Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787158 razy)

Offline Gapsownik_

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14085 dnia: Września 19, 2022, 17:44:13 »
Plan naprawczy, czytaj -> masowe zwolnienia. 

Zgodnie z zapewnieniem prezesa GAPS, na wspominanym spotkaniu, plan naprawczy nie obejmuje zwolnień, a obejmuje głównie renegocjacje stawki godzinowej zawartej w umowie ramowej. Aktualnie są to zawrotne 44 zł.

To są jedyne pewniki jakie otrzymali pracownicy GAPS lecz nadal nic z nich nie wynika.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14086 dnia: Września 19, 2022, 17:46:56 »
Plan naprawczy, czytaj -> masowe zwolnienia.
Kogo zwalniać jak już są cyrki z obsadami?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14087 dnia: Września 19, 2022, 17:50:01 »
Ale jak widać i tak nikt z tym nic nie robi, co można odebrać, że dobrowolne odejścia są jak najbardziej porządane. Ci u góry widzą tylko cyferki, a one muszą się zgadzać.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14088 dnia: Września 19, 2022, 17:53:14 »
Pozwalając sobie na dygresje, bardzo mnie to cieszy, że tylko zakłady borykają się z problemami inflacji, cen surowców etc. Mnie na szczęście jako zwykłego zjadacza chleba one wogole nie dotyczą. Na hasło plan naprawczy mam rabat w każdym sklepie na ceny z przed 2 lat.
Bardzo mi się tekst podoba. Już dawno o tym pisałem. Ale najważniejsze jest "ciesz się że masz pracę". Czekam aż prezes i Ci w dół aż do szpeców od niczego obniżą sobie pensje, my musimy przeżyć za grosze to oni też mogą.
Co do szpeców od utrzymania ruchu.... U mnie na wydziale nigdy gościa nie widziałem na instalacji... Powtarzam NIGDY

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14089 dnia: Września 19, 2022, 17:59:48 »
Plan naprawczy nie zakłada żadnych zwolnień, żadnych redukcji, żadnego programu odejść, więc przestańcie dorabiać rzeczy, których nigdzie nie ma.

Offline Gapsownik_

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14090 dnia: Września 19, 2022, 18:02:44 »
Plan naprawczy nie zakłada żadnych zwolnień, żadnych redukcji, żadnego programu odejść, więc przestańcie dorabiać rzeczy, których nigdzie nie ma.

A co nam innego pozostało jak nikt nie raczy nam przekazać co ów tajemniczy tom zawiera. Poza szczątkowymi informacjami, pozostają nam domysły, a wraz ze wzrostem napięcia wśród pracowników, wszelkie spekulacje będą tylko jeszcze bardziej podsycane.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14091 dnia: Września 19, 2022, 18:06:52 »
Plan naprawczy nie zakłada żadnych zwolnień, żadnych redukcji, żadnego programu odejść, więc przestańcie dorabiać rzeczy, których nigdzie nie ma.

Skoro tak, to będzie poprawa warunków zatrudnienia i odczuwalne podwyżki. Nic tylko się cieszyć. :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14092 dnia: Września 19, 2022, 18:10:00 »
Gapsownik-ale to nie jest żaden tajemniczy tom. Ja uspokajam. Nic tam takiego nie ma co mogłoby kogokolwiek niepokoić.
PS. Proszę odczytać pocztę.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14093 dnia: Września 19, 2022, 18:12:15 »
Jakie zwolnienia? Jak tam nie ma komu już pracować, a "20 nowych nie widać za bramą".
Z chęcią poznam mechanika, lekarza, hydraulika czy innego speca, który teraz za te 44 zł za godzinę was dobrze obsłuży. Ba nawet nie 44zł bo z tego trzeba jeszcze opłacić kadrę nieprodukcyjną.

Offline Gapsownik_

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14094 dnia: Września 19, 2022, 18:53:19 »
Gapsownik-ale to nie jest żaden tajemniczy tom. Ja uspokajam. Nic tam takiego nie ma co mogłoby kogokolwiek niepokoić.
PS. Proszę odczytać pocztę.

Ale pracowników nie interesują zapewnienia, a konkrety. Do momentu do kiedy takich konkretów nie otrzymają, to zapewnienia będzie można wsadzić tam gdzie cały mistyczny dokument zwany planem naprawczym, czyli między bajki.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14095 dnia: Września 19, 2022, 23:29:14 »
ZCH ,,Police " stworzyły potwora, który zjada jego zyski.
Stworzyły system ISO,  co doprowadziło do tego, że 300 fizoli musi zarobić na 350 umysłowych.
Pan prezes Grab , Pani Ania cały czas to widzą,  nadzorowali i I nadzorują? I co ?
Program naprawczy ? Czemu Pan Grab go nie wprowadził będąc prezesem gaps? Czemu będąc w zarządzie  Pani Ania tego nie dopilnowała?
O co tu chodzi,  jaki Wy macie szacunek dla ludzi,  którzy na Was pracują?
Dajecie swoim, zabieracie swoim...do czego to prowadzi.
Moim zdaniem tego już dość,  ale ludzie i zz zdecydują kogo rozliczyć. Albo ludzie sami rozlicza zz i zarządy.

Offline Gapsownik_

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14096 dnia: Września 20, 2022, 00:28:02 »
Ludzie już są strasznie zmęczeni i sfrustrowani ta sytuacja. Przecież po ostatnim spotkaniu pracowników z prezesem GAPS, pracownicy byli skłonni iść pod biurowiec główny. ZZ załagodziły sytuację lecz wydaje mi się, że jest to kwestia czasu kiedy pracownicy nie wytrzymają i pójdą pod biurowiec główny. Sytuacja w spółce jest naprawdę bardzo napięta i każdy dzień zwłoki powoduje tylko eskalację konfliktu, a brak jakichkolwiek informacji w tym nie pomaga. Mam uzasadnione obawy, że jak do końca września pracownicy nie otrzymają konkretnych informacji to czara goryczy się przeleje. Nie wiem czym to się skończy lecz patrząc po nastrojach może być różnie, oflagowanie będzie chyba najłagodniejszym wymiarem.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14097 dnia: Września 20, 2022, 08:40:34 »
Rawiki- a Pan wie jakie przepisy stanowią o konieczności napisania planu naprawczego?  Proszę przeczytać i wtedy zrozumie Pan więcej niż tutaj jest napisane. I zrozumie Pan dlaczego nie był wprowadzany wcześniej. A jak Pan poczyta na intranecie prawo obowiązujące to zrozumie Pan co znaczy „procedowany”. Jak Pan dalej nie zrozumie to zapraszam na spotkanie i wytłumaczę rzeczy, których jako członek zarządu spółki  giełdowej pisać z uwagi na MAR nie mogę gdyż łamałabym prawo. A na karę mnie nie stać.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14098 dnia: Września 20, 2022, 10:45:58 »
@ An_na nie było by potrzeby wprowadzeniu planu naprawczego, gdyby nie było takiego bałaganu w GAPS,ie gdzie zatrudnia sie kolesiostwo, rodziny, ciotki i wujków.. gdzie administracja jest wiekszoscią zatrudnienia nad pracownikami fizycznymi... TO wy jako "matka" doprowadziliscie do takiego bałganu, a teraz umywacie ręce planem naprawczym :)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14099 dnia: Września 20, 2022, 13:15:20 »
A ile w Gaps jest fizycznych a ile umysłowych? Czy są w biurze osoby które które są na etacie fizycznego?