Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dawidautomatyk

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 22:15:59  »
Niech sobie wsadzą to w dupę wartościowanie stanowisk, powinno być  podwyżki dla każdego min. 1000 zł na start

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2026, 21:33:11  »
A co z nagrodą dla pracowników spółek jak np. Gaps czy Transtech ? Inni dostają 2000 czy 700, Co my jesteśmy pracownikami gorszego sortu ? A poza tym jak związki mają działać na rzecz pracowników skoro są w kieszeni prezesów i będą szczekać jak prezesi będą im kazać, ch.j z taką firmą „Krzak”

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 06, 2026, 12:33:34  »
A pracownicy GAPSU coś dostaną, bo jeśli nie to Ch.j wam dupę i z tej firmy się zwalniam

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 06, 2025, 22:24:26  »
Pytanie do was kiedy będzie otwarta brama nr 5

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 31, 2025, 06:43:59  »
Mnie osobiście problemy finansowe zch Police nie obchodzą, kasa musi się zgadzać niech prezesi się zrzekną swoich premii i wynagrodzenia i niech nam dadzą to w końcu ich wina, a nie nasza jak nas nie będzie( bo firma bankrutuje lub pracownicy się zwolnią) to ich tym bardziej

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 30, 2025, 14:56:18  »
Kiedy wypłacone ? tylko na zch mają mieć ,na wiosnę tylko dostaliśmy na święta wielkanocne 900 złotych, a teraz powinniśmy dostać razem zch te 600 zlotych

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 30, 2025, 14:27:27  »
A co z pieniędzmi dla pracowników z Gapsu chodzi mi o te 600 złotych ?

Strony: [1]