Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wizyta  (Przeczytany 24010 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 15, 2013, 23:18:02 »
solar, obecnego to zdecydowanie nie kupiłem za najniższą krajową. Ale da się (wspomagając się kredytem). A czy jestem pogodzony z losem? No jestem. Stać mnie na jedzenie, wynajem mieszkania, samochód (i utrzymanie go w przyzwoitym stanie technicznym). Nawet na alkohol i kino mnie stać :D Lepiej już nie będzie ponieważ czasy słodkiej beztroski ze szkoły podstawowej już nie wrócą. W mikołaja też już raczej nie zacznę wierzyć :devil:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 18, 2013, 18:35:56 »
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 19, 2013, 13:31:30 »
Żadnych opinii, refleksji czy komentarzy po wczorajszej wizycie?

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 19, 2013, 13:52:43 »
Półtorej godzinne oczekiwanie - Co tam

Widok radnych i członków Gryfa ryczących 100-lat Jarku – Bezcenny

 :jupi:

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 19, 2013, 16:39:06 »
Cytat: "MrW"
Żadnych opinii, refleksji czy komentarzy po wczorajszej wizycie?

Chyba dlatego, że wszystko o czym mówił prezes jest już nam dobrze znane od dawna. Dla mnie spotkanie miało charakter czysto marketingowy. Brakowało mi tam konkretów. Same ogólniki typu poprawimy, naprawimy, zmienimy. Ogólnie wszystko sprowadzało się do jednego: dajcie nam władzę, najlepiej absolutną, wtedy wszystko uzdrowimy. Wydaje mi się, że nawet ta część z pytaniami została wcześniej starannie wyreżyserowana. Nie mogłem być na spotkaniu, ale wysłuchałem transmisji i nie mogę powiedzieć tego, że pan Kaczyński przekonał mnie do głosowania na PiS.
Pozdrawiam :)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 19, 2013, 22:42:31 »
Cytat: "MrW"
Żadnych opinii, refleksji czy komentarzy po wczorajszej wizycie?
Jest  TU

I jedno zdjęcie korespondujące z relacją ze spotkania. Fot. kojot

<*)))))>{

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 19, 2013, 23:42:22 »
Na początku bardzo przerpaszam za bład ortograficzny. Bardzo mi wstyd, ale ostatnimi czasy więcej piszę po angielsku niż po polsku. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.
Wracając do tematu.
Wybrałem się na to spotkanie.
Parę moich własnych spostrzeżeń:
1/ Miałem wrażenie, że w spotkaniu uczestniczyli nie tylko policcy mieszkańcy i sympatycy. Przede mną wjechał na parking autokar chyba z ekipą ze Szczecina (pewnego Pana ze Szczecina poznałem). Zajęli lewą trybunę patrząc od strony przemawiającego J. Kaczyńskiego.  Czy się nie mylę?
2/ Co najważniejsze- jestem przerażony... Bardzo przerażony- nie tylko tą kiełbasą polityczną. Ale tym, co mogłoby się wydarzyć w gospodarce, gdyby PiS doszedłby do władzy.
Z jednej strony "Silna Polska, polska przedsiębiorczość" ale z drugiej strony dyskryminacja kapitału zagranicznego. Nie dla sprzedaży ziemi, nie dla inwestycji kapitałowych, podatki dla banków, hipermarketów, nie dla rosyjskiego gazu, etc...
W tle antyunijne wypowiedzi Gróbarczyka i również Kaczyńskiego... Brakowało mi jeszcze obietnicy Kaczyńskiego, że wybuduje dookoła Polski mur na wzór tego chińskiego.
A przecież już w historii tej dalszej mieliśmy zbudowany taki mur- i pewnie wielu pamięta tego skutki- mam tu na myśli szczecińskie rządy Jurczyka. Czy dostrzegacie analogie?
Co najgorsze- wiem, że nie są to tylko "strachy na lachy". PiS już w 2007 roku podyższył podatek dochodowy dla przedsiębiorców zajmującym się eksportem/ importem wprowadzając do Ustawy o PD tzw. "kursu faktycznie zrealizowanego" (art 15a".
Czy ktoś wierzy, że bylibyśmy w stanie funkcjonować w oderwaniu od ogólnoświatowego rynku?
O innych przemyśleniach niebawem napiszę.

j.7

  • Gość
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 20, 2013, 16:38:10 »
Cytat: "samo zło"
Półtorej godzinne oczekiwanie - Co tam

Widok radnych i członków Gryfa ryczących 100-lat Jarku – Bezcenny

 :jupi:


Musiało nieźle wyglądać.  :lol2:

Ale zdjęcie to HIT!!! - najprawdziwsza „policka” prawda…

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 20, 2013, 18:11:06 »
Cytat: "j.7"
samo zło napisał/a:
Półtorej godzinne oczekiwanie - Co tam
Widok radnych i członków Gryfa ryczących 100-lat Jarku – Bezcenny

Musiało nieźle wyglądać.  

Ale zdjęcie to HIT!!! - najprawdziwsza „policka” prawda…


Jeżeli kolega samo zło przyszedł na 17 to i faktycznie czekał 1,5h.
Co do ryczących członków Gryfa... ja coś zgoła innego zaobserwowałem. Gdy Burmistrz wszedł na salę- organizatorzy od razu wskazali mu I rząd. A Burmistrz na- "... nie chcę w pierwszym- chce dalej..."

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 20, 2013, 18:53:30 »
Kolega <samo zło> jak zwykle kłamie jak najęty, a ,,sto lat" pewnie sam śpiewał śniąc o wizycie Donalda. Ale zawsze znajdą się tacy, którzy w kłamstwo chętnie uwierzą.  :rotfl:

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 20, 2013, 19:29:24 »
Burmistrz faktycznie nieco się cofnął, jednak w pierwszym rzędzie i tak pozostało wielu Grifitów. Najbardziej aktywni byli chyba p. Kozlarek  i jak zwykle taki  kurduplowaty radny, a od klaskania mało im ręce nie poodpadały. No i te ich okrzyki na koniec spotkania. Bóg, Honor i Ojczyzna.

Cytat: "bazyl"
Kolega <samo zło> jak zwykle kłamie jak najęty, a ,,sto lat" pewnie sam śpiewał śniąc o wizycie Donalda. Ale zawsze znajdą się tacy, którzy w kłamstwo chętnie uwierzą.  :rotfl:


Nie to kolega bazyl widać dzisiaj od przełożonego w pracy dostał reprymendę za swoje zachowanie i ma dzisiaj kaca moralnego. Jest takie powiedzenie jak się nie umie pić  to się za to nie zabieraj, a jak kolega bazyl nie umie się  zachować to niech się nie pokazuje publicznie
 :crazy:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 20, 2013, 19:47:33 »
Nie uważam, by chodzenie na spotkania z ważnymi politykami miało być jakąś szczególną ujmą. Sam planowałem na to spotkanie pójść ale jednak nie wyszło.

Rozmawiałem dziś z kolegami z Gryfa i jakoś nie mieli zachrypniętego głosu, więc pewnie samo zło nieco przesadza.

Dobrze, ze ważni politycy odwiedzają Police, zawsze to szansa zaprezentować  walory i podzielić się bolączkami.
Szkoda tylko, że spotkanie przebiegało pod znakiem opisywania problemów i utyskiwania na rząd. Oczekiwał bym raczej formułowania konkretnych i wiarygodnych recept i rozwiązań tych problemów.

j.7

  • Gość
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 20, 2013, 19:52:13 »
Mnie tam nie było, ale wierzę, że "GryfoPisowcy" aż "piszczeli" z zachwytu.
W sumie nic dziwnego, bo przyjechał ich Guru i Wódz.

Wrócę jednak do zdjęcia flagi na tle logo.
To jest naprawdę miażdżące. To foto powinno się wstawić w temacie Z.Ch.
Wymowa zdjęcia jest po prostu powalająca, choć to zapewne zwykły przypadek, że flaga z takim tekstem znalazła się na takim tle.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Wizyta
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 20, 2013, 20:02:29 »
Prezes wyraźnie przyśpieszył. Zobaczymy na jak długo starczy mu mocy. A zdjęcie, krótko mówiąc, dobre.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -