Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 255357 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #285 dnia: Maja 27, 2014, 11:21:26 »
Ta smarkula jest tak samo odważna jak swego czasu żul ubliżający prezydentowi Kaczyńskiemu. Ale skoro ktoś chce ją mieć za idola, jego rzecz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline ramirez72

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #286 dnia: Maja 28, 2014, 13:15:34 »
PO to dno jak mozna na nich głosowac ,obywateli mają gdzieś a jak przychodzą wybory idą po głosy hipokryci,a co zrobili z 3 mln głosów w sejmie .Kto wydłużył wiek emerytalny kto ukradł pieniadze z OFE z to trybunał .


Giorgi

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #287 dnia: Maja 28, 2014, 15:00:41 »
PO to dno jak mozna na nich głosowac ,obywateli mają gdzieś a jak przychodzą wybory idą po głosy hipokryci,a co zrobili z 3 mln głosów w sejmie .Kto wydłużył wiek emerytalny kto ukradł pieniadze z OFE z to trybunał .
niestety są w tym kraju tacy ludzie ktorzy tego nie pojmują że to właśnie dzięki PO ludzie np.na zakladach przez trzy bodajże lata nie mieli żadnej podwyżki i mało tego dali by sobie jeszcze za przeproszeniem upierdzielic pensje tylko po to żeby zakład nie ogłosił upadlosci bo właśnie za rządow PO doszlo do tego że zaklady ledwo dychaly... zresztą czego PO się nie dotknie to wszystko jest na naszą nie korzyść...z podatkiem VAT donald też nas wydymal :] nie znam wiekszego klamcy jak ten typ...wciska kit społeczeństwu a społeczeństwo jak te barany za nim ida a później narzekają jak to jest źle ale gdy przychodzi możliwość żeby coś zmienić to i tak jest tak jak zawsze i PO wygrywa...zenada i tyle w temacie
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2014, 15:22:12 wysłana przez SadisticPleasure »

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #288 dnia: Maja 28, 2014, 19:55:05 »
Niestety ostatnie wybory pokazały, że póki co ludziom żyje się jeszcze dobrze. Większość wyborców zagłosowało na partie popierające złodziejski system państwa. Zakładam, że są to wyborcy czerpiący zysk z takiego układu (ludzie partyjni i urzędnicy) i ludzie którzy ulegli mainstreamowi medialnemu (który zdecydowanie jest za PO). A ci którym się to nie podoba to zagłosowali na partie antysystemowe (Nowa Prawica i Ruch Narodowy). Niestety większość z nich wyjechało z kraju, co widać po wynikach --> za granicą Polacy zdecydowanie wybrali Nową Prawicę.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2014, 10:13:08 wysłana przez Ważniak »

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #289 dnia: Maja 28, 2014, 20:00:38 »
Widząc tutejszą dyskusję na temat wyższość PiS nad PO i odwrotnie jestem trochę zdezorientowany, gdyż te 2 partie reprezentują praktycznie takie same poglądy. Są to partie socjalistyczne. Tutaj fajna grafika z wykopu:


Wszyscy się dziwią że młodzi głosują na Korwina. Głosują bo mają dość takich rządów w których cały czas siedzą socjaliści. Kogo z znajomych się nie spytam to chce wyjechać z kraju. Jak nic się nie zmieni to nie będzie komu zarabiać na Wasze emerytury.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #290 dnia: Maja 28, 2014, 21:19:20 »
młodzi jak dorosną to zmadrzeją
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #291 dnia: Maja 28, 2014, 21:43:46 »
Głosują na Korwina jak głosowali na Palikota, obiecał jaranie na legalu. Nie dotrzymał słowa i widać jak małolaty w tym roku głosowały - na niego już nie. Teraz na Korwina, bo taka moda. Za rok, dwa co będzie?  Będzie ktoś następny ;)

Tapnięte z MI2S


Giorgi

  • Gość
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #292 dnia: Maja 28, 2014, 22:36:50 »
Głosują na Korwina jak głosowali na Palikota, obiecał jaranie na legalu. Nie dotrzymał słowa i widać jak małolaty w tym roku głosowały - na niego już nie. Teraz na Korwina, bo taka moda. Za rok, dwa co będzie?  Będzie ktoś następny ;)

Tapnięte z MI2S
święte słowa,sam znam nie jedną osobę która myślała właśnie w ten sposób... oczywiście mowa o Palikocie...

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #293 dnia: Maja 29, 2014, 14:37:58 »
Teraz na Korwina, bo taka moda. Za rok, dwa co będzie?  Będzie ktoś następny
Taka moda? Zwolennikami Korwina są ludzie którzy mają dość złodziejstwa, układów, kumoterstwa, korupcji; ludzie którzy nie zapisują się do partii takich jak PO, PIS, PSL SLD, związków zawodowych czy innych tego typu organizacji po to żeby "ustawić" siebie i swoje rodziny (pieniądze, stanowiska), ludzie dla których bardzo ważne są takie wartości jak pracowitość, uczciwość, honor, prawda, rozwój, wolność. Za rok, dwa zwolenników Korwina prawdopodobnie będzie dużo więcej -  idee JKM będą szerzej znane. Chociaż ja osobiście i wielu innych nie zgadza się we wszystkim z Korwinem to wzrost poparcia dla Nowej Prawicy i przyrost liczby młodych zwolenników JKM którzy uzyskają prawa wyborcze spowoduje że w kolejnych wyborach prawdopodobne jest kilkunastoprocentowe albo i wyższe poparcie dla JKM i jego partii .

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #294 dnia: Maja 29, 2014, 19:31:33 »
Różnica między NP a innymi partami jest taka, że wszystkie inne partie są populistyczne - głoszą hasła jakie ludzie chcą/jakie są aktualnie modne.  Korwin natomiast od ponad 20 lat głosi te same hasła - wolny rynek, niskie podatki, wolność obywatelska, brak ingerencji państwa w życie prywatne, itp. Ludzie dopiero teraz dorośli do tych haseł.
młodzi jak dorosną to zmadrzeją
Co masz na myśli? socjalizm, biurokracje, gender, podatek dochodowy, przymus płacenia ZUS? Może starzy wreszcie zmądrzeją. W swoim otoczeniu staram się tłumaczyć to ludziom i z mniejszym lub większym skutkiem udaje się to. Muszę przyznać że z starszymi jest gorzej :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #295 dnia: Maja 29, 2014, 20:15:01 »
nie rozumiem jak można być eurosceptykiem widząc ile pieniędzy unia w nas ładuje. przy każdej prowadzonej w naszym kraju inwestycji widnieje tabliczka, że unia się dokłada. nie widzisz tego jak polska przez ostatnie 10 lat się zmieniła? nie twierdzę, że wszystko poszło idealnie, ale mimo wszystko widzę ogromny postęp.  i przyznam ci się, że kiedyś - około 15 lat temu jak byłem świeżo po maturze - również zachłysnąłem się "mądrościami" korwina. teraz, sam sobie się dziwię. ale wolnoć tomku w swoim domku. chcesz to brnij w to. moim zdaniem korwin wystrzelił z wielkim hukiem, podobnie jak pare lat temu palikot. i jestem przekonany, że skończy podobnie jak on.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #296 dnia: Maja 29, 2014, 22:00:24 »
Nie widzę tego po zapie***lam, aby starczyło mi do pierwszego. Prawda jest taka że zarabiamy więcej, ale wszystko zjada inflacja i tak dobra podstawowe są droższe niż przed przystąpieniem do UE! Oto małe porównanie:


Jestem przeciwnikiem UE w takiej formie. Nie chce aby urzędnicy z Brukseli narzucali nam Polakom jak mamy żyć (Nie chcę również aby nasi urzędnicy nam narzucali).

UE MA SENS TYLKO WTEDY JEŻELI BĘDZIE WSPÓLNOTĄ GOSPODARCZĄ A NIE POLITYCZNĄ.
Wtedy również będzimy mogli swobodnie podróżować, pracować i uczyć się za granicą. Do tego nie jest potrzebna UE.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2014, 22:03:17 wysłana przez Piotrek »

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #297 dnia: Maja 29, 2014, 22:01:15 »
Najlepsze jest to, że w spocie z okazji 10-lecia w UE pokazali między innymi most wybudowany przed przystąpieniem do UE :)

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #298 dnia: Maja 29, 2014, 22:28:13 »
nie rozumiem jak można być eurosceptykiem widząc ile pieniędzy unia w nas ładuje.

bilans Polski w Unii Europejskiej 2004-2014:
http://www.prawy.pl/z-kraju/5741-polska-przez-10-lat-czlonkostwa-w-ue-stracila-385-mld-zl



Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #299 dnia: Maja 29, 2014, 22:32:52 »
propaganda. nie brnę w to dalej. chcecie - głosujcie i głoście te herezje. powodzenia (będzie wam potrzebne). swojego czasu hitler też miał piękne hasła
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!