Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7692763 razy)

Offline Martin

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18510 dnia: Września 22, 2024, 10:51:54 »
a ja to sie zapytam tak. Pani Aniu czy zarząd jest świadomy sytuacji z  zwiększona emisja na PS ? sa jakieś plany związane z naprawą ? bo chyba nie jest zbyt dobre prowo to ze co chwile ktoś z miasta wydzwania ze skargami, druga sprawa to KOMPLETNY brak szacunku dla pracowników tam przebywających... szkodliwe szkodliwym ale to WYKRACZA poza zdrowy rozsadek.

Offline i po co nam to było

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18511 dnia: Września 22, 2024, 17:20:53 »
Police rozmawiają o tym kto nas truje? Czy to zbieg okoliczności, że to zjawisko ma miejsce teraz? Jak myślicie w czyim to może być interesie? Mieszkańcy Polic wspierają pracowników, wiedzą jak ważne są zakłady w ich życiu, nawet jeżeli nie są z nimi bezpośrednio związani. A może ktoś chce zmniejszyć wsparcie dla pracowników wśród mieszkańców Polic? No bo będzie czyste powietrze i cisza będzie, a nawet międzyodrze stanie się parkiem i gdzie tu pasuje taki truciciel. Tak sobie głośno myślę. Nic nie sugeruję. Wiem jedno, że jak ktoś działa w ten sposób to problemy dopiero przed nami. Warto być czujnym.  Proszę wejść na stronę wicestarosty Damiana Walczaka i zobaczyć post i przeczytać pismo do Głównego i Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska pismo datowane jest na 18 września. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do merytorycznej dyskusji tylko taka może uratować zakład. 

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 984
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18512 dnia: Września 22, 2024, 20:14:31 »
Police rozmawiają o tym kto nas truje? Czy to zbieg okoliczności, że to zjawisko ma miejsce teraz? Jak myślicie w czyim to może być interesie? Mieszkańcy Polic wspierają pracowników, wiedzą jak ważne są zakłady w ich życiu, nawet jeżeli nie są z nimi bezpośrednio związani. A może ktoś chce zmniejszyć wsparcie dla pracowników wśród mieszkańców Polic? No bo będzie czyste powietrze i cisza będzie, a nawet międzyodrze stanie się parkiem i gdzie tu pasuje taki truciciel. Tak sobie głośno myślę. Nic nie sugeruję. Wiem jedno, że jak ktoś działa w ten sposób to problemy dopiero przed nami. Warto być czujnym.  Proszę wejść na stronę wicestarosty Damiana Walczaka i zobaczyć post i przeczytać pismo do Głównego i Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska pismo datowane jest na 18 września. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do merytorycznej dyskusji tylko taka może uratować zakład. 

Mieszkancy Polic wspieraja pracownikow? oO

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18513 dnia: Dzisiaj o 14:33:56 »
Dobry numer z lunchpassem;) brakuje , aby to zabrali ..

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 519
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18514 dnia: Dzisiaj o 14:35:43 »
Dla nikogo nie będzie dobre jak z. Ch. Padną. Tak nie jestem już pracownikiem zakładów ale wspieram chłopaków, że walczą o swoje. Swoje mam na myśli: pensję, która jest godna. Pracują w ciężkiej chemii, która odkłada się na ich zdrowiu, praca w systemie zmianowym też dla zdrowia nie jest kolorowa. Nie mówię tu już o aspektach rodzinnych, gdzie muszą w święta pracować a rodzina siedzi przy stole. Ktoś powie ze zatrudniając się na zakładach musiał się z tym liczyć że będzie pracował w takim systemie, ale chciałbym stwierdzić, że wtedy było troszkę inne wynagrodzenie oraz benefity z tym powiązane. A niestety większość robi teraz za stawki śmieszne, patrząc na środowisko w jakim pracują.