Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - angie

Strony: 1 [2] 3 4 5
16
Tematy różne / Odp: Samolot nad Policami ?!
« dnia: Sierpnia 22, 2017, 17:56:47  »
Bosman to ze mieszkam w Policach wcale nie oznacza ze moim obowiązkiem jest przyzwyczajanie się do rzeczy które mi nie pasują a co do empatii to chyba właśnie wam zakladowcom chyba jej brakuje... Skoro ja mieszkam tu w hałasie wg Ciebie na własne życzenie? to pracujący tam chyba tym bardziej.

17
Tematy różne / Odp: Samolot nad Policami ?!
« dnia: Sierpnia 22, 2017, 15:55:47  »
Te nocne hałasy to norma... nikt nie przejmuje się mieszkańcami i ich prawem do nocnego odpoczynku. Może to kwestia ulokowania bloku ale często nasz spokój jest zakłócany przez hałas z instalacji. jako osoba zupełnie nie związana z zakładami uważam, że powinno się z tymi hałasami zrobić bo często mam wrażenie że mieszkam przy pasie startowym lotniska.

18
Sport / Odp: Gimnazjalistki z Polic w autobusie 107
« dnia: Maja 23, 2017, 14:22:20  »
Prawdą jest, że osoby około sześćdziesiątki (młodzi emeryci) uważają się za obłożnie chore i wymuszają od wszystkich traktowania ich jak spracowanych staruszków. Cały dzień pracować na działce to mogą ale już przystanek podjechać na stojąco autobusem to już nie, będą uczyli kultury wszystkich i wszędzie sami jej często nie mając. Cóż my w ich wieku będziemy do roboty jeszcze zasuwać, a nie a działeczki.

19
Trudne tematy / Odp: Zaśnieżone drogi w gminie Police
« dnia: Stycznia 09, 2017, 14:11:53  »
KrP może podeślij wykres pogodowy odpowiedzialnym za akcję zima?

20
Trudne tematy / Odp: Zaśnieżone drogi w gminie Police
« dnia: Stycznia 09, 2017, 13:55:36  »
rozumiem że do Warpna pług jechał tylko turystycznie? Co roku ten sam problem, czy jest śnieg przez miesiąc czy pół dnia. Padnę trupem jak wstanę rano i będę mogła po odśnieżonym chodniku dojść do auta i dojechać po w miarę czarnej drodze. Drogowcom gratuluję dobrego samopoczucia.

21
Trudne tematy / Odp: Zaśnieżone drogi w gminie Police
« dnia: Stycznia 09, 2017, 13:43:17  »
Wczoraj byłam w Nowym Warpnie mijałam co prawda pług ale jechał zupełnie bez sensu, bo nie miał opuszczonego pługu, co zresztą jest normą w wśród kierowców pługopiaskarek. Wygada to jak wyjeżdżanie paliwa, nabijanie kilometrów ale nie na odśnieżanie.

22
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 03, 2017, 13:42:11  »
Wiedziałam, że osoby pracujące na zakładach okażą zrozumienie dla dyskomfortu mojej rodziny. Qba99 może się zdziwisz ale nawet mieszkając koło lotniska można zgłaszać hałas, a ja nie mieszkam póki co koło zch. Prosiłam o konkret a nie o jakieś wydumane opinie na temat przytępionego pracą na zch słuchu, ja z ta firmą nie mam nic wspólnego więc nie widzę powodu dlaczego w wolnym kraju ona ma uprzykrzać mi życie. Pzdr.

23
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 03, 2017, 12:50:37  »
Przepraszam, że wcinam się z postem w środek kampanii wyborczej jednak mam pytanie gdzie mogę zgłosić uciążliwy dla mnie hałas w godzinach wieczornych i nocnych z kominów zch? Mieszkam na ul. Zamenhofa a ostatnio mam wrażenie że przy pasie startowym lotniska, proszę tylko o jakiś kontakt nie o ocenę mojego subiektywnego odczucia, nie jestem pracownikiem zch więc ma prawo przeszkadzać mi i mojej rodzinie to chyba przeszkadzać.

24
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 17, 2016, 09:15:15  »
Już pisałem za zeszły sezon nie było niedopłat skończyły się wraz z zeszła radą. Jest pewne ze za ten sezon grzewczy tez nie będzie niedopłat, a to dlatego ze rada doprowadziła do tego ze nie może być opłata większa niż wynosi ryczałt, wiec może pani spokojnie grzać nie groza pani tysięczne niedopłaty.

Tylko ile wynosi ten ryczałt. Nikt mi nie chce udzielić takiej informacji. Tyle co zaliczki? Czy plus coś jeszcze np. 1000zł

25
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 16, 2016, 19:24:54  »
O matko zwalniam sie z roboty trzeba pilnować liczników i podzielników. Może zatrudnię nianie? Ja po pracy chce odpocząć w ciepłym mieszkaniu nie latać i sprawdzać. Może po sąsiadach co rzekomo nie grzeją a maja ponad 20 stopni tez sie przelecę tylko ciekawe co bym wtedy odkryła?

26
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 16, 2016, 18:40:43  »
Myśle ze gdyby można było nie grzać i mieć w mieszkaniu 20 stopni to ten wątek nie miałby 201 stron. Ja tego bloku nie budowałam i nie ocieplalam wiem ze mam zimne mieszkanie. Nie chce tez jak oszalała sprawdzać podzielników  zy trudno to zrozumieć?

27
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 16, 2016, 16:18:45  »
Już nie mogę tego słuchać jak to nikt nie potrzebuje grzać i ma ciepło w mieszkaniu. Z całą rodziną wyjechaliśmy na tydzień i po powrocie d mieszkaniu 17 stopni i zimno do tego stopnia, że kaloryfery same sią załączały i jak tu można nie grzać?. W kufajce mam po domu latać? Gdzie człowiek nie posłucha wszyscy nie grzeją... Może moje mieszkanie tylko takie zimne? Dziwne bo już wcześniej od poprzednich właścicieli wiem, że było docieplane od środka. Wszyscy widzicie tylko swoje zwroty, a co mam powiedzieć ja która grzejąc cały dzień mam 18,5 - 19 stopni? Dla mnie to zdecydowanie za mało, a co za tym idzie pewnie w rezultacie za drogo bo dogrzewając mieszkanie pewnie słono zapłacę ale w chwili obecnej na klatce jest cieplej niż w mieszkaniu. I czy to ok. wy macie 500 zł zwrotu ja mam dopłacać 5000

28
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 28, 2016, 15:24:47  »
czyli robi się już lekka paranoja trzecia wizyta monera do kaloryferów? 1. Zdjęcie podzielników, 2. Założenie nowych plus plomby, 3. Plomba w łazience. Dzwonienie, umawianie się i czekanie jest lekko mówiąc wkurzające.

29
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 25, 2016, 14:36:38  »
My też mamy wymieniony grzejnik w łazience na panelowy z takim grzejnikiem już kupiliśmy mieszkanie i w sumie nigdy nie interesowało nas czy jest on zgodny z jakimiś normami i czy wymiana była uzgadniana ze spółdzielnią, a mimo to nam nie założono plomby w łazience.

30
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 24, 2016, 21:14:06  »
U nas w kuchni z powodu braku dostępu do kaloryfera plomby nie założyli ale dziwią mnie plomby w łazience. Czy ktoś wie cokolwiek o rozliczeniach za poprzedni sezon?

Strony: 1 [2] 3 4 5