Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sklepowy monitoring.  (Przeczytany 16240 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 23, 2012, 18:36:13 »
rbk- nie twórz proszę przepisów prawa na swój własny użytek bo znajdą się na tym forum tacy którzy w te Twoje niedorzeczności jakie prawisz zwyczajnie uwierzą ;-) Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2012, 18:45:50 »
Ja pisze o tym co ja/my robimy, a nie to co ktos ma robic.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2012, 20:21:18 »
Cytat: "rbk"
pachol, e tam. Było już kilka sytuacji, powiedziałem wprost, nie mam teraz czasu na takie sprawy, podziękowali i poszli.

Czy zapytali o przyjście za jakiś czas? Nie. :D
Olali.

Jasne. Nikt normalny nie będzie urządzał przeszukań u sąsiadów w sprawie porysowanego lakieru czy wybitej szyby. Ale jak się trafi zabójstwo czy porwanie i nabiorą podejrzeń, że coś możesz mieć, to Ci wejdą z buta bez żadnego papieru, a o dyski będziesz mógł się upominać i skargi na brutalność policji pisać, jak odzyskasz władzę w rękach. Na Berdyczów pisać.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 23, 2012, 20:22:27 »
Powodzenia w szukaniu mojego dysku :)

Chodzi mi o pierdoły, a nie o morderstwo, robisz ze mnie znieczulicę.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 23, 2012, 20:35:26 »
Zabiorą wszystko, szukać będą później.
Nie robię znieczulicy. Chcę Ci tylko uświadomić, że to, na ile możesz sobie pozwalać, zależy przede wszystkim od tego, jak bardzo potrzebują tego, co masz (lub tylko możesz mieć). Przy pierdołach grzecznie proszą, przy sprawach ważnych nie tylko prosić nie będą, ale czasem nawet najpierw sobie wezmą co trzeba, a potem załatwią papierkologię. I słusznie, tak to powinno działać.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 23, 2012, 21:36:19 »
Na szczescie mam taki patent ze nawet z nakazem mi tego nie zabiora, bo zanim zalapia co jest grane sprzet dawno zniknie. Tak wiec u mnie to nadal dobra wola, a uswiadamiac mnie nie trzeba. Jak juz pisalem, policja czesto u nas bywa po nagrania i nie zawsze je dosaje. Czas to pieniadz :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 23, 2012, 23:15:47 »
Cytat: "Wykidajło"
Zabiorą wszystko, szukać będą później.
Nie robię znieczulicy. Chcę Ci tylko uświadomić, że to, na ile możesz sobie pozwalać, zależy przede wszystkim od tego, jak bardzo potrzebują tego, co masz (lub tylko możesz mieć). Przy pierdołach grzecznie proszą, przy sprawach ważnych nie tylko prosić nie będą, ale czasem nawet najpierw sobie wezmą co trzeba, a potem załatwią papierkologię. I słuszne, tak to powinno działac


Red alert!

Eh, a myślałem, ze komunistów już nie ma. :-\
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 23, 2012, 23:48:51 »
Cytat: "Wykidajło"
czasem nawet najpierw sobie wezmą co trzeba, a potem załatwią papierkologię. I słusznie, tak to powinno działać.

Dokładnie jak opisujesz.Są też tak nieuprzejmi,że nie pukają...czasem ;-)
Jednak nie życzę nikomu takich "odwiedzin"
Cytat: "rbk"
policja czesto u nas bywa po nagrania i nie zawsze je dosaje. Czas to pieniadz :)

To nie byli policjanci to byli......
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 24, 2012, 07:53:23 »
OK, powiedzmy, że ja zakończę na tym temat, bo nie będę się tłumaczył, co, kogo i z kim ;)
Pytanie czy chcemy od kogoś nagrania, czy nie chcemy by ktoś je przekazał :P

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 24, 2012, 10:47:04 »
Cytat: "rbk"
Na szczescie mam taki patent ze nawet z nakazem mi tego nie zabiora, bo zanim zalapia co jest grane sprzet dawno zniknie. Tak wiec u mnie to nadal dobra wola,

Ja tam nie uważam, że nie ma takiego speca, który by moje zabezpieczenia przełamał. Tak jest rozsądniej.
Ale nie mówiliśmy o tym, jak zrobić, żeby nie dać, tylko o tym, czy mają prawo (w sensie przymuszenia) zażądąć/wziąć. No mają, i dobrze. Niedobrze tylko dla złodziei i innych uczciwych inaczej - ale ten punkt widzenia mnie nie obchodzi, nie jestem politykiem i nie muszę się takimi osobnikami przejmować.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 24, 2012, 11:41:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Ale nie mówiliśmy o tym, jak zrobić, żeby nie dać, tylko o tym, czy mają prawo (w sensie przymuszenia) zażądąć/wziąć. No mają, i dobrze.


Nie dobrze. Bo właśnie przez takie prawo są zamykane legalnie działające biznesy jak chociażby ostatnia sprawa lubelskiego pubu, w którym była możliwość grania na konsolach. Policja wparowała z nakazem i skonfiskowała LEGALNY I ORYGINALNY sprzęt. I co? Właściciele pozostali bez części środków i byli zmuszeni do zamknięcia biznesu. Mimo, iż NIC im nie udowodniono.

Domniemanie niewinności w tym kraju nie istnieje.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

krystian01

  • Gość
[Police] Sklepowy monitoring.
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 25, 2012, 18:51:18 »
Moja znajoma kiedyś pokłóciła się w sklepie z prokuratorem jak się potem okazało, i na podstawie monitoringu dali jej zarzut naruszenia czegoś tam, a że jest księgową , to po tej sprawie wylali ją z roboty,jako, że karana na stanowisku materialnym nie może być, najlepiej wyszedł na tym adwokat biorąc 3 tysiące i mówiąc , że taki monitoring to żaden dowód. Tylko jak człowieka biją na środku ulicy , to monitoring miejski nie widzi, bo kto tam się patrzy !
W ogóle po co te monitoringi na mieście , skoro tylko sklepowych używają?