Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Cisza nocna  (Przeczytany 11107 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« dnia: Maja 27, 2012, 16:38:10 »
Kogo wczoraj obudził o godzinie 2 -3 w nocy alarm w Kindze chyba z siedem razy .Jakby się ktoś bawił .Wkoło żywego ducha więc o włamaniu mowy nie ma .

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2012, 16:41:17 »
To po prostu niesamowite. Obeszłaś budynek dookoła, że wiesz że nikogo nie było?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2012, 16:42:11 »
Pod Arkadami na Zamenhofa w zeszłym roku to był standard ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 27, 2012, 19:01:20 »
Tylko alarm wył co chwile ,może ochrona nawaliła i nie potrafi obsługiwać alarmu .Żywego ducha na zewnątrz .

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 27, 2012, 20:02:13 »
Cytat: "Storczyk"
Jakby się ktoś bawił

To pewnie ci kierowcy SPPK, co ci pod oknami sikali.

Ja nic nie słyszałem. A alarm raczej trudno przeoczyć w nocy. Na wszelki wypadek przygotuj kamerę, albo dyktafon. Może choć to uda cie się udokumentować...

I jak to się ma do nazwy tematu? Nie można było nazwać "nocny hałas" czy jakoś bardziej obrazowo? Spojrzałem na temat i pomyślałem, że jakaś ambitna dyskusja, a to tylko Ty...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 28, 2012, 00:41:12 »
Cytat: "cooker"
To pewnie ci kierowcy SPPK, co ci pod oknami sikali.
:rotfl:
Cytuj (zaznaczone)

I jak to się ma do nazwy tematu? Nie można było nazwać "nocny hałas" czy jakoś bardziej obrazowo? Spojrzałem na temat i pomyślałem, że jakaś ambitna dyskusja, a to tylko Ty...
Spokojnie. Może się ten wątek rozwinie w coś ciekawego :)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 28, 2012, 07:31:11 »
Cytat: "cooker"
to tylko Ty...
A co na Dode liczyłeś?A kierowcy już nie sikają,interwencje pomogły.Mam płytki sen i niestety nadwrażliwy słuch ,w nocy to chce spać i nie widzę co w tym śmiesznego.Może czujność sąsiada uratuje kiedyś Twój samochód przed złodziejami ?Złośliwości nie na miejscu ,bo co w tym śmiesznego?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 28, 2012, 07:35:45 »
A hałas obudził też moich sąsiadów .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 28, 2012, 07:38:27 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "cooker"
to tylko Ty...
A co na Dode liczyłeś?A kierowcy już nie sikają,interwencje pomogły.Mam płytki sen i niestety nadwrażliwy słuch ,w nocy to chce spać i nie widzę co w tym śmiesznego.Może czujność sąsiada uratuje kiedyś Twój samochód przed złodziejami ?Złośliwości nie na miejscu ,bo co w tym śmiesznego?


Czujność sąsiada zwykle polega na tym, że budzi się w nocy, wszystko widzi, potem opisuje w necie, że "panie, jak to tak można, gdzie jest policja!", a jak policja przyjeżdża to "dajże mi pan spokój, ja nic nie widziałem, spałem".
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Karaoke

  • Gość
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 28, 2012, 08:19:33 »
Ja już teraz się nie patyczkuję, wzywam Straż Miejską albo Policję na   rozwrzeszczaną , podchmieloną młodzież  wysiadującą po nocach na ławkach pod moimi oknami. Dosyć tego rozbisurmanienia !  Zapłacą jakiś mandat czy nie, ale zawsze to już są odnotowani w "dzienniczku" funkcjonariusza. Jeśli nie rozumieją, ze  ludzie potrzebują się wyspać przed pracą, to niestety trzeba ich poskromić.  A potem to chcą, żeby ich bezpiecznie dowieźć do pracy ( szkoły, na uczelnię). Dlaczego nie zaproszą sobie kolegów do domu i tam niech przeszkadzają swoim najbliższym w wypoczynku .

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 28, 2012, 10:43:00 »
Jeżeli hałas się powtarza to Straż miejska i Policja zacznie olewać sprawę,
natomiast temat jest ważny od 22-6 ma być cisza nocna i nie można robić tu wyjątków.

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 28, 2012, 11:43:30 »
No to jak czasem karetka przejedzie mi koło domu o 23-24 z włączonym sygnałem(przez przypadek) to też mam robić aferę? I tak średnio raz w tygodniu. Mieszkam w okolicy wyjazdu karetek. No ale rozumiem i nie przeszkadza  mi to. Jakbym miał jakiś problem to na pewno bym nie załatwiał tego na żadnym forum, tylko się przeszedł, ale niektórzy jak widać zbyt mocno wierzą w moc internetu, do tego są leniwi :D

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 28, 2012, 12:13:48 »
karetki mają jeździć na sygnale, po to go mają. Temat był już przerabiany na tym forum
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 28, 2012, 12:18:54 »
Cytat: "KrP"
Czujność sąsiada zwykle polega na tym, że budzi się w nocy, wszystko widzi, potem opisuje w necie, że "panie, jak to tak można, gdzie jest policja!", a jak policja przyjeżdża to "dajże mi pan spokój, ja nic nie widziałem, spałem".
Dokładnie jak piszesz KrP! Miałem taką akcję ze zdemolowaniem auta w zeszłym roku... SUPER sąsiedzi cwaniacy wszystko widzieli, ale jak już policja pytała, to ślepota. No cóż, nie moja sprawa, bo mnie to nie dotyczy i te kretyńskie pytania i jak tam panie sąsiedzie? Najgorszemu wrogowi nie życzę takich sąsiadów :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 28, 2012, 16:46:13 »
Stopery do uszu są dobrym rozwiązaniem :P Tylko później może być problem z usłyszeniem budzika. Dobry sen murowany  :sleep: Za powstałe spóźnienia do pracy, szkoły itp nie odpowiadam :P