Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zajęcia dodatkowe dla 4-latka  (Przeczytany 17230 razy)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zajęcia dodatkowe dla 4-latka
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 12, 2014, 20:28:23 »
Cytat: "VIRUS"
Cytat: "planeta"
A czy ktoś może wie, czy na naszym basenie są prowadzone jakieś zajęcia dla dzieci? ( mój synek w czerwcu skończy 6 lat)


Delfinek Police
http://delfinekpolice.cba.pl/
podobno Pan prowadzący jest rewelacyjny


Zajęcia w Delfinku odbywają się w pon i środy - prowadzi p.Ola, wt i czw - prowadzi p. Łukasz.
Moja córka chodzi drugi rok, syn pierwszy. Zajęcia fajne, polecam.
Generalnie zaczyna się naukę we wrześniu. Teraz w środku roku pozostaje wskoczyć do którejś z grup.
Zajęcia w systemie "raz tygodniowo" są chyba w piątki i w soboty przed południem. Moim zdaniem raz w tygodniu, to za mało.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Zajęcia dodatkowe dla 4-latka
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 14, 2014, 20:12:24 »
Ja też jestem zdania, że takie zajęcia powinny być min dwa razy w tygodniu. Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na takie zajęcia, ale jeszcze jak do tej pory nie podjęłam z mężem żadnej konkretnej decyzji :) Czy Waszym dzieciom podobają się te zajęcia w szkole tańca "delfinek" ?

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Zajęcia dodatkowe dla 4-latka
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 14, 2014, 21:22:11 »
Dziękuje za informacje!
draculka, w takim razie chyba lepiej zaczekam do września, bo pewnie ta grupa ma juz bardziej zaawansowane zajęcia niż na samym początku spotkań, a nie chciałabym, żeby mój synek się zraził;)
Ja myslalam o zajeciach 2x w tygodniu.