Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Przeglad/naprawa roweru  (Przeczytany 12173 razy)

Offline casso

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.wirtuasy.pl
Przeglad/naprawa roweru
« dnia: Kwietnia 20, 2012, 10:28:00 »
Czesc,

Gdzie w Policach mozna zrobic przeglad lub naprawe roweru? Chcialbym wymienic lancuch, wyregulowac przerzutki, hamulce itp. przed sezonem

Owszem, probowalem sam sie bawic i mnostwo czasu mi to zajmowalo, poza tym efekt byl raczej kiepski.

Kiedys dawalem rower do goscia, ktory mial mini-warsztat w piwnicy, ale to juz jest niestety nieaktualne.

Z gory dzieki za odp.

P.S. wrzucam do Motoryzacji, bo wydaje mi sie najbardziej odpowiednim dzialem z obecnie dostepnych :)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Re: Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 20, 2012, 10:50:49 »
Cytat: "casso"
Czesc,

Gdzie w Policach mozna zrobic przeglad lub naprawe roweru? Chcialbym wymienic lancuch, wyregulowac przerzutki, hamulce itp. przed sezonem

Owszem, probowalem sam sie bawic i mnostwo czasu mi to zajmowalo, poza tym efekt byl raczej kiepski.

Kiedys dawalem rower do goscia, ktory mial mini-warsztat w piwnicy, ale to juz jest niestety nieaktualne.

Z gory dzieki za odp.

P.S. wrzucam do Motoryzacji, bo wydaje mi sie najbardziej odpowiednim dzialem z obecnie dostepnych :)


Góral Police, dobrze i w przystępnej cenie.

pac

  • Gość
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2012, 22:28:06 »
Też się nad tym zastanawiam,  opony i łańcuch to jeszcze podołam , ale przerzutki rozregulowałem na maksa :)

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 20, 2012, 22:45:55 »
Co roku oddaję do Górala i się nigdy nie zawiodłem.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 21, 2012, 09:02:28 »
Ja oddaję rower do rowerowego koło leningradów i też się nie zawiodłem. W góralu też pewnie wszystko by dobrze zrobili ale z doświadczenia wiem że jest tam po prostu drogo, a koło leningradów można ponegocjować jeśli chodzi o cenę. Jest jeszcze sklep rowerowy w wieżowcu na przyjaźni który otworzyła Enigma ale gość który tam siedzi nie zna się nawet na sprzęcie rowerowym to tym bardziej na jego serwisowaniu ( wiem bo sprawdziłem ).

Offline DiSi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 21, 2012, 12:49:03 »
Jeśli chodzi o sklep Góral to przyznaje że są dość wysokie ceny dlatego nie chętnie tam oddaję rower.Na serwis oddałam rowerek do Enigmy  i jestem zadowolona ponieważ udało mi się naprawić rowerek w niskiej cenie więc jak najbardziej pozytywnie,polecam;))

Janek

  • Gość
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 21, 2012, 12:51:21 »
Ja tez tam teraz oddaje rowerek do przeglądu,jak najbardziej pozytywnie
miła obsługa,tani serwis w porównaniu do innych sklepów rowerowych

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 21, 2012, 14:45:00 »
Cytat: "DiSi"
rowerek
Cytat: "DiSi"
jak najbardziej pozytywnie

Cytat: "Janek"
rowerek
Cytat: "Janek"
jak najbardziej pozytywnie

Nieźle, ale zdaje mi się że to ta sama osoba pisała. Oj Ludzie, ludzie  :crazy:

Offline casso

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.wirtuasy.pl
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 28, 2012, 10:10:32 »
Cytuj (zaznaczone)
Koło leningradów, między skupem złomu a Mariką, za Evrysem. Dopiero co sam oddawałem do remontu swój - dobra robota i tanio.


i nie znalazlem; szukalem w okolicach leningradow i natknalem sie jedynie na enigme.

mozecie mi podac nazwe ulicy dot. zacytowanego serwisu

z gory dziekuje!

k.


Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 29, 2012, 00:06:26 »
^tak

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 15, 2012, 03:35:33 »
Z racji iż smigam codziennie do pracy rowerem (daleko nie mam :) ) to używam go dość intensywnie. Zawsze wszystko robię sam - jak mam czas.
Z usług "Górala" nie korzystałem, w tym sklepie nieopodal leningradu kupywałem kiedyś i wymieniałem oponę - było OK, a teraz z racji iż po sąsiedzku oddałem rower na Przyjaźni do tego nowego sklepu. Jakieś 4 godzinki i telefon że rower gotowy, co prawda wymieniałem łańcuch i komplet na tył opona + dętka  ale zapłaciłem niecałe 90 zł więc jestem zadowolony.

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 15, 2012, 22:48:27 »
Nie wiem jaki Ty masz rower, ale skoro płacisz za "w miarę dobry łańcuch" 90 zł to albo ktoś nieźle na tobie zarabia, albo jest on z tytanu.
Oj Mareczku, wiadomo że powinno się wiele rzeczy - zapłaciłem moim zdaniem nie dużo więcej gdybym kupił te same części i osobiście je wymieniał. Stąd moja aprobata.

Offline logout11

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Przeglad/naprawa roweru
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 16, 2012, 23:04:40 »
Tanie nie zawsze oznacza słabe. Chociaż w moim przypadku, jeżdżąc we wszystkich możliwych warunkach, czy  łańcuch za 20 czy za 50 zł po zimie tak czy siak jest do wymiany z racji korozji. Nie wnikam czy ktoś pracuje charytatywnie czy zarabia na mnie - wydaje mi się że koszt usługi był spoko, dlatego udzieliłem się w tym temacie.