Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6871279 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14295 dnia: Października 13, 2022, 08:06:00 »
Tak było. Prawda.

Post Merge: Października 13, 2022, 08:47:37
Natomiast nie rozmawiamy o zyskach tylko o pokrywaniu swoich kosztów.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2022, 08:47:37 wysłana przez An_na »

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14296 dnia: Października 13, 2022, 09:55:17 »
Komedi ciąg dalszy,  dzis rano przychodząc do pracy dowiaduję się,że spółka Gaps chce zatrudnić już zatrudnionych pracowników na Polimery w systemie 4 bop,po 12 h.
Czegoś tu nie rozumiem...nie ma ludzi do pracy na terenie zch,a jeszcze będziemy pracować na Pdh?
O co tu chodzi, jakiś matrix się robi.

Post Merge: Października 13, 2022, 09:58:46
Za rok lub dwa pracownik pdh dostanie podwyżki, a pracownik gaps...nic,bo trzeba pokryć koszty.
Śmiech na sali.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2022, 09:58:46 wysłana przez rawiki »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14297 dnia: Października 13, 2022, 10:04:22 »
Komedi ciąg dalszy,  dzis rano przychodząc do pracy dowiaduję się,że spółka Gaps chce zatrudnić już zatrudnionych pracowników na Polimery w systemie 4 bop,po 12 h.
Czegoś tu nie rozumiem...nie ma ludzi do pracy na terenie zch,a jeszcze będziemy pracować na Pdh?
O co tu chodzi, jakiś matrix się robi.

Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 09:58:46 [/time]
Za rok lub dwa pracownik pdh dostanie podwyżki, a pracownik gaps...nic,bo trzeba pokryć koszty.
Śmiech na sali.
XD zabawne też jest to, że będąc pracownikiem ZCH, mając odpowiednie wykształcenie na wyższe stanowisko na PDH nie mogę tam przejść bo jestem robolem na ZCH, co w moim przypadku skończy się tym, że pójdę do innej firmy na stanowisko zgodne z moim wykształceniem, a Grupa Azoty nie będzie miala wykwalifikowanego pracownika ani w ZCH, ani w PDH. Zarządzanie zasobami ludzkimi na najwyższym europejskim poziomie xD ciekawe czemu 3/4 zakładu leci poniżej minimalnej bezpiecznej obsady na okrągło, hmm no nie wiem czemu taka sytuacja 💁🏻‍♂️

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14298 dnia: Października 13, 2022, 10:06:49 »
Może Pan iść, z niewolnika jak mówią.. Trwa właśnie opiniowanie aplikacji, które pracownicy składali do PDH.

Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 10:11:03 [/time]


Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 09:58:46 [/time]

„Za rok lub dwa pracownik pdh dostanie podwyżki, a pracownik gaps...nic,bo trzeba pokryć koszty.
Śmiech na sali. „

To nie jest śmieszne. Takie jest prawo dot działalności gospodarczej.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2022, 10:11:26 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14299 dnia: Października 13, 2022, 10:59:41 »
Może Pan iść, z niewolnika jak mówią.. Trwa właśnie opiniowanie aplikacji, które pracownicy składali do PDH.

Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 10:11:03 [/time]


Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 09:58:46 [/time]

„Za rok lub dwa pracownik pdh dostanie podwyżki, a pracownik gaps...nic,bo trzeba pokryć koszty.
Śmiech na sali. „

To nie jest śmieszne. Takie jest prawo dot działalności gospodarczej.
Nie, nie mogę. I ja i Pani dobrze wiemy, że przejścia z ZCH do PDH są od jakiegoś czasu (oczywiście nieoficjalnie) zablokowane. Po prostu PDH nie bierze pod uwagę kandydatur z aktywna praca w ZCH. Bo raczej nie wierzę, że z kilkuletnim doświadczeniem na instalacjach ZCH (różnych) i całkiem dobrym CV jeśli chodzi o szkoły i uprawnienia nikt nawet nie zadzwonił zaprosić na rozmowe, na najniższe stanowisko robotnicze, a CV składałem w odstępie roku 3x na to stanowisko. (żeby była jasność - nie mówię o składaniu aplikacji na wyższe stanowisko zgodne z moim wykształceniem, bo tutaj może moja kandydatura była po prostu za słaba albo inne czynniki zadecydowały i nie mam z tym problemu). No i oczywiście to nie jest tylko mój przypadek, rozmawiam z ludźmi, baaaardzo dużo ludzi chciało się przenieść na PDH i od dłuższego czasu nikt pracujący na zakładach nie dostał odzewu. Za to ludzie spoza zakładów dostają telefon 2-3 dni po złożeniu aplikacji :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14300 dnia: Października 13, 2022, 11:07:32 »
A Pan chce tam iść do pracy? Zna Pan warunki zatrudnienia? Widział Pan wcześniejszy wpis osoby z GAPS?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14301 dnia: Października 13, 2022, 11:54:15 »
A Pan chce tam iść do pracy? Zna Pan warunki zatrudnienia? Widział Pan wcześniejszy wpis osoby z GAPS?
Który wpis? Mówię teraz o PDH. Znam warunki z tego co pisali w ogłoszeniu o pracę na pracuj.pl bodajże. Nie wiem czy chce, po to są rozmowy kwalifikacyjne żeby się dowiedzieć co dokładnie oferują.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14302 dnia: Października 13, 2022, 12:41:13 »
Mówiący o systemie 4bop 12h.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14303 dnia: Października 13, 2022, 12:50:02 »
Mówiący o systemie 4bop 12h.
A, to. Tak, słyszałem od ludzi. Dla mnie nie ma problemu. Nie oszukujmy się, u nas zaraz też będzie 4 bop, na pewno zna pani statystyki zatrudnienia/odejść z firmy. Poza tym wie pani, jak tutaj po kilku latach ma się stawkę prawie jak swiezak mimo "naklepania" uprawnień, to wolałbym iść na PDH i być właśnie tym swiezakiem.


Edit: i tak, wiem, u nas 4bop będzie po 8 godzin. Nadal lepsze jest 12 godzin niż 16 godzin u nas na "przymusowych" nadgodzinach

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14304 dnia: Października 13, 2022, 13:02:17 »
Jak zna Pan angielski w stopniu jaki wymaga PDH to pewnie zaproszą Pana na rozmowę. I nie pytajcie mnie po co ten ang. ja mam odmienne zdanie.

Offline citrix1

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14305 dnia: Października 13, 2022, 13:03:56 »
Tak było. Prawda.

Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 08:47:37 [/time]

Natomiast nie rozmawiamy o zyskach tylko o pokrywaniu swoich kosztów.
Pisała Pani o zyskach, ale ok. w takim razie odpowiadam na to co Pani napisała o kosztach. Skąd wzięły się koszty, które GAPS nie może udźwignąć ? Proszę zobaczyć na ZUZP z lipca 2015-go roku. Grupy zaszeregowania. Najniższa wówczas stawka to 1750 zł. Ile jest dzisiaj ??? ??? ??? ??? ??? ? Pracowało 500 osób a do niedawna chyba coś około 720. Druga sprawa to słynna umowa ramowa, która również nie uległa zmianie przez te wszystkie lata. Zna Pani uprawnionego przez UDT, TDT podwykonawcę który podejdzie do tematu za 44 zł na godzinę ??? ??

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14306 dnia: Października 13, 2022, 13:29:04 »
Jak zna Pan angielski w stopniu jaki wymaga PDH to pewnie zaproszą Pana na rozmowę. I nie pytajcie mnie po co ten ang. ja mam odmienne zdanie.
Znam, C1. Wie Pani, z całym szacunkiem, ale bronienie się "tam się pracuje po 12 godzin" przed odejściem pracownika z firmy to kpina. Jeszcze jakieś ciekawe argumenty żeby człowiek wykształcony, wyszkolony, pracowity, a nadal wystarczająco młody żeby się uczyć (i z chęciami do tej nauki), że sporą ilością uprawnień dozorowych chciał zostać w tym, za przeproszeniem, burdelu? Chciałbym od Pani, jako członka zarządu między innymi z mojego wyboru (tak, głosowałem), odpowiedziała na pytanie - co zakład robi oraz/lub co planuje robić, żeby tacy pracownicy jak wyżej wymieniony (już nie chodzi o mnie, ja oczywiście nie jestem jedyny, chodzi mi o rozwiązanie systemowe, bo jest sporo ludzi w podobnej sytuacji do mnie) nie odchodzili z tej firmy?


Edit : i oczywiście nie mam do Pani personalnie pretensji, tylko do zakładu jako mojego pracodawcy, mam nadzieję że nie odbierze Pani tego jako atak tylko zaproszenie do merytorycznej dyskusji
Edit2 : i przy okazji kolejne pytanie - zna pani statystyki i analizy (o ile takie istnieją) zatrudnienia, odejść i braków w obsadach na różnych wydziałach? Oczywiście wiem że nie może ich nam Pani przytoczyć, chciałbym tylko wiedzieć czy istnieją i czy je Pani zna
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2022, 13:32:36 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14307 dnia: Października 13, 2022, 14:06:26 »
I nie pytajcie mnie po co ten ang. ja mam odmienne zdanie.
Jakiś czas temu widziałem link na Pani koncie FB do ofert pracy w GAP. Jedną z nich była oferta dla trymera na wydziale portów. Od kandydata oczekuje się między innymi :"wykształcenia min. zawodowego, mile widziane wyższe związane z branżą morską lub w trakcie studiów". Rozumiem, że to wyższe (kierunkowe) przydaje się podczas cumowania statków i sprzątania łopatą linii transportowych? Więc taki angielski wymagany przy nowej instalacji która pewnie ma opisy w tym języku to chyba nie takie wygórowane żądanie.
Sami tworzycie bzdurne wymagania, a potem dziwicie się, że ludzie nie aplikują.

Post Merge: Października 13, 2022, 14:07:51
Jeszcze jakieś ciekawe argumenty żeby człowiek wykształcony, wyszkolony, pracowity, a nadal wystarczająco młody żeby się uczyć (i z chęciami do tej nauki), że sporą ilością uprawnień dozorowych chciał zostać w tym, za przeproszeniem, burdelu?
I do tego skromny, zapomniałeś dodać że skromny.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14308 dnia: Października 13, 2022, 14:24:07 »
I nie pytajcie mnie po co ten ang. ja mam odmienne zdanie.
Jakiś czas temu widziałem link na Pani koncie FB do ofert pracy w GAP. Jedną z nich była oferta dla trymera na wydziale portów. Od kandydata oczekuje się między innymi :"wykształcenia min. zawodowego, mile widziane wyższe związane z branżą morską lub w trakcie studiów". Rozumiem, że to wyższe (kierunkowe) przydaje się podczas cumowania statków i sprzątania łopatą linii transportowych? Więc taki angielski wymagany przy nowej instalacji która pewnie ma opisy w tym języku to chyba nie takie wygórowane żądanie.
Sami tworzycie bzdurne wymagania, a potem dziwicie się, że ludzie nie aplikują.

Post Merge: [time]Październik 13, 2022, 14:07:51 [/time]
Jeszcze jakieś ciekawe argumenty żeby człowiek wykształcony, wyszkolony, pracowity, a nadal wystarczająco młody żeby się uczyć (i z chęciami do tej nauki), że sporą ilością uprawnień dozorowych chciał zostać w tym, za przeproszeniem, burdelu?
I do tego skromny, zapomniałeś dodać że skromny.

No, bo bez kitu chodzilo mi o to żeby się na forum anonimowo pochwalić jaki to nie jestem fajny. Wez dzieciaku pal wroty

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14309 dnia: Października 13, 2022, 14:35:48 »
Znam i odejścia, znam wakaty, znam też absencję i jej poziom. Dlatego jestem od dawna zwolennikiem stażowego. Wiem też, że Polifoski za 8 tys dzisiaj nikt od nas nie kupi.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2022, 14:49:31 wysłana przez An_na »