Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: dom weselny  (Przeczytany 9358 razy)

zabcia1844

  • Gość
dom weselny
« dnia: Marca 11, 2012, 12:18:57 »
witam wszystkich chcialabym sie zapytac o opinie. czy w policach lub oklicach przydal by sie dom weselny? dziekuje wszystkim za wypowiedzi:)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
dom weselny
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 11, 2012, 12:32:42 »
A ile płacisz za badanie rynku? ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
dom weselny
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 11, 2012, 13:14:33 »
Czyżby chodziło o dom weselny który powstaje w Siedlicach?  :devil: Moim zdaniem niezbyt potrzebne. Jest kilka sal które można wynająć na wesele  :faja:

zabcia1844

  • Gość
dom weselny
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 11, 2012, 13:29:04 »
niechodzi o dom weselny na siedlicach tylko ogolem czy warto zainwestowac w takie cos. i nieplace za opinie ludzi tylko jestem ciekawa czy ludzie beda chetni.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
dom weselny
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 11, 2012, 16:26:41 »
Moim zdaniem tak.
Przydało by się coś takiego pod warunkiem, że właściciel nie trzasnął by ceny jak w Sheratonie jakimś.
Dom weselny... ceny możliwe do przełknięcia, normalna  oferta menu ale nie bojąca się również nowinek i wymagającego klienta.
Jedni chcą flaki a inni dziwadła jakieś na stole. Dobrzy kucharze i kelnerki ( dobrzy nie tylko z wykształcenia, chodzi o ludzi, którzy wiedzą na czym rzecz polega).
Myślę, że mogło by się to sprawdzić ale bez ściemy typu mrożenie pozostałości z poprzedniego wesela kłamiąc kogoś, że wszystko zjedzone a potem na następne wesele ugotować z tego żurek.
Ludzie wiedzą czego chcą i jeśli ktoś tu coś takiego otworzy a nie będzie kompetentny i po trupach a będzie chciał się dorobić no to mu się na dłuższą metę to nie uda .


No gdzieś ten rynek trzeba sobie zbadać i nie trzeba z ankietami po ulicy latać.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
dom weselny
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 11, 2012, 21:18:58 »
Ludzie to zawsze by chcieli mieć wszystko. Nie da się dobrze i tanio, ale da się drogo i źle ot co taki paradoks  :crazy: Jeśli wymaga się dobrego menu, dobrych kucharzy i obsługi to trzeba za to zapłacić. To niestety jest w cenie, bo dobry pracownik za marne grosze pracować nie będzie. Tak samo z jedzeniem, za mniejsze pieniądze kupimy towar z niższej półki. Tu by trzeba było pójść na kompromis. Z czegoś zrezygnować stawiając na inną rzecz lub zmniejszyć środki np na obsługę, a zwiększyć na kuchnie  :devil: Niestety tak to u nas jest.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
dom weselny
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 12, 2012, 08:47:24 »
Tak jest u nas bo ludzie, którzy się zabierają do pewnych rzeczy nie mają o nich zielonego pojęcia i nie szanują innych.
Za darmo nikt pracować nie będzie ale nie chcesz mi powiedzieć, że lepsze menu na wesele ułoży osoba, która zarabia 5000 a nie ta która zarabia 2000 ( to taki przykład tylko). Osoba, która potrafi smażyć schabowego jak trzeba nie zrobi go źle tylko dlatego, że zarabia mniej.
Przeciwnie. Byłam na nie jednym weselu. W wypasionej restauracji odnośnie kotleta, który był jak podeszwa, podobnie jak i inne tam potrawy. Ładnie wyglądały, jeszcze piękniej kosztowały i do niczego się nie nadawały. Za to kucharka weselna, kolokwialnie mówiąc normalna, wiejska baba za mniejsze pieniądze zrobiła wypasione żarcie. Goście się najedli, napili, wybawili.
Każdy potrzebuje czego innego ale nie ze wszystkim jest tak, że im droższe tym lepsze.
Tak, że nie ze wszystkim się zgadzam jeśli chodzi o wypowiedź powyżej.
No ale cóż. Każdy ma swoje zdanie
Dodam jeszcze tylko, że moje wesele nie było w Bóg wie jakim drogim lokalu, z Bóg wie jakim menu , i Bóg wie jak drogim.
Odbyło sie na białej u Pana Ufniarza, którego pewnie wielu pamięta.
Nie było się do czego przyczepić. Jedzenie ok.
Tak jak mówiłam. Trzeba mieć pojęcie i szacunek a nie porwać się na biznes bo dostanie się dotację z urzędu i chcieć by jeszcze po jednym czy 2 weselach wszystko się zwróciło a na 3 być szefem na telefon i jeździć wypasioną furą. Najpierw trzeba popracować samemu. Zdobyć zaufanie i takie tam.
Osobiście już zakończyłam ten temat.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt