Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6782914 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15105 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:50:38 »
A jakie to jest wg Pana „głupie tłumaczenie”?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15106 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:53:28 »
Żywię tylko nadzieję, że mój następca nie będzie swymi działaniami wspierał Rosji i Rosjan.
I właśnie to jest wasz problem . Najważniejsze dokopać Rosji, nawet kosztem Polski. A my i tak wyjdziemy na tym najgorzej.

Post Merge: Stycznia 08, 2023, 13:55:56
A kolega niby Hondą jeździ, ale mądrze gada.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 13:55:56 wysłana przez Jan z nerką »

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15107 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:55:58 »
A jakie to jest wg Pana „głupie tłumaczenie”?


Dlaczego pdh dostało premie? Za nic. Dlaczego mamy im oddawać swoją parę?


Odpowie pani, albo wcale, albo wymijająco, albo strasząco. To jest głupie tłumaczenie.
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15108 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:57:27 »
A jakie to jest wg Pana „głupie tłumaczenie”?


Dlaczego pdh dostało premie? Za nic. Dlaczego mamy im oddawać swoją parę?


Odpowie pani, albo wcale, albo wymijająco, albo strasząco. To jest głupie tłumaczenie.
Może obiecali część premii przelać na komitety wyborcze PiSiorów?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15109 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:00:02 »
Jan- Z tym płaczem to proszę do Putina. Człowieka który cofną Rosję o 100 lat. Był czas, że naprawdę myślałam, że bestie już wymarły a w ich miejsce weszli cywilizowani, wykształceni mądrzy ludzie. A to dalej pazery po trupach niewinnych dzieciaków żołnierzy i cywilów nawet swoich do celu.

RHonda- PDH dostało premię, bo tak zdecydował zarząd Polyolefins uznając, że ich na to stać.
Przecież ja nie mam na to wpływu. Pisałam już o tym.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 14:04:43 wysłana przez An_na »

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15110 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:04:03 »
Pani ma nas za idiotow? Czy Pani sobie zdaje sprawę jacy potrafią być Ukraińcy w swoim bestialstwie? To są w większości banderowcy, nazisci. To jak żydzi mordują palestyńskie dzieci też pani odpowiada?
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15111 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:07:41 »
Kiedy Wy w końcu przeczytacie chociaż co to jest zarząd, rada nadzorcza, walne. I jakie kto ma kompetencje i czym się zajmuje? Statuty są na stronie spółek. Nie trzeba całego KSH czytać.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15112 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:09:03 »
Jan- Z tym płaczem to proszę do Putina. Człowieka który cofną Rosję o 100 lat. Był czas, że naprawdę myślałam, że bestie już wymarły a w ich miejsce weszli cywilizowani, wykształceni mądrzy ludzie. A to dalej pazery po trupach niewinnych dzieciaków żołnierzy i cywilów nawet swoich do celu.

RHonda- PDH dostało premię, bo tak zdecydował zarząd Polyolefins uznając, że ich na to stać.
Przecież ja nie mam na to wpływu. Pisałam już o tym.
Takie głodne kawałki, to trafią do dzieci w przedszkolu. Powiem Pani, że tak właśnie wygląda wojna. Może dla Pani to zaskoczenie, ale ja troche o tym czytałem i rozmawiałem z ludźmi, którzy to przeżyli. Zwierzęce mordy Ukraińców, którzy do dzisiaj czczą Banderę miałem opisane przez ludzi, którzy tam byli. Jeszcze żyją ludzie, którzy to widzieli.

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15113 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:10:50 »
Haha kiedy są wybory przedstawiciela pracowników w zarządzie? Wtedy zobaczymy jak pani dba o te przepisy. Ale jak już pisałem wcześniej, ludzie przestali pani ufać i tym razem niech pani już szuka posady w związkach, albo w pdh.
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15114 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:12:31 »
Teraz jestem zajęta ale wieczorem to skopiuję i wkleję tutaj. Bo widzę problemy komunikacyjne wynikające z niewiedzy.

Post Merge: [time]Styczeń 08, 2023, 14:13:56 [/time]

Honda- Ani tu ani tu. Jak już odejdę to całkiem z firmy. Wystarczy ni pomysłów na życie i bez Pana „straszenia” 😂
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 14:14:35 wysłana przez An_na »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15115 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:29:15 »
Albo mnie Pan teraz tu przeprosi za te oszczerstwa o tym, że dorobiłam się na krzywdzie ludzkiej albo spotkamy się w sądzie. Nie jest Pan anonimowy na forum. I faktycznie w tym momencie nie będę miłą. Ma Pan czas do końca dnia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 14:30:46 wysłana przez An_na »

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15116 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:30:44 »
Przepraszam. Lepiej dmuchać na zimne, bo mnie Ziobro jeszcze dożywocie da.


Pani Aniu, wiadomo, że to wszystko w emocjach pisane. Czy to wszystko prawda, czas pokaże, myślałem że forum polega na tym żeby rozmawiać. Naprawdę przepraszam jeśli uraziłem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 14:37:39 wysłana przez R_Honda »
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15117 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:39:27 »
Typowy kierowca Hondy. Na światłach gazuje, gazuje, a po starcie pali sprzęgło na dwójce.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15118 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:41:52 »
Przepraszam. Lepiej dmuchać na zimne, bo mnie Ziobro jeszcze dożywocie da.


Pani Aniu, wiadomo, że to wszystko w emocjach pisane. Czy to wszystko prawda, czas pokaże, myślałem że forum polega na tym żeby rozmawiać. Naprawdę przepraszam jeśli uraziłem.
HAHAHAHAHHA ALE MALOLAT ZAORANY XDDDDDDDDDDDDDD Szybko sie rumakowanie skonczylo. A taki odwazny byl xD.


Jak wy uwazacie, ze dlatego ze Ukraincy wam/nam nie pasuja to nalezy ich olac i pozwolic ruskim robic co chca, to serio nie myslicie. Bez wzgledu na sympatie/antypatie do Ukraincow - jak ruskie poradza sobie z Ukraina, to pomyslcie kto jest nastepny w wielkim marzeniu o odbudowaniu ZSRR?

Serio uwazacie ze dawanie im sprzetu/kasy zeby walczyli po czesci za nas jest gorsze niz olanie ich i za kilka lat robienie tego samego tylko oprocz kasy i sprzetu tracac zolnierzy i cywilow polskich? Jestem pierwszy do hejtowania PiSu, ale akurat sprawe Ukrainska rozgrywaja w miare dobrze. To samo robia amerykance - wydaja kase ktorej maja duzo, zeby to ukraincy sie wykrwawiali oslabiajac ruskich, a nie ich obywatele, co moim zdaniem jest jak najbardziej dobrym dzialaniem z punktu widzenia "przywodcow narodu", ale co ja bede z wami gadal jak wy nawet czytac nie umiecie.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15119 dnia: Stycznia 08, 2023, 14:41:56 »
Ja też czasami się sprzeczam z Panią Anią, ale wszystko na poziomie i w jakichś granicach. W każdej chwili mogę Ją zaprosić na Harnasia za ósemkę i pewnie nie odmówi. Trzeba miec klasę, kolego.

Post Merge: Stycznia 08, 2023, 14:45:18
Przepraszam. Lepiej dmuchać na zimne, bo mnie Ziobro jeszcze dożywocie da.


Pani Aniu, wiadomo, że to wszystko w emocjach pisane. Czy to wszystko prawda, czas pokaże, myślałem że forum polega na tym żeby rozmawiać. Naprawdę przepraszam jeśli uraziłem.
HAHAHAHAHHA ALE MALOLAT ZAORANY XDDDDDDDDDDDDDD Szybko sie rumakowanie skonczylo. A taki odwazny byl xD.


Jak wy uwazacie, ze dlatego ze Ukraincy wam/nam nie pasuja to nalezy ich olac i pozwolic ruskim robic co chca, to serio nie myslicie. Bez wzgledu na sympatie/antypatie do Ukraincow - jak ruskie poradza sobie z Ukraina, to pomyslcie kto jest nastepny w wielkim marzeniu o odbudowaniu ZSRR?

Serio uwazacie ze dawanie im sprzetu/kasy zeby walczyli po czesci za nas jest gorsze niz olanie ich i za kilka lat robienie tego samego tylko oprocz kasy i sprzetu tracac zolnierzy i cywilow polskich? Jestem pierwszy do hejtowania PiSu, ale akurat sprawe Ukrainska rozgrywaja w miare dobrze. To samo robia amerykance - wydaja kase ktorej maja duzo, zeby to ukraincy sie wykrwawiali oslabiajac ruskich, a nie ich obywatele, co moim zdaniem jest jak najbardziej dobrym dzialaniem z punktu widzenia "przywodcow narodu", ale co ja bede z wami gadal jak wy nawet czytac nie umiecie.
Ale Ty jesteś płytki w tym temacie, Boże. xD
Powiesz coś więcej niż gadające głowy z telewizji?
Typ nie potrafi zająć nawet całego Donbassu, a pójdzie na wojnę z NATO. Poza tym Putin nie chciał zająć Ukrainy, ale co Ty mozesz wiedzieć w ogóle. xD
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 14:45:18 wysłana przez Jan z nerką »