.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 24, 2014, 15:41:54 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "koko"
KOOWALSKI, ja też nie prowadzę żadnej nagonki z powodu utraconych przywilejów, ponieważ żadnych nie miałam.
Zgadzam się natomiast z moim przedmówcą.

Spodziewałam się takiej reakcji.Podobnych będzie więcej.Szkoda,że nie dociera do zwolenników poprzedniej dyrektorki podstawowa wiedza.Dyrektorzy szkół są wybierani
przez określone gremia na kadencję.Pani Golisowicz  nie załapała się na kolejną.Tylko tyle.Protesty zwolenników byłej dyrektorki to już zwykłe bicie piany...

Co do przeprowadzenia konkursu. W mojej ocenie nie był to konkurs transparentny:
1/ Dziwne, że ogłoszono go dopiero 15 lipca 2013 podczas, gdy uchwała o konkursie była 29 maja 2013r. Moja ocena tej sytuacji- ktoś czekał by nowa dyrektorka skompletowała dokumenty i się do konkursu przygotowała.
2/ Dlaczego w komisji konkursowej znalazło się dwóch członków zarządu- te same osoby potem zatwierdzały konkurs. To tak samo, jakby te osoby same oceniały własną prace.
3/ Jeśli ktoś czytał koncepcje funkcjonowania szkoły - najważniejszego dokumentu przy prezentacji podczas postępowania konkursowego mógł zwrócić uwagę na 2 aspekty- po pierwsze - koncepcja A.N.M była niemal żywcem ściągnięta z koncepcji, którą złożyła przy ubieganiu się na stanowisko dyrektora Liceum w Goleniowie. Pomijając fakt tzw. autoplagiatu należałoby się zastanowić, jak się miała tamta koncepcja do faktu likwidacji tamtej placówki po 3 latach pracy Pani ANM. Drugi zaś aspekt- większość sformułowań zaprezentowanych w tej koncepcji została "zarżnięta" od innych autorów, bez podania źródeł. Czyli tak naprawdę nie była to koncepcja a plagiat. Tym bardziej perfidny, że osoba dokonująca tego miała pełna świadomość, że kradnie prawa autorskie, albowiem ona sama za swoje prawa autorskie pobierała w przeszłości honorarium.

I na koniec- bicie piany przez zwolenników to nie tylko kwestia konkursu. To również kwestia tego, co zarząd powiatu wspólnie z tą bezczelną kobietą wyprawiają w ciągu ostatnich miesięcy. Nagroda to tylko jeden element. O spraw jest więcej, o których zapewnie szersze grono niebawem się dowie.
Cytuj (zaznaczone)
Będziecie mogli to zmienić
jesienią wybierając "odpowiedni"skład Rady Powiatu,która swoją zbiorową mądrością uzna,że trzeba wyrzucić nową dyrektorkę przed końcem kadencji,pod byle pretekstem.Metoda przećwiczona w poprzednim ustroju a doskonalona nieustannie w obecnym.Metoda nazywała się;"dajcie mi człowieka a paragraf na niego znajdę".

Póki co, to zapewniam Ciebie Kowalski, że metodami rodem z PRL i innych systemów totalitarnych posługują się urzędasy spod znaku banana na tle naszej ojczyzny.
To jest moje osobiste doświadczenie- chcąc "uciszyć" mnie w tej sprawie niektóre "organy" posłużyły się informacją, że zgłaszają mnie do służb specjalnych (CBA) w celu zweryfikowania, czy oby moja osoba nie prowadzi nacisków na organy administracji państwowej.
Fajnie Kowalski- no nie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 24, 2014, 15:50:32 »
Cytat: "MrW"
O spraw jest więcej, o których zapewnie szersze grono niebawem się dowie.


Jakich spraw? bo znowu pojawia się taki tekst, jak na innych tematach, coś, ktoś, gdzieś, konkrety, konkrety ;)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 24, 2014, 15:59:10 »
Cytat: "rbk"
Jakich spraw? bo znowu pojawia się taki tekst, jak na innych tematach, coś, ktoś, gdzieś, konkrety, konkrety

Rkb- chyba już mnie na tyle poznałeś, że wiesz, że nie jestem ani mitomanem ani osobą lubującą się w plotach.
Jeśli charakteryzujesz się cierpliwością- doczekasz się niebawem. Jeśli natomiast jesteś bardzo ciekawy i niecierpliwy- zapraszam na kawę:).

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 24, 2014, 16:10:57 »
Chciałem podkreślić, że jako moderator mam styczność z wieloma tematami, przeglądam je każdego dnia i ostatnio tylko coś, ktoś, gdzieś, to mnie drażni :P

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 24, 2014, 16:15:53 »
Cytat: "rbk"
Chciałem podkreślić, że jako moderator mam styczność z wieloma tematami, przeglądam je każdego dnia i ostatnio tylko coś, ktoś, gdzieś, to mnie drażni :P

A ja chciałbym podkreślić, że w moim poście, do którego masz obiekcje przekazałem przynajmniej 3 istotne informacje, o których szanowne grono forumowiczów najprawdopodobniej nie wiedziało.