Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: POMOC DLA FILIPKA  (Przeczytany 7446 razy)

kayah

  • Gość
POMOC DLA FILIPKA
« dnia: Lutego 17, 2012, 21:58:05 »
Witam wszystkich na forum polickim. Zwracam się do Was z szczególną prośbą - jesteśmy rodzicami czteroletniego Filipka chorego na autyzm, szukamy tutaj pomocy ponieważ sami jesteśmy z Polic. Chodzi mianowicie o wpisanie w corocznym rozliczeniu PIT numer KRS naszego synka. To nic nie kosztuje, a dla naszego dziecka znaczy bardzo dużo. Wszelkie dane można znależć na stronach: http://www.pomocdlafilipka.pl.tl/  oraz na stronie fundacji Silentio, której nasz Filipek jest podopiecznym numer 49  http://www.silentio.pl/page97.html .Jeżeli jesteście w stanie pomóc - bardzo dziękujemy. Rodzice.     KRS 0000 326 128   -  CEL SZCZEGÓŁOWY:  Zabawa Filip - 049

Offline kiler

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 19, 2012, 21:55:11 »
wielkie koszty leczenia? litości troche miłosci i uwagi i  i chęć poszkania ośrodka gdzie lecza dzieci z autyzmem nie boli... w szczecinie na ulicy montwiłła koło teatru polskiego gdzie jest dobra kadra która prowadzi rehabilitacje z dzieckiem  i chyba jak wiem duże koszty to nie są... tylko trzeba zajrzeć jesli państwo tego nie zrobili bo jest dużo dzieci chorych i rodziców  którzy tez leczą dzieci z autyzmem i  naprawdę wiem ze na to nie trzeba milionów wydawać i ja z własnej kieszeni wole wydać  swój 1% na osrodek na montwiłła niż  na 1 dziecko bo mój procent pójdzie na pensje rehabilitanta który pomoże większej ilosci podopiecznym.

wybaczcie za mą znieczulicę ale jakos tak mam, pozdro

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 19, 2012, 22:39:21 »
Cytat: "kiler"
wybaczcie za mą znieczulicę ale jakos tak mam, pozdro


fakt, znieczulica po całości :<

Offline kiler

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 19, 2012, 22:57:55 »
ale co nie znaczy że zle życzę dla dziecka co co to nie ale zwracam uwagę na to żę są inne możliwości które są i skuteczne jak i nie dobijają rodzica finansowo

Offline Mała Mi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 20, 2012, 10:12:48 »
Kiler, widać, że nic nie wiesz o kosztach jakie ponoszą rodzice chorych, niepełnosprawnych dzieci. Ja z moją córką spędzałam na turnusach rehabilitacyjnych po 7- 9 miesięcy w roku i gwarantuje Ci,że pochłonęło to kupe kasy. Owszem są ośrodki reh. stacjonarne, tylko nasze dzieci potrzebują stałej- codziennej rehabilitacji, a nie raz czy dwa w tygodniu, a niestety prawda jest taka,że chorych dzieci jest bardzo dużo  i są kolejki do ośrodków stacjonarnych. To co uzbieram na koncie fundacji pozwala mi pojechać na taki turnus, teraz potrzebuję dofinansowania do zakupu wózka(NFZ daje 1800zł, a wózek kosztuje dwa razy tyle) i tu skorzystam z pieniązków, które ludzie przekazali dla mojego dziecka, za to im bardzo serdecznie dziękuje.

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 20, 2012, 14:19:46 »
Cytat: "kiler"
wielkie koszty leczenia? litości troche miłosci i uwagi i  i chęć poszkania ośrodka gdzie lecza dzieci z autyzmem nie boli... w szczecinie na ulicy montwiłła koło teatru polskiego gdzie jest dobra kadra która prowadzi rehabilitacje z dzieckiem  i chyba jak wiem duże koszty to nie są... tylko trzeba zajrzeć jesli państwo tego nie zrobili bo jest dużo dzieci chorych i rodziców  którzy tez leczą dzieci z autyzmem i  naprawdę wiem ze na to nie trzeba milionów wydawać i ja z własnej kieszeni wole wydać  swój 1% na osrodek na montwiłła niż  na 1 dziecko bo mój procent pójdzie na pensje rehabilitanta który pomoże większej ilosci podopiecznym.

wybaczcie za mą znieczulicę ale jakos tak mam, pozdro
                                                   Chyba nikt na forum nie zyczy Ci ,abys kiedykolwiek  dowiedzial sie jakie to sa w rzeczywistosci koszty. Nastepnym razem zachowaj swoje "zlote mysli" dla siebie.Oczywiscie  wyraziles swoje zdanie,lecz to byl duzy nietakt z Twojej strony.Pozdrawiam

kayah

  • Gość
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 20, 2012, 21:28:23 »
Cytat: "kiler"
wielkie koszty leczenia? litości troche miłosci i uwagi i  i chęć poszkania ośrodka gdzie lecza dzieci z autyzmem nie boli... w szczecinie na ulicy montwiłła koło teatru polskiego gdzie jest dobra kadra która prowadzi rehabilitacje z dzieckiem  i chyba jak wiem duże koszty to nie są... tylko trzeba zajrzeć jesli państwo tego nie zrobili bo jest dużo dzieci chorych i rodziców  którzy tez leczą dzieci z autyzmem i  naprawdę wiem ze na to nie trzeba milionów wydawać i ja z własnej kieszeni wole wydać  swój 1% na osrodek na montwiłła niż  na 1 dziecko bo mój procent pójdzie na pensje rehabilitanta który pomoże większej ilosci podopiecznym.

wybaczcie za mą znieczulicę ale jakos tak mam, pozdro


Nie wiem jakim prawem twierdzisz, że nie dajemy synkowi miłości czy nie poświęcamy mu uwagi. A więc wiem, że poszukanie ośrodka dla mojego dziecka "nie boli" - natomiast wiem też, że państwowe 2,5 godziny zajęć tygodniwo oznacza dla mojego dziecka niepełnosprawność i niedorozwój do końca życia. Czy jako kochający rodzic zafundował byś coś takiego swojemu dziecku? Ja jako kochający rodzic staram się zapewnić Filipowi w miarę samodzielne życie - natomist Ty zrób ze swoim 1% co chcesz i zachowaj tego typu komentarze dla siebie. Widze, że nie miałeś nigdy bliższej styczności z chorym, małym dzieckiem. Jeżeli potrafisz nie walczyć o swoje dziecko i zamiast potrzebnych dla autystyka 30 godz. tygodniowo wysłać go na darmowe 2,5 na Montwiłła to twój problem- i może to miłość i troska w Twoich oczach.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 20, 2012, 21:51:01 »
Żeby Ciebie zrozumieć Kayah, wpierw samemu trzeba być rodzicem. Z chęcią przekażę mój procent na Twojego smyka :) Mam niesamowite szczęście mieć zdrowe dzieciaki, za co Bogu codziennie dziękuję. Pozdrawiam serdecznie :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 20, 2012, 23:17:21 »
ja niestety swojego rozliczylem wczesniej, ale bede jeszcze jakies rozliczal to bede pamietal.

kayah

  • Gość
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 23, 2012, 16:12:55 »
WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE. CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ O NIEFORTUNNYM BŁĘDZIE Z MOJEJ STRONY. W PIERWSZYM POŚCIE -POMOC DLA FILIPKA -NAPISAŁAM W NUMERZE KRS O JEDNĄ TRÓJKĘ ZA DUŻO. :'(  TERAZ TEKST JUŻ JEST POPRAWNY( DZIĘKUJĘ ADMINISTRATOROWI FORUM). A WIĘC KRS 0000 326 128 CEL SZCZEGÓŁOWY - ZABAWA FILIP - 049 .Przepraszam wszystkich za pomyłkę. Oczywiście na stronie Filipka i fundacji SILENTIO numer cały czas się zgadzał. Pozdrawiam

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 23, 2012, 16:34:32 »
Zwracasz uwagę na to, że są inne możliwości...hmmmm..... to w bardzo finezyjny sposób . :szukaj!:
Przeczytaj początek swojej pierwszej wypowiedzi, te chore pytania i zapytaj sam siebie jakim człowiekiem jesteś.
Gdyby to była znieczulica po prostu byś olał i nie napisał nic ale to po prostu zwykła chamstwo i bezczelność cisnąć komuś w trudnej sytuacji.
No ale nie ma to jak udawać cwaniaka, odważniaka i bohatera na forum.
Nikt Cie nie widzi to możesz sobie pluć.
Czułeś się kiedyś bezradny fizycznie, psychicznie, logistycznie i finansowo w próbie niesienia pomocy komuś bliskiemu?
Jakiejś małej istotce?
Wiesz co to jest autyzm?
Najlepiej jak zamilkniesz w tym temacie.
Myślę, że rodzice są doskonale zorientowani gdzie można uzyskać pomoc medyczną.
Oni proszą o pomoc konkretną. O 1%. Tyle
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

kayah

  • Gość
POMOC DLA FILIPKA
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 26, 2012, 13:43:43 »
Wtam Wszystkich.
Zapraszam na stronę Filipka - http://pomocdlafilipka.pl.tl/ Zbieramy funduszę na DELFINOTERAPIĘ. Przy okazji chciałam podziękować wszystkim serdecznie za pomoc i okazane wsparcie dla Filipka i naszej rodziny  :mrgreen:
AKCJA 5 ZŁOTYCH DLA FILIPKA