Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Graffiti w każdym miejscu  (Przeczytany 9131 razy)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Graffiti w każdym miejscu
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 24, 2013, 07:51:15 »
przecież pisze wyraźnie ze ma naprawić szkody, ale dla mnie to i tak mało , oszpecić tyle budynków , co oni maja w głowie ?

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
[Police] Graffiti w każdym miejscu
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 24, 2013, 11:25:42 »
wiekszy problem stanowia chyba calorocznie obsrane trawniki i chodniki....ale znajac zycie zaraz sie rzucicie z widlami i pazurami...farby ze sciany nie wniesie sie na bucie do domu...chyba ze sie uprawia nordic walking miedzy klockami...pozdrowienia dla wlascicieli czworonogow !

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Graffiti w każdym miejscu
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 24, 2013, 17:36:18 »
wystarczy  trochę języka i zwrócić uwagę jeżeli masz tyle "min" w okolicy:)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] Graffiti w każdym miejscu
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 24, 2013, 18:25:36 »
Cytat: "szopik"
wiekszy problem stanowia chyba calorocznie obsrane trawniki i chodniki....ale znajac zycie zaraz sie rzucicie z widlami i pazurami...farby ze sciany nie wniesie sie na bucie do domu...chyba ze sie uprawia nordic walking miedzy klockami...pozdrowienia dla wlascicieli czworonogow !


tak jak jakies tagi itp mam gdzies, tak te gówna na trawnikach, chodnikach irytują mnie maksymalnie. Zakazać psów w blokach i tyle.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Graffiti w każdym miejscu
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 24, 2013, 18:39:10 »
w ubiegłym roku na sąsiednim budynku(świeżo ocieplonym i pomalowanym) jakiś grafficiarz-romantyk wymalował napis "Asiu kocham".
Wyznanie ładne, tylko miejsce kiepskie. Kosztowało parę groszy sąsiadów zamalowanie tego napisu. Kilka miesięcy temu widziałem podobny napis(też wyznanie miłosne) wymalowane biała farba na ulicy Zamenhofa przy ostatnim wieżowcu. Napis z czasem zniknął sam.

Nie mam nic przeciw grafficiarzom, jeśli tworzą swoje dzieła w wyznaczonych miejscach. Gdy zamalowują fasady nowowyremontowanych budynków, jest to wandalizm i zdaje się łamanie prawa. Ale z tego co wiem, subkultura grafficiarzy ceni sobie przede wszystkim wolność i niezależność tworzenia. Ciężko to pogodzić z próbami ustalenia jakichś ram czy zasad.

Ta trafostacja obok MOK-u została wskazana przez młodzież gimnazjalną jako jedna z ciekawostek w Policach podczas targów projektów, zatem ma wartość dla części młodych ludzi.

I jeszcze jedna ciekawostka, był kiedyś taki pomysł, by część nowego deptaka, a dokładniej agorę(placyk przy fontannie) ozdobić sporym graffiti 3D. Nie wiem jednak na jakim etapie jest realizacja tego pomysłu.