Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7664420 razy)

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18495 dnia: Września 19, 2024, 17:35:47 »
Do Qba.Tak tylko szczekasz czy gryziesz po kostkach.Wskaż z imienia i nazwiska kogoś ,kto dostał mieszkanie za darmo.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18496 dnia: Września 19, 2024, 17:45:34 »
Do Qba.Tak tylko szczekasz czy gryziesz po kostkach.Wskaż z imienia i nazwiska kogoś ,kto dostał mieszkanie za darmo.
Myślę, że chodzi nie o "mieszkanie za darmo", co o mieszkanie od ZCH które po latach można było było wykupić z bardzo dużą bonifikatą. Co do faktu, że tak było chyba nie ma wątpliwości?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18497 dnia: Września 19, 2024, 19:03:45 »
Myślę, że chodzi nie o "mieszkanie za darmo", co o mieszkanie od ZCH które po latach można było było wykupić z bardzo dużą bonifikatą. Co do faktu, że tak było chyba nie ma wątpliwości?
O to to, właśnie to.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 981
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18498 dnia: Września 19, 2024, 19:51:39 »
Myślę, że chodzi nie o "mieszkanie za darmo", co o mieszkanie od ZCH które po latach można było było wykupić z bardzo dużą bonifikatą. Co do faktu, że tak było chyba nie ma wątpliwości?
O to to, właśnie to.
Swoja droga fajnie jak chlopy ktore dostaly mieszkania za prawie darmo teraz placza, ze mlody ma wyzsza stawke xD

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18499 dnia: Września 19, 2024, 20:58:31 »
Temat ten był omawiany podczas poniedziałkowej komisji BHP, której uczestnikami jest strona społeczna reprezentująca pracowników.


Post Merge: Września 19, 2024, 20:59:25
To o takich spotkaniach i o tym co na nich było też nie można poinformować pracowników?

Offline Zachodniopomorzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18500 dnia: Września 19, 2024, 22:18:03 »


Ale wiesz, że ja też zapieprzałem za dwóch/trzech? Bo tak gadasz jakbym sobie siedział w biurze i pił kawę XD i nie, nie zapieprzylbym fizycznym wszystkiego. Ale uważam, że wielu z was się poprzewracalo w dupach, bo byś poszedł do prywaciarza i by się okazało, że na nockach się nie śpi tylko pracuje, na popołudniówkach się nie ogląda tv w szafce tylko pracuje, nie za bardzo można przyjść pijanym do pracy i nie za bardzo można chodzić na planowane chorobowe to byś się zdziwił.

Jestem pełny szacunku do ludzi którzy uczciwie pracują i marnują sobie życie w tej firmie z gówna, ale takich jest niewielu. Większość dostaje pieniądze adekwatne do swojej pracy, zaangażowania i chęci rozwoju :)








Myślę, że jest to bardzo krzywdzące dla osób pracujących w zch pisząc o tym że pracują „w firmie z gówna”, oraz to że prawie każdy ma wywalone na pracę, bo tak nie jest. To, że na popołudniówce możesz obejrzeć tv to nie wiem w jakim wydziale byłeś, ale w zasadzie prawie na żadnej instalacji nie ma czasu na takie rzeczy, może na nocce którą traktuje się jako czuwanie i można trochę dać na luz.

Sam co prawda nie pracuję od 3 lat w zch z powodu problemów finansowych, których przy pensji z zch bym nie ogarnął. Teraz gdy finansowo mam już sprawy ogarnięte czasami chciałbym powrócić, ale z tego co wiem to zwalniając się samemu powrotu już nie ma, a po drugie i tak zawiesili zewnętrzne rekrutacje. Komfort psychiczny jaki miałem w zch jest nie do porównania do innych pracodawców u których pracowałem w różnych etapach swojego życia… i wypoczęty byłem bardziej, na popołudniówkach można było się wyspać śpiąc trochę dłużej z rana i miałeś te 4 dni wolnego, które robią ogromną robotę.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2024, 22:20:47 wysłana przez Zachodniopomorzanin »