Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881645 razy)

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16020 dnia: Czerwca 22, 2023, 14:56:39 »
Te skarby to zarząd już dawno między sobą i Warszawą rozdał,a co zostało poszło na polimery. Teraz Pinokio poszedł lunch jeść za nasze

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16021 dnia: Czerwca 22, 2023, 16:39:21 »
Trawę też malowaliście? ;)

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16022 dnia: Czerwca 22, 2023, 17:10:43 »
Ciekawi mnie jak właśnie poszedł start polimerów i jakie tam było skandowanie. Pewnie też był trening słowa "Jarosław" bo to dzięki niemu wybudowali ta fabrykę. Jestem zdania że powinni dać jego imię tej fabryce. A tak na poważnie to ciekawi mnie jak naprawdę poszło uruchomienie tej instalacji. 

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16023 dnia: Czerwca 22, 2023, 18:36:11 »
Ciekawi mnie jak właśnie poszedł start polimerów i jakie tam było skandowanie. Pewnie też był trening słowa "Jarosław" bo to dzięki niemu wybudowali ta fabrykę. Jestem zdania że powinni dać jego imię tej fabryce. A tak na poważnie to ciekawi mnie jak naprawdę poszło uruchomienie tej instalacji. 
O kur... xD
Tak, uruchomili ją tym przyciskiem. xD
Najgorsze, że tacy ludzie mają prawa wyborcze...

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16024 dnia: Czerwca 22, 2023, 19:00:21 »
Wg ciebie jacy ludzie jeśli można wiedzieć. Z tego co słyszałem to polimery się tylko dymiły para a nie było żadnej produkcji. Więc chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto pracuje na zch czy faktycznie się uruchomili. Miało to być już w marcu więc mały poślizg do prawie lipca jest

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16025 dnia: Czerwca 22, 2023, 19:16:30 »
Wg ciebie jacy ludzie jeśli można wiedzieć. Z tego co słyszałem to polimery się tylko dymiły para a nie było żadnej produkcji. Więc chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto pracuje na zch czy faktycznie się uruchomili. Miało to być już w marcu więc mały poślizg do prawie lipca jest
Nie no co ty typie, uruchomili się, nie oglądałeś relacji? Chlopaki nacisnęli przecież przycisk i impuls poszedl do każdej żyły. Przez kilka sekund nawet mi prąd wysiadł na działce, taki pobór był.

Offline kanapowiec

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16026 dnia: Czerwca 22, 2023, 19:41:50 »
Wg ciebie jacy ludzie jeśli można wiedzieć. Z tego co słyszałem to polimery się tylko dymiły para a nie było żadnej produkcji. Więc chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto pracuje na zch czy faktycznie się uruchomili. Miało to być już w marcu więc mały poślizg do prawie lipca jest
A co ci da wiedza czy instalacja chodzi? Może jak byś wykorzystał tą wiedzę do kupna akcji to bym zrozumiał.
Podejdź pod bramę do chłopaków od bramy trójki z tego co kojarzę to jest niedaleko. To się dowiesz pewnie

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16027 dnia: Czerwca 22, 2023, 20:10:35 »
Ciekawe podejście. Zakład wziął kredyt na inwestycję która miała pracować już od początku 2023 r a nadal jest w częściach. Rozmawiają o stratach itp a zaprosili sobie prezenterów z TVP by prowadzili galę uruchomienia instalacji która nie pracuje. Mistrzostwo swiata

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16028 dnia: Czerwca 22, 2023, 20:17:37 »
Ciekawe podejście. Zakład wziął kredyt na inwestycję która miała pracować już od początku 2023 r a nadal jest w częściach. Rozmawiają o stratach itp a zaprosili sobie prezenterów z TVP by prowadzili galę uruchomienia instalacji która nie pracuje. Mistrzostwo swiata
Weźcie tego trolla z forum, błagam. xD

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16029 dnia: Czerwca 22, 2023, 21:25:46 »
Co prawda w oczy kole, uruchomienie godne niczym w PRL, kiedy siarkowy uruchamiali tak żeby coś dymiło z kominów to gazetami palili

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16030 dnia: Czerwca 22, 2023, 21:52:28 »
Jan z nerka. Przepraszam jeżeli cię obrazę ale mam wrażenie że jesteś fanatykiem pisuaru niczym islamiści. Może warto czasem stanąć z boku i zobaczyć obie strony medalu

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16031 dnia: Czerwca 22, 2023, 22:03:21 »
Myślę, że najpierw trzeba znaleźć rynek zbytu, aby było po co produkować polipropylen.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16032 dnia: Czerwca 22, 2023, 22:04:17 »
Jan z nerka. Przepraszam jeżeli cię obrazę ale mam wrażenie że jesteś fanatykiem pisuaru niczym islamiści. Może warto czasem stanąć z boku i zobaczyć obie strony medalu
Nie mam czasu, bo pracuję na Polimerach. Od kilku godzin mamy pełno roboty, jak Mateusz uruchomił instalacje.

Post Merge: Czerwca 22, 2023, 22:05:02
Myślę, że najpierw trzeba znaleźć rynek zbytu, aby było po co produkować polipropylen.
Napisz im maila jak najszybciej. Może zdołają naprawić ten błąd.

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16033 dnia: Czerwca 22, 2023, 22:30:12 »
Na pewno macie bardzo dużo pracy szczególnie że stan instalacji nie uległ zmianie od rana😁😉