Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Straż Miejska-likwidacja?  (Przeczytany 48769 razy)

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 20, 2013, 23:13:38 »
a ja powiem tylko tyle że ostatnio widziałem jak wielcy i możni strażnicy miejscy jechali autem po swierzych chodnikach w wyremontowanym parku miejskim na " starych Policach" i aż szlak mnie trafił że im się duuuupy z samochodu nie chciało ruszyć . Myślałem że ojczulka krew zaleje bo sam też nie mógł tego zrozumieć .
Powiem otwarcie : w cholere z taką instytucją i bandą opierdzielaczy co ma się wyżej niż pozostali i nawet nie raczy ruszyć swoich 4 liter na patrolik z auta tylko musi nim jechać !!!!!!!!!!!!!

Teraz też wracając z pracy i idąc przez park solidarność pełno towarzystwa wzajemnej adoracji i ani strażników ani policjantów - powiedzcie mi tak na prawdę po jaką cholerę są te instytucję ?? od biedy rozumiem policję ale straż miejska (wiejska) :crazy: jak dla mnie i całej mojej rodzinki (ojczulek raczył ich bronić ale się przekonał sam) to banda darmozjadów z przerośniętym ego która nie dostała sie do policji bo nie przeszła testów i zdania nie zmienie.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 21, 2013, 09:28:28 »
kokos126 napisałeś:
Teraz też wracając z pracy i idąc przez park solidarność pełno towarzystwa wzajemnej adoracji i ani strażników ani policjantów - powiedzcie mi tak na prawdę po jaką cholerę są te instytucję ??
Kokos, trzeba było zadzwonić po strażników, to by przyjechali. Nie zadzwoniłeś ani Ty, ani nikt inny, to ich nie było.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 21, 2013, 12:00:41 »
podobno pracuja do 22 więc nie było po kogo dzwonić.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 21, 2013, 18:48:01 »
Skoro to było po 22.00, to po czepisz się strażników? Trzeba było dzwonić po policję. Gdybyś zadzwonił, to zobaczyłbyś, czy przyjadą. A tak Twoje słowa nic nie znaczą. To tylko snucie domysłów. Nieładnych zresztą.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 21, 2013, 23:14:53 »
koko, robisz w tej instytucji czy jak , prześledź cały wątek to będziesz wiedzieć że to nie pierwszy i nie odosobniony przypadek. Pomijając już Park Solidarności z lokalnymi osobnikami to jakim prawem te osobniki (straż miejska(wiejska) ) porusza się autem po świeżo odnowionym parku miejskim na Starych Policach hę ???!!!!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 22, 2013, 00:23:36 »
kokos126, nie masz argumentów na moją wypowiedź, to zaczynasz mieszać. Bądź konsekwentny. Opisałeś historyjkę o "towarzystwie wzajemnej adoracji" i narzekałeś na brak strażników i policjantów. Odpowiadałam na ten temat do konkretnej Twojej wypowiedzi. Nie pisałam o samochodach jeżdżących po parku, więc nie każ mi czytać całego tematu, który zresztą znam.
A w Straży Miejskiej nie pracuję.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 22, 2013, 07:37:15 »
do Straży Miejskiej i Policji dlaczego nie pilnują parkowania do 2h przy kościele? Dlaczego parking dla autobusów jest zawalony osobówkami i autobusy nie mają gdzie stanąć? Drugi raz dzisiaj (w ciągu tygodnia) osobiście przypatrywałam się jak autobus kombinował co zrobić żeby dzieci zabrać bo parking autobusowy to fikcja. Wyjazd całkowicie zablokowany przez złomki kretyńskich kierowców. Czas najwyższy żeby zaczęli stawać autobusami na środku Wyszyńskiego i ją blokowali, może odpowiednie służby zmądrzeją i zaczną pilnować przestrzegania przepisów.
Ciekawe co zrobią kiedy teren kościelny zostanie zamknięty (będą w końcu bramy) co mam nadzieję że to szybko nastąpi.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 22, 2013, 09:18:59 »
Rozumiem, że zgłosiłaś to jako porządny obywatel do straży miejskiej/policji i przyjechali na interwencję?
Czy znowu piszemy, by popisać ? :)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 22, 2013, 10:09:25 »
Czytałem kilka ostatnich postów użytkownika Kaskada i tej pani po prostu wszystko nie pasuje m.in. policja, straż miejska, murki osiedlowe, smakosze piwa, szefowa ops, parkujący samochody, owsiak i WOŚP, Pogoń Szczecin itd.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 22, 2013, 12:58:22 »
Dzisiaj policja nie miała czasu bo autobusy na parkingu pod mokiem kontrolowała, a SM jeszcze nie pracowała, ale w ciągu dnia nadrobię nie bój się.
Peter co ma się podobać w Pogoni? drużyna nie gra i marnowane na to coś pieniądze ZCh, mało tego mają chamskich i pijackich kibiców, murki nie mi przeszkadzały a reszta po prostu nie działa jak należy i nie jestem odosobniona jakbyś tylko czytał wątki o których mówisz. Forum to tak działa że jak wytkniesz na nim błąd to starają się go naprawić (przynajmniej lokalnie) a gdy dzwonisz by sprawę załatwić to jesteś zbywany. To jest właśnie siła mediów.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

zbyszko

  • Gość
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 22, 2013, 15:21:27 »
Cytat: "Ciekawy"
Ponad 800 zarzutów,to jakaś masakra normalnie.
A co do naszego podwórka,to miało być zbieranie podpisów pod petycją i co?
Dr Kafar coś kiedyś  pisał na ten temat,miało być  podajże w maju......?

zdarza się najlepszym w każdej grupie zawodowej, kler, politycy, policjanci.....
Myślę , że nie ma w tych grupach przyzwolenia na takie zachowania
 przykład :http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120113/SZCZECIN/397767673 :alien:

Milimetr

  • Gość
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 22, 2013, 15:29:13 »
Cytat: Dr.Kafar
Cytat: "Ciekawy"
Dr Kafar coś kiedyś pisał na ten temat,miało być podajże w maju......?


Partia nie dała jeszcze hasła, czekam ;]


 A ja myślałem Marku, że ty prawicowiec a tu takie slogany jak by z komuny, "Naród z partią,  partia z narodem"[/b] :rotfl:

bartek

  • Gość
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 22, 2013, 17:49:34 »
Cytuj (zaznaczone)
Myślę , że nie ma w tych grupach przyzwolenia na takie zachowania
przykład :http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120113/SZCZECIN/397767673  
_________________
"humanum est errare"


Zbyszko śmieszny jesteś kolego wklejając drobny występek o kulisach korupcji w drogówce szczecińskiej.Zadbaj najpierw o swoje gospodarstwo a dopiero zwracaj uwagę na innych i nie siej zamętu.Widzę,że kręcą tematy korupcji straży lub policji przenieś się do ABW ?

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 22, 2013, 18:05:20 »
Cytat: "bartek"
Zbyszko śmieszny jesteś kolego wklejając drobny występek o kulisach korupcji w drogówce szczecińskiej.


Zapoznałem się z artykułem,i nie widzę tu nic śmiesznego ani drobnego niestety.
Branie w łapę,kradzież ropy z policyjnych zbiorników,czy udział w organizacji zdarzeń drogowych prowadzących do wyłudzenia ubezpieczenia to nie drobnostki raczej.
Nie wspominając o manipulowaniu materiałem dowodowym......
Prawda w oczy kole,kolego policjancie Bartku...?!
Na razie nie ma podpisu......

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Straż Miejska-likwidacja?
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 28, 2013, 13:01:09 »
Cytat: "Konrad"
Zagłosuję za likwidacją SM. Argumenty?
1. Menele na deptaku przy Wyszyńskiego jak siedzieli tak siedzą i piją.
2. Trawniki są obsrane
3. Chodniki na Osiedlu Anny Jagielonki zastawione samochodami pomimo zakazu parkowania.
Ja się pytam, to na co Ci piknikowi przebierańcy mieniący się 'Strażnikami', czego Oni strzegą? Swoich portfeli?

Odświeżę temat
 Taki smaczek po Dniach Chemika...
 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d107753bfdcc32e.html
 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fc8c32bab199f1a.html
...ktoś (SM) powinien tu zaglądać i zainterweniować, a nie tylko przejeżdżać...
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!