Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6855052 razy)

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14055 dnia: Września 12, 2022, 09:21:41 »
Bez Związków i najlepiej prywatne co? Te twoje prywatne zakłady to teraz upadają jeden za drugim. Całe szczęście, że to jest państwowe, bo chociaż będą próbować to jakoś ratować.

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14056 dnia: Września 12, 2022, 10:59:49 »
To też dużo zależy kto rządzi, jak ktoś słucha każdego narzuconego przez Unię Europejską nakazu to tak właśnie jest. Nawozy też przestać produkować, będzie miej emisji, bo ludzi nie będzie jak zaczną z głodu zdychać.

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14058 dnia: Września 16, 2022, 16:25:18 »
Cytujesz Martę Wcisło. Gościu, ogarnij się.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14059 dnia: Września 16, 2022, 18:07:07 »
https://twitter.com/WcisloMarta/status/1570696612615430145?s=20&t=vAZfiGwbJPq9FVWWU7JrZQ

Postojowe..?




Chlop co odklejony. Po pierwsze to o Puławach, a nie Policach, po drugie przeciez juz dawno zatrzymali tam produkcje i chyba juz nawet zdazyla ruszyc

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14060 dnia: Września 16, 2022, 20:34:13 »
Niech to da innym do myślenia. Tak myślałem, że ktoś się doczepi
o ugrupowanie, ale czemu nie o stacje TVN..?  Osobiście mam wyj... Na nich wszystkich i nie mam zamiaru wdawać się w kłótnie, bo od dekady tak nas rozgrywają.  Mogę być odklejony mam to w nosie co tu piszecie was też już dawno podzielono (spółki) żebyście nie byli jedna grupa, bo tacy mogą już zaszkodzić.. Dziś macie na wszystko dostajecie bonusy żyje się  można dorobić, ale to się kończy. Jeżeli kogoś nie nauczyły ostatnie dwa lata to szkoda czasu na dyskusje. Tylko bez tego zakładu Police staną się dzikim ranczem.. W ciekawej osłonce przybyszy ze wschodu. Miłej i spokojnej nocy.


« Ostatnia zmiana: Września 16, 2022, 20:39:13 wysłana przez No name »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14061 dnia: Września 16, 2022, 20:58:44 »
Niech to da innym do myślenia. Tak myślałem, że ktoś się doczepi
o ugrupowanie, ale czemu nie o stacje TVN..?  Osobiście mam wyj... Na nich wszystkich i nie mam zamiaru wdawać się w kłótnie, bo od dekady tak nas rozgrywają.  Mogę być odklejony mam to w nosie co tu piszecie was też już dawno podzielono (spółki) żebyście nie byli jedna grupa, bo tacy mogą już zaszkodzić.. Dziś macie na wszystko dostajecie bonusy żyje się  można dorobić, ale to się kończy. Jeżeli kogoś nie nauczyły ostatnie dwa lata to szkoda czasu na dyskusje. Tylko bez tego zakładu Police staną się dzikim ranczem.. W ciekawej osłonce przybyszy ze wschodu. Miłej i spokojnej nocy.



Dobrze powiedziane. Wyrok już zapadł, teraz tylko trwa jeszcze chocholi taniec. Trochę mi szkoda tych pracowników, bo nie maja pojęcia co się kroi. Ale cóż, życie.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14062 dnia: Września 17, 2022, 16:25:04 »
Ludzie sieją panikę jak zwykle. W czasie pandemii mieli nam zrobić 4bop, też tu wielu pewnych swoich racji było. Najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy w zakładach nie pracują pewnie. Dajcie sobie siana z tą paniką. Ruszamy mocznikiem i npkami!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14063 dnia: Września 17, 2022, 16:55:14 »
Tak! 👍🏻

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14064 dnia: Września 17, 2022, 22:08:40 »
Rozumiem ze taki hurra optymizm jest obiektywny. Amoniak na pol gwizdka ( 2 statki juz zakontraktowane dla npk), reszta grupa azoty na mniej niz pol gwizdka....
Ciekawe czy to TAK bedzie dla pieniędzy w październik na. ,, wyrownanie inflacyjne" bo ceny gazu przeszkadzaja niby wyplacie ale 500 tys. Zl premii dla pewnej osoby zarzadzajacej- wiceprezesa 2 dni przed zatrzymaniem produkcji to kasa byla...

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14065 dnia: Września 17, 2022, 22:46:32 »
To jest post o Policach a nie o Puławach.Proszę nie mylić firm.
Police: Statki zamówione, po to by produkować i mieć utrzymaną sprzedaż naszych produktów. Z samej produkcji bez sprzedaży pieniędzy na koncie zakładów nie przybędzie.  Tego chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. A nie jest prosto, powiem. Sztab ludzi nad tym pracuje i wielki szacunek dla nich i ich pracy w szukaniu rozwiązań. Jesteśmy jednym z nielicznych zakładów, które się nie odstawiły ze względów ekonomicznych i proszę to uszanować. I to dzięki pracownikom, którzy włożyli w to duży wkład pracy. Rolnicy cały czas monitują i domagają się zmniejszenia ceny nawozów.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14066 dnia: Września 17, 2022, 22:55:56 »
Rozumiem ze taki hurra optymizm jest obiektywny. Amoniak na pol gwizdka ( 2 statki juz zakontraktowane dla npk), reszta grupa azoty na mniej niz pol gwizdka....
Ciekawe czy to TAK bedzie dla pieniędzy w październik na. ,, wyrownanie inflacyjne" bo ceny gazu przeszkadzaja niby wyplacie ale 500 tys. Zl premii dla pewnej osoby zarzadzajacej- wiceprezesa 2 dni przed zatrzymaniem produkcji to kasa byla...
O jakichkolwiek podwyżkach można w tym roku zapomnieć, bo ceny gazu. Podejrzewam że zarząd "rzuci" coś jednorazowo na święta dodatkowo. Nie wezmą dodatkowych obciążeń na kilka lat na siebie jak nie wiadomo co się będzie działo. A już za 3,5 miesiąca podwyższenie pensji minimalnej co oznacza że nowi pracownicy znowu będą zarabiać więcej niż ci co pracują kilka lat. Ciężkie decyzję przed zarządem, zobaczymy co wymyślą żeby zatrzymać odpływ doświadczonych, a jeszcze młodych pracowników.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14067 dnia: Września 18, 2022, 17:34:53 »
A co z pracownikami z Gaps,  4 miesiąc nie mają wyrównania inflacyjnego w porównaniu do zch i transtechu.
Czy Tych ludzi nie dotyczy inflacja.
Program naprawczy napisany,  ludzie zapieprzają na każde zawołanie zch, nocki,święta, wolne i co?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14068 dnia: Września 18, 2022, 17:36:15 »
A co z pracownikami z Gaps,  4 miesiąc nie mają wyrównania inflacyjnego w porównaniu do zch i transtechu.
Czy Tych ludzi nie dotyczy inflacja.
Program naprawczy napisany,  ludzie zapieprzają na każde zawołanie zch, nocki,święta, wolne i co?
"Mamy ich w dupie, to osobna spółka."

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14069 dnia: Września 18, 2022, 18:28:44 »
 I to jest tragedia, ale wszystko do czasu. Od czerwca zatwierdzają plan naprawczy. Tak Pani Aniu?