Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobór biustonoszy  (Przeczytany 35153 razy)

Offline agnieszka.k

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« dnia: Stycznia 11, 2012, 13:49:48 »
Witajcie . czy jest w Policach jakiś sklep z porządną bielizną? Mam durzy biust i chciałabym dobrać porządny biustonosz w dobraj cenie.

Pozdrawiam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 11, 2012, 15:07:40 »
Oj niestety jeżeli chodzi o dobre duże biustonosze to możesz się w Policach pożegnać ze znalezieniem takiego sklepu,tu duży biust = duży obwód,chińszczyzny pełno na rynku.Jeżeli obwód 80 to max miseczka D,możesz zajechać do mojej znajomej na stare Police-ulica obok Rycerskiej na której jest apteka,sklep z bielizną-tam są czasami dobre staniki i będziesz przymierzać,puki ci coś nie przypasuje ;)Panie bardzo miłe :)

Cytat: "Dr.Kafar"
Sklep z porządną bielizną zapewne jest. Jakby co, służę pomocą w doborze cyckonosza  :devil:


To wcale nie śmieszne Dr.Kafar-staników z miseczkami A,B,C jest od groma,ale jeżeli się ma miseczkę D,DD,E lub F to tylko firmowe staniki,gdzie cena nie mniejsza niż 100zł,a dobry stanik to bardzo ważna rzecz dla kobiety,a jak już ktoś z dużym biustem,ale w obwodzie pod biustem mniej niż 85cm to graniczy z cudem,żeby stanik dostać.

Niedługo tym z dużym biustem zostanie nosić dwa berety połączone gumką.Faceci lubią jak babki większy biust mają,ale gdy się o tak ważną rzecz dziewczyna pyta,to wyśmiewają.Nie ma w tym nic śmiesznego :ass:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

m.

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 11, 2012, 22:00:51 »
rzeczywiście, na Rycerskiej można coś trafić :)

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2012, 22:37:06 »
Na ul. Pilsudskiego ( przy rondzie )w ciagu nowo wybudowanych budynkow, na pierwszym pietrze jest nowy sklepik, maja sliczna bielizne rowniez na duze i bardzo duze biusty. Obsluga rewelacja. Pani zmierzy co trzeba i dobiera staniczki, pasuja jak ulal. Ceny tez nie zwalaja z nog. Polecam.

Offline agnieszka.k

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 18, 2012, 08:13:04 »
Byłam w tym sklepiku. Rewelacja. Czegoś takiego brakowalo w Policach. Bardziej to jest butik, Pani mierzy dobiera. Po zakupie zostalam poczęstowana kawą. Ceny też są super. Kupiłam dwa biustonosze, a w Szczecinie za tą cenę miałabym jeden. Dodatkowo jeden Pani mi zamówiła i miałam po dwóch dniach.  Oczywiście żadna chińszczyzna..... Pierwszy i jedyny jak na razie taki sklep w Policach. Rewelacyjna obsługa. Bardzo polecam wszystkim Paniom.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 18, 2012, 18:03:00 »
To jeszcze pochwal się,który to taki,bo kilka wymieniono ;)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 18, 2012, 18:42:08 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Nie może, ma za mało postów :devil:


To może zacytować osobę,której sklep proponowany odwiedziła i będzie wiadomo ;)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 18, 2012, 19:05:31 »
Jak to który? Ten w którym agnieszka.k jest właścicielką. To przecież twoja znajoma  :faja:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 18, 2012, 19:29:03 »
Cytat: "beerman"
Jak to który? Ten w którym agnieszka.k jest właścicielką. To przecież twoja znajoma :faja:


Nie wiem,kto to agnieszka k,proszę o nie insynuowanie tu niczego,moją koleżanką jest właścicielka jednego ze sklepów i nie reklamuję jej tu,dlatego,że jest moją koleżanką,ale dlatego,że tylko u niej mogę kupić fajny stanik w dużym rozmiarze,który nie wygląda jak stanik po babci :devil:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Ziomek

  • Gość
Re: Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 18, 2012, 23:22:57 »
Cytat: "agnieszka.k"
Witajcie . czy jest w Policach jakiś sklep z porządną bielizną? Mam durzy biust i chciałabym dobrać porządny biustonosz w dobraj cenie.

Pozdrawiam


Kup sobie od razu "DURZY" słownik:)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 26, 2012, 00:50:06 »
Cytat: "Ziomek"
Kup sobie od razu "DURZY" słownik:)


heheh :)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 26, 2012, 23:57:26 »
Cytat: "Ziomek"
Kup sobie od razu "DURZY" słownik:)


Nic w tym śmiesznego,może dziewczyna ma dysgrafię,niestety moja córka ma(jak połowa rodziny) i wiem,że nie jest to miłe,jak się z ciebie wyśmiewają.Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.Po drugie ,to nie temat-wyśmiewajmy się z tego,jak inni piszą,kultury troszeczkę,11 postów napisane i znawca ortografii na forum :ble:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 27, 2012, 00:09:16 »
Cytat: "tatankas"
Nic w tym śmiesznego,może dziewczyna ma dysgrafię,niestety moja córka ma(jak połowa rodziny) i wiem,że nie jest to miłe,jak się z ciebie wyśmiewają.Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.Po drugie ,to nie temat-wyśmiewajmy się z tego,jak inni piszą,kultury troszeczkę,11 postów napisane i znawca ortografii na forum


Mnie te wszystkie dys- guzik obchodzą. Obecnie wszystkie popularne przeglądarki oferują sprawdzanie pisowni, a jak ktoś ma jakieś stare wersje to wystarczą 3 sekundy i można sprawdzić pisownię w Wordzie. Dlatego zero tolerancji dla lenistwa. Koniec OT.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 27, 2012, 01:02:55 »
Odnośnie tego nowego sklepu z "durzymi" tfu dużymi ;) rozmiarami to nie jestem zachwycona. Mam dość spory i trudny biust, i myślałam, że znajdę na miejscu, w Policach, coś dla siebie. Ale Pani sprzedawczyni coś nie bardzo potrafiła mi pomóc, zaczynając od wymierzenia ... Na odwal się, miarą to ja potrafię w domu. Dawanie mi do przymierzania staników od C do G - po prostu tego co wisiało na wieszakach, to niezbyt dobra wizytówka. I wmawianie klientowi, że "tak ma być", jak gołym okiem widać, że się wylewa tu i ówdzie... Fajnie, że powstał taki sklep, ale właścicielowi proponuję troszkę lepiej poznać temat "biustów" i powodzenia !!!

wenus

  • Gość
Dobór biustonoszy
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 27, 2012, 02:24:47 »
Nie JEDNA z Nas jest moądrzejsza Od ...... ( nie powiem czego ) . Sama wiem jak to jest z tym C do G , Problem nie leży w wymierzaniu tylko w ....... ( chwila niecierpliwości :0) PRODUCENCIE .
Nie dziw się kochana ,ponieważ każdy z producentów ma własny wymiar "C" , jeżeli ktoś ma wielu producentów - to tu zaczyna się zagwostka - Ja już się tym nie przejmuje , zakładam i mam się dobrze Czuć  :))) a poza tym każda z Nas lubi INACZEJ "wyglądać"  - więc  jedno- to co Ci proponują ( i MOGĄ miec racje ) , a 2 - to to jak TY chcesz się czuc . Prawde mówiąc jeszcze nie byłam w TYM sklepie , ale przy najbliższej okazji chętnie Sprawdzę co jest "GRANE" ............