Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna  (Przeczytany 9525 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna
« dnia: Kwietnia 29, 2012, 10:23:56 »
Dużo ostatnio o Nowym Warpnie i dobrze .1maja ma być festyn ,?kto coś wie?

Offline kac

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Mój Instagram
[Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2012, 11:59:31 »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 29, 2012, 16:20:32 »
http://www.nowewarpno.pl/
Jest jeszcze Festyn Graniczny 2012. Pełny program w lewej szpalcie, pod banerem "Sportowa Gmina".

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 29, 2012, 18:34:21 »
Byłam dziś w Nowym Warpnie ale się rozczarowałam,rozkopane brudne jak było,gdzie nie gdzie nowe dachy ,elewacje po staremu .A miało być odnowione i piękne .Nawet tam gdzie zawsze jeździmy na rybkę ,masakra ryba z mrożonek ,surówki stare ,ohyda a zawsze było świeże i smaczne .Taka promocja to do bani  .

matthias99

  • Gość
[Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 30, 2012, 12:07:04 »
Cytat: "Storczyk"
Byłam dziś w Nowym Warpnie ale się rozczarowałam,rozkopane brudne jak było,gdzie nie gdzie nowe dachy ,elewacje po staremu .A miało być odnowione i piękne .Nawet tam gdzie zawsze jeździmy na rybkę ,masakra ryba z mrożonek ,surówki stare ,ohyda a zawsze było świeże i smaczne .Taka promocja to do bani  .


Na zmiany potrzeba czasu. Spokojnie teraz jest wiele w budowie. Pod koniec roku będzie promenada, odnowione stare miasto tzn nawierzchnia, nowa droga od Dobieszczyna do Karszna 12 km w pół roku. To dużo jak na ten rok. Do tego w okolicznych wioskach tez inwestują. Już kościół odnowiony + Ratusz. Już zaczyna się to zazębiać powoli i wyglądać ciekawie.