Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Łotr1

Strony: 1 [2]
16
Mam podobny problem a mianowicie drgania na kierownicy przy prędkościach powyżej 100 km/h. Tym bardziej że mam koła 18 na profilu 45. Byłem już u kilku mechaników i każdy ma inną teorię na ten temat. Na chwilę obecną mam nowe tarcze + klocki + nowe opony klasy premium. Wszystko jest sprawdzone i wymienione co mogło mieć wpływ na drgania. A jednak drgania są dalej. I tu pojawia się Pan Krzysztof z Warszawy z takim filmikiem chodzi o doważenie kół na samochodzie. Nie mylić z wyważenie albo z testem drogowym koła. Aktualnie jestem na etapie szukania takiego zakładu w Szczecinie bądź w zachodniopomorskim. Jest ciężko, dzwoniąc po warsztatach słyszę że nie robią ale ktoś robi na Szczecinie ale nie wiedzą pod jakim adresem. Najbliższy sprawdzony namiar to Poznań. Myślę że może to być rozwiązanie dla Tych wszystkich którzy posiadają takie drgania na kierownicy. Dodam tylko że koszt to około 25 zł od koła. A jeśli ktoś ma namiar na taki warsztat w naszej okolicy to chętnie go odwiedzę i opiszę jak poszło.

17
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 11, 2018, 19:34:18  »
Tak sobie pomyślałem, żeby faktycznie takie złote myśli nagradzać fajnym, firmowym kubkiem lub odblaskiem 😄

18
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 29, 2018, 18:24:44  »
Wiem że gusta i smaki są różne ale z tego co pamiętam to zupy dostarczane nie zasługiwały na miano zup a bardziej na zlewki z całego tygodnia plus to co zostało na stole. Bo jak można nazwać wodę przyprawioną do bólu w której pływały ziemniaki, makaron, oliwki, kukurydza i ryż :) . I zaznaczam że nikt z naszej brygady nie należy do maruderów. Czekaliśmy od lat na zmiany w tej sprawie.

Strony: 1 [2]