Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6883983 razy)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16440 dnia: Października 07, 2023, 10:07:46 »


https://youtu.be/Zolu23pZp5c?si=lnquzZ2DjuHUf2y5


ale debil z ciebie, z jakiegos powodu miałes dezaktywowaną przepustkę i co sie tu pienisz  i mieli prawo a nawet obowiązek nie wpuscic cie na teren zakładu...... i te teksty (nie wicie z kim macie doczynienia buhahahaha

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16441 dnia: Października 07, 2023, 14:04:26 »


https://youtu.be/Zolu23pZp5c?si=lnquzZ2DjuHUf2y5

Wzorowa akcja ochrony, a komentarze pełne błędów i pisane caps lockiem xD z automatu widać kto ma racje

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16442 dnia: Października 07, 2023, 15:42:07 »


https://youtu.be/Zolu23pZp5c?si=lnquzZ2DjuHUf2y5


ale debil z ciebie, z jakiegos powodu miałes dezaktywowaną przepustkę i co sie tu pienisz  i mieli prawo a nawet obowiązek nie wpuscic cie na teren zakładu...... i te teksty (nie wicie z kim macie doczynienia buhahahaha

To nie ja, ale przesłałem do dyskusji żeby pokazać jacy to niektórzy głupio mądrzy pracowali w Grupie Kapitałowej.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16443 dnia: Października 07, 2023, 15:49:43 »


https://youtu.be/Zolu23pZp5c?si=lnquzZ2DjuHUf2y5


ale debil z ciebie, z jakiegos powodu miałes dezaktywowaną przepustkę i co sie tu pienisz  i mieli prawo a nawet obowiązek nie wpuscic cie na teren zakładu...... i te teksty (nie wicie z kim macie doczynienia buhahahaha

To nie ja, ale przesłałem do dyskusji żeby pokazać jacy to niektórzy głupio mądrzy pracowali w Grupie Kapitałowej.
Chłop nie jest głupio mądry tylko cierpi na zaburzenia psychiczne. Mnie to średnio śmieszy

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16444 dnia: Października 08, 2023, 07:26:31 »
Strzelać do takich, dziś idioci myślą że jak nagrywają to wszystko im wolno. Zastrzelić publicznie, później zakopać dam w dole na żużlu.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16445 dnia: Października 08, 2023, 09:24:18 »
Strzelać do takich, dziś idioci myślą że jak nagrywają to wszystko im wolno. Zastrzelić publicznie, później zakopać dam w dole na żużlu.
Strzelać do ludzi z zaburzeniami psychicznymi. No [ciach!] debil.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16446 dnia: Października 08, 2023, 09:37:12 »
Co mnie obchodzi, że to psychol?
Kiedyś ktoś ci rodzinę zabije i będzie ci lżej jak się dowiesz, że to była osoba psychiczna? Jesteś typowy bezmózg lewacki.

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16447 dnia: Października 08, 2023, 10:40:29 »
Skąd wiadomo, że gościu ma zaburzenia psychiczne? Jesli faktycznie tak jest to stanowi zagrożenie dla naszej spółki, nie wiadomo co mu odwali.
————————————————————
A co do ochrony to do rozmowy dyscyplinarnej, że dają nagrywać przysłowiowemu „chłopowi z ulicy” swoje dane osobowe i nie wezwali odpowiednich służb do zajęcia się delikwentem.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2023, 10:45:29 wysłana przez Polioly »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16448 dnia: Października 08, 2023, 14:48:27 »
Co mnie obchodzi, że to psychol?
Kiedyś ktoś ci rodzinę zabije i będzie ci lżej jak się dowiesz, że to była osoba psychiczna? Jesteś typowy bezmózg lewacki.
Mocne słowa do kogoś kto głosował na konfe xD jak będzie mi próbował zabić rodzinę to oczywiście pierwszy będę strzelał, ale strzelać do typa bo się posprzeczal z ochroną to trzeba mieć nieźle najebane we łbie. Tfu ci na ryj

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16449 dnia: Października 08, 2023, 16:07:01 »
Chłopie szukasz dziury w całym, przecież wiadomo, że z tym strzelaniem nie pisałem poważnie. Chodziło mi głównie o to, że dziś ludziom którzy mają telefon wydaje się że wszystko wolno. Ten ochroniarz poprostu był opanowany i potraktował typa łagodnie, zbyt łagodnie. To tyle, bez odbioru.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16450 dnia: Października 08, 2023, 18:28:03 »
Chłopie szukasz dziury w całym, przecież wiadomo, że z tym strzelaniem nie pisałem poważnie. Chodziło mi głównie o to, że dziś ludziom którzy mają telefon wydaje się że wszystko wolno. Ten ochroniarz poprostu był opanowany i potraktował typa łagodnie, zbyt łagodnie. To tyle, bez odbioru.
Oczywiście, tu się zgadzam i też jestem przeciwnikiem takich szczekaczy co wyciągają telefon i się szarpią z ochroną/policja na dodatek nie znając swoich praw i obowiązków. Ale w tym konkretnym przypadku wystarczy obejrzeć pozostałe filmy tego gościa na YouTube i widać, że potrzebuję pomocy i leczenia, a nie przysłowiowego strzelania.

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16451 dnia: Października 09, 2023, 15:23:14 »
myślę, że temat naszych zarobków i poprawy organizacji i likwidacji patologii w tej firmie to ważniejsza teraz sprawa





Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16452 dnia: Października 09, 2023, 15:55:56 »
myślę, że temat naszych zarobków i poprawy organizacji i likwidacji patologii w tej firmie to ważniejsza teraz sprawa



Co masz na myśli pisząc patologię?


Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16453 dnia: Października 09, 2023, 16:41:36 »
Co masz na myśli pisząc patologię?
XD

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16454 dnia: Października 09, 2023, 17:18:47 »
Próbowała ktoś z was płacić LUNCH PASSEM za pomocą płatności GOOGLE PAY np w apce McDonald? Nie wiem czy ja mam coś nie tak czy GOOGLE PAY nie pozwala płacić za pomocą tej karty? Wcześniej nie miałem z tym problemu,a teraz po wybraniu płatności Google pay I kliknięciu na zmianę karty, nie mam możliwości zmiany karty na LUNCH PASS. wszystkie pozostałe karty mogę śmiało wybrać,tylko z tą jedną mam problem. To samo ma miejsce jak chcę płacić za KFC i przypuszczam,że za każdą jedną płatność za pomocą tej karty w Google pay.