Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Aktywność polickiej drogówki  (Przeczytany 26928 razy)

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 14, 2012, 09:43:32 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "jojo"
Kto, gdzie i kiedy widział jakąś akcję prewencyjną: kontroli prędkości, stanu technicznego lub dokumentów na naszych drogach (nie piszcie o „trzeźwych porankach”)
Grudzień 2009 - dostałem mandat za przekroczenie dozwolonej prędkości o 22km/h na szosie w Przęsocinie (tam gdzie nie ma domów, a jest obszar zabudowany). Vectra stała na przystanku (na przystanku nie wolno parkować?). Ostatnio widziałem pędzącą Vectrę na Grunwaldzkie, gdzie bez sygnałów (świetlnych, dźwiękowych) wyprzedzała jakiś samochód na skrzyżowaniu z ulicą Sikorskiego i na przejściu dla pieszych.


na przystanku to nie wolno luidziom parkować i radzę zdjąć nogę z gazu.Pomyśleć o stracie prawa jazdy lepiej jeździć ostrożnie ,za mało wypadków śmiertelnych w Policach.Vectra porusza się przepisowo i nie pisać głupot o wyprzedzaniu na przejściu dla pieszych.Są pewne zasady jak mam pisać głupoty to wolę wcale nie pisać.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 14, 2012, 10:01:01 »
Policja nasza ma ciekawe sprawy :) Ostatnio kumpel dostał wezwanie na komendę,bo zestawem rozjechał psa na rynku.Pies oczywiście nie był na smyczy.Wielka afera,przyszło pismo do kierownictwa :/ Faktycznie,chłopak miał gwałtowne manewry wykonywać i wpieprzyć się na chodnik albo przystanek,bo pies bez smyczy.Szkoda psiaka ale czasem warto pomyśleć :/ To nie jest osobówka ale jak ktoś tego nie prowadził,to nie mam pretensji,że nie wie.

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 14, 2012, 10:21:46 »
Cytat: "bartek"
Vectra porusza się przepisowo i nie pisać głupot...

Czegoś Pan nie wie... :]
Inna ciekawa kwestia vectry to pościgi. Panowie (i Panie) z czarnego samochodu zrobią wszystko, aby dogonić pirata drogowego (w przypadku "naszego" samochodu mam na myśli pościg za czarnym ferrari) stwarzając przy tym nierzadko większe zagrożenie a niżeli sam pirat... .

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 14, 2012, 10:36:50 »
Cytat: "kokos126"
Dodam swój kamyczek a mianowicie zadam tez te pytanie ; a mianowicie gdzie ci panowie/panie ??

Nie ma i nie będzie ;-) wakaty,brak pieniążków,redukcja zatrudnienia ( czytaj odejścia na zasłużoną emeryturę) dopełniają ten beznadziejny stan rzeczy. Generalnie współczuję bo oczekiwania społeczeństwa są oczywiste-chcą czuć się bezpiecznie a tu ani patroli Policji ani patroli SM a władza i miejscowy Komendant muszą robić dobrą minę do złej gry i tłumaczyć wszystkim,że.......mimo braków kadrowych poziom bezpieczeństwa jest dobry i nad wszystkim czuwają.Jak ja kocham taką "paplaninę"  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 14, 2012, 10:46:43 »
Cytat: "bartek"
na przystanku to nie wolno luidziom parkować i radzę zdjąć nogę z gazu.
No tak, bo policjanci to nadludzie i im wszystko wolno.
Cytat: "bartek"
Vectra porusza się przepisowo i nie pisać głupot o wyprzedzaniu na przejściu dla pieszych.
Wiem co widziałem. Co ciekawe nad tym przejściem znajduje się kamera, które pewnie w drugą stronę byłe odwrócona, prawda?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 14, 2012, 11:04:19 »
Cytat: "Siwy1"
Cytat: "bartek"
może za niskie mandaty płacicie,od policji polickiej wara i zamknąć się!!!

A to co??? Nawet komendant KPP w Policach się odezwał?  ;D  ;D  ;D  ;D
Ja miałem przyjemność spotkać się z załogą pościgową tej vectry, a konkretnie z rudowłosą operatorką radarowego miernika prędkości zwanego potocznie suszarką, która pocelowała mnie właśnie na Przęsocinie stojąc na żużlówce. W moim przypadku nie wykorzystali potencjału swojego pościgowego resoraka, ale i tak skarb państwa wzbogacił się o 700 zł, a moje konto zostało zasilone 19 pkt karnymi.


19pkt za jednym razem? To ładnie żeś musiał naskrobać.

Anyway ja uważam, że mandaty powinny być procentowe, w zależności od zarobków. Wtedy może cwaniacy nowobogaccy w swoich przedłużeniach penisa zwanych też SUVami może nieco by to odczuli.

P.S. Bez urazy dla użytkowników SUVów, ale ostatnio jakoś natrzęsienie hołoty w tych wozach zauważyłem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 14, 2012, 11:13:10 »
- Kierowca może zgromadzić maksymalnie 24 punkty karne, wówczas traci prawo jazdy. Piraci proszę o rozsądek ostatni raz.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 14, 2012, 12:15:00 »
pamietacie Panią "Rudą"?? ta to dopiero pokazywała że policja pracuje , co niektórzy narzekali, ale wtedy to było naprawde widać że pracują, co raz to nowe miejsca kontroli, i wtedy był strach zapierdzielać

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 14, 2012, 12:50:01 »
wolności słowa na temat policji często zaburzają negatywne emocjei taką sferę można by nawet nazwać emocjonalnym zaburzeniem wolności a gdy coś usiłuje ją zasypać wolna już raczej nie jest tylko chora.

Pozdrowiam do zobaczenia na drodze.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 14, 2012, 13:02:39 »
Pierwszy raz spotykam się z tematem, gdzie wypowiadający się prosi o zwiększenie ilości kontroli. Czuję, że po tym temacie będzie ich więcej i co gorsza, za byle co...

Policka Policja daje Wam kredyt zaufania, a wy się domagacie kontroli, no co za świat  ;D

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 14, 2012, 13:18:13 »
Cytat: "KrP"
Anyway ja uważam, że mandaty powinny być procentowe, w zależności od zarobków.


Pomysł generalnie dobry, ale niewykonalny w naszym kraju. Gdzie ludzie żyją z zasiłków i pracują na czarno jednocześnie. Gdzie na świstku wypłaty pisze się co innego a do ręki daje co innego. Gdzie zaniżają faktury, żeby wykazać niższy dochód a potem płaczą, że nie mają zdolności, itd. Innymi słowy u części społeczeństwa jest bardzo ciężko określić ile faktycznie zarabiają, więc nadal system ten jest nieuczciwy. Bo np.
1.Pan X jest zatrudniony na umowę o pracę, wszystko legalnie, na rękę ma 1500PLN.
2.Pan Y, żyje z zasiłku i pracuje na czarno. Zasiłek 600PLN, robota 1200PLN, razem 1800PLN.

Pan X dostanie większy mandat, mimo, iż zarabia mniej. To nie uczciwe (tak samo jak i postępowanie Pana Y).
I love the night.
1101110100101111

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 14, 2012, 13:23:46 »
Nom, to jest ryzyko, ale cóż, w innych krajach myślisz ludzie tak nie robią?

Na pewno jest to sprawiedliwsza metoda niż obecna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

bartek

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 14, 2012, 13:35:17 »
mandaty są za niskie powinny być w granicach od 1000 do 2000 tysięcy złotych wtedy społeczeństwo doceni trudną służbę i życie innych na drodze.Trayfikator musi ulec zmianie.Tak co niektórym w głowie sie przewraca.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 14, 2012, 14:10:05 »
Cytat: "bartek"
taką sferę można by nawet nazwać emocjonalnym zaburzeniem wolności a gdy coś usiłuje ją zasypać wolna już raczej nie jest tylko chora.


Cytat: "kubapolice"
"]bartek napisał/a:   
od policji polickiej wara i zamknąć się!!!


Moim skromnym zdaniem Bartek , Ty jako  funkcjonariusz  policji "zamknij się" -    uwzględniając wolność słowa oczywiście  :lol2: , to możesz sobie powiedzieć tylko np. do lodówki (jak  zamontujesz sobie na niej  sensory dźwiękowe )- więc proszę nie kompromituj się.
 Co do tematu parkowania  na przystanku pojazdu służbowego, rozumiem, że gdyby  przekazano Ci  zdjęcia - dowiedzielibyśmy się :.... ten przystanek tam wczoraj nie stał.... :rotfl:
Pozdrawiam i życzę  większego  dystansu do opisywanych tu  spraw.
garde

milejdi

  • Gość
[Police] Aktywność polickiej drogówki
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 14, 2012, 15:16:23 »
bartek nie kompromituj się to twoich kolegów pogryźli i tym się zajmij aby nie dochodzło do takich zdarzeń podobno sami fachowcy i specjaliści  są w tej formacji

Pogryzł policjantów, a przed tym zabrał im pistolet

 Dodano: 13 stycznia 2012
Do niecodziennego atak na policjantów doszło w sądzie goleniowskim. Doprowadzano tam Łukasza S. oskarżonego o napad z bronią w ręku, który odbywa karę w więzieniu w Goleniowie.


 Podczas konwojowania Łukasz S. pogryzł policjantów.
 

W trakcie konwojowania Łukasz S. rzucił się na funkcjonariuszy.

- Jednemu z nich wyrwał broń z kabury - mówi Marta Maciejuniec, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. - Policjanci błyskawicznie przystąpili do obezwładnienia agresora i odebrania mu broni. W tym czasie Łukasz S. dotkliwie pogryzł obu policjantów. Jeden z funkcjonariuszy doznał poważnego urazu oka.

Pogryzieni policjanci trafili do szpitala w Szczecinie. Łukaszowi S, zostaną postawione dodatkowe zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza. Szybko więc nie wyjdzie z więzienia, a jego pobyt może zostać przedłużony nawet o kilkanaście lat.