Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - fafik

Strony: [1] 2 3 ... 30
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Dzisiaj o 21:22:32 »
a chcesz robić w 4bop jak kiedyś ?
Misiek. A zdajesz sobie sprawę, że gdyby wróciło 4bop to dopiero by ludzie spier.... stąd jak najdalej?

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 15, 2022, 14:47:57  »
Nareszcie zaczynacie otwierać oczy ludzie!

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 03, 2022, 11:59:00  »
Zgadzam się z przedmówca. Ktos powinien odpowiedzieć za ostatnie awarie i za to wszystko co się dzieje z zakładem. Musimy koledzy udupić tych ludzi

Niestety, nigdy nie będzie w takich zakładach dobrze, ponieważ prezesi, dyrektorzy , a nawet często kierownicy i mistrzowie to stołki kolesiostwa i partii. Wardacki przyszedł zarobił zostawił ruinę i poszedł, Panas przyszedł zarobił, zostawił ruinę i poszedł. Mają w odprawie jeszcze jakiś czas swoje pensje z Zch? Chyba mają... Piękna chata w Trzeszczynie stoi? Stoi. A Ty robolu trzymaj zakład na trytkach... Co ich to interesuje. U nas wiaderek dziurawych nie można doprosić się żeby wymienili. Starszy mistrz kretyn myśli, że ludzie będą łopatą wszystko cały czas robić. Dają na mistrzów debili którzy chcą tylko władzy, nie potrzebują remontów bo twierdzą że ludzie sobie poradzą. I tacy mistrzowie odpowiadają tym wyżej bo remonty,jakie remonty przecież wszystko idzie. (Oczywiście nie wszyscy). Ci powyżej stanowisk kierowniczych ( o biurowcu nie wspominając) żyją w innym świecie. Myślą że tu wszystko lśni jak na nowej fabryce za płotem. Nigdy nie byli na produkcjach itp.  nie mają pojęcia co tu się dzieje. Tak doprowadzają ten zakład do upadłości. Nie wiem czy celowo czy nie, ale to wszystko wisi na włosku.... Aż będzie wreszcie nie opłacalne w tym grzebać i ciach... Wtedy biedactwo z biurowca będzie się drapać gdzie tu taką cudna robotę znaleźć. Robol sobie poradzi... Roboty jest dużo.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 07, 2022, 10:17:24  »
No tak, typowy Janusz zakładowy wie więcej na temat prawa spółek w Polsce XD żadnych informacji nie dostaniesz dopóki nie będą oficjalnie podane przez grupę, miłego dnia.
Człowieku wystarczyłoby napisać na stronie inf. dnia tego i tego dyskutujemy w sprawie podwyższenia kwoty na karcie lunch pass, ale nie tu wielką tajemnicą. Spójrz na zz z innych zakładów.  Czy ja chcę informacji konkretnych przed podaniem wyników? Oj widać rasowy aparatowy systemowy. Pozdro.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 07, 2022, 09:37:15  »
O wynikach ptaszki cwierkaja, a związki i Pani Ania nie mogą cwierkac, bo pojda siedzieć. Serio tak ciężko to zrozumieć od tyłu lat?
Chyba sobie żarty stroisz...

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 20, 2022, 14:23:59  »
A może ruszyć tyłek w sprawie jakiejś wiaty na rowery na bramie 3.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 09, 2022, 18:34:11  »
A czyja to wina, że jak jeden zachoruje, jeden ma urlop to już jest poniżej minimalnej obsady. I co twierdzisz, że wszyscy symulują? To masz coś nie tak pod kopułą. Wszystko trzyma się na sznurkach i ludzi to wykańcza. Potrzebują odpoczynku. Ale ten twierdzi, że symulują. Co za typ 🤦

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 23, 2022, 11:33:26  »
Jak wygląda stan instalacji od kilku lat, prawda jest taka że od kilku lat trwa destrukcja ZCH.
Tak.
 Czas przejrzeć na oczy.
Ciekawe co jeszcze jest na innych stronach ciekawego.
I jeszcze skurw.... sobie wszystko utajniają.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 23, 2022, 07:10:05  »
Baran baranem zostanie. Podnieca się, że dostał dawek trzy a zaraz czwartą. Ludzie poczytajcie dokładnie trochę, poszperajcie. Te dane co ogłaszają wszem i wobec wszędzie, pewnie po części prawda, ale dane o chorobach ludzi tych zaszczepionych nie są tak bardzo rozpowszechniane jak o tych niezaszczepionych. Po za tym kiedy skończy się oficjalne medyczne badanie szczepionki? Otóż w 2023 roku. Więc nie wmawiaj ludziom, że coś muszą. Nic nie muszą, tylko mogą. Chcesz to eksperymentuj, bo inaczej nazwać tego nie można. Ps. Składki odprowadzam więc maja mnie leczyć czy chcą czy nie.

Post Merge: [time]Styczeń 23, 2022, 07:19:22 [/time]

Tak ludzie przychodzą, młodego to teraz trzeba prosić żeby popracował. Ten z większym stażem co nie jest  pociotkiem pociotka, co więc stawkę ma śmieszną, ucieka. Znam już kilku, jeszcze kilku szuka już innej roboty, bo młody przychodzi i ma podobną stawkę. Dziwne, że Pani Ania jak i zakład tego nie widzi. Może nie chcą widzieć, nie wiem. Może zamkną zakład w piz... i zostawia tylko swoje nowe dziecko PDH.... Nie wiem też jak ludzie mogą sobie pozwolić żeby zz podpisały porozumienie o podwyżkach procentowych🤔, komu to się opłaca no tym z biurowca to oczywiście... Nie do pomyślenia co tu się dzieje

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 11, 2022, 19:06:23  »
Czy odbyło się spotkanie w sprawie podwyższenia kwoty na lunch pass? Jeżeli nie to na kiedy jest zaplanowane?

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 09, 2022, 09:28:02  »
Jejuniu mój kochany. Jasio mi płaci 😱. Jasio dziękuję Ci Ty mój zbawco.... Ps. Daj ciut więcej na lunch pass.....

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 05, 2022, 16:34:16  »
🙂🙂🙂
Mieli się spotkać w styczniu w tej sprawie niby. Zobaczymy. Tak 9 złotych to komedia😉

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 14, 2021, 07:33:42  »
No ja jako pracownik ZCH uważam, że w ogóle nie powinno się dostawać paczki na dzieci, bo niby z jakiej racji? Chłop dostaje paczkę za 100zl za darmo i jeszcze mało. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze xD
Ocho. Śmierdzi mi tu Jasiem 😂😂😂, chyba nick zmienił 🤔

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopad 06, 2021, 02:45:37  »
Mi? xD Gościu ja nie muszę prosić o jałmużnę. Ja sam decyduję ile sobie daję podwyżki.
HAHAHAHAHAHAHA
Gość mnie rozbawia coraz bardziej hahahaha

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Październik 19, 2021, 16:14:12  »
Czy kiedykolwiek w historii negocjacji były pozytywne głosy w stosunku do Związków? Hm, na przykład "super, takie związki to skarb; świetnie to wynegocjowali; zawsze po stronie pracownika" itp. ?
Za co chwalić? Zz z Puław mi osobiście imponują ponieważ z pracownikami oficjalnie dyskutują o co walczyć. W pismach informują co "żądają" (nie jak u nas proponują). Nasze zz niby walczą w naszej sprawie ale za naszymi plecami wszystko robią. Nikt nie wie o co bo robią dziwne tajemnice. Jest to wqur..... Po za tym jeżeli to prawda co wcześniej ktoś napisał o tym co ustalili, to jest to kpina. Nawet nie pokryje wzrostu minimalnej z 21ego i 22ego roku. Kwota kart lunch pass to również kpina z ludzi.

Strony: [1] 2 3 ... 30