Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6850543 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14025 dnia: Września 03, 2022, 21:28:36 »
Ponoć pracownicy GAPS dalej są ruchani bez mydła. Miło, że jest wdzięczność za uratowanie zakładów.
"...spisane będą czyny i rozmowy..." z dedykacją dla Pani Ani i zarządu.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14026 dnia: Września 03, 2022, 22:10:35 »
Wczoraj były dwa spotkania z organizacjami związkowymi: zarządu GAP z  centralami i zarządów GAP i GAPS z organizacjami wydziałowymi spółki. Byłam na obu. Uczestnicy spotkania wiedzą jaka jest sytuacja i jakie są kolejne kroki.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14027 dnia: Września 03, 2022, 22:14:37 »
Wczoraj były dwa spotkania z organizacjami związkowymi: zarządu GAP z  centralami i zarządów GAP i GAPS z organizacjami wydziałowymi spółki. Byłam na obu. Uczestnicy spotkania wiedzą jaka jest sytuacja i jakie są kolejne kroki.
Fajnie, że wiedzą. A robole, robaki niech zapierdalają i się cieszą, że w ogóle robota jest.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14028 dnia: Września 03, 2022, 22:21:40 »
Wybacz ale jakos zawsze sie wyrabiali i o dziwi zawsze jakiss tydzien wczesniej bylo wyniki szacunkowe.
Wiec jak sie nie chce powiedziec czegos wprost co i jak to sie cos ukrywa.
Nie wiem skąd w ludziach tyle teorii spiskowych. Z tego co pamiętam to kilka razy były opóźniane różne raporty, a długo tu nie pracuje

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14029 dnia: Września 03, 2022, 22:24:10 »
Jan od nerki-
Czyli kompletnie nie rozumie pan sytuacji.  To są sprawy spółki a z uwagi na okres zamknięty ( do czasu publikacji raportu) mnie o tym pisać ani komentować nie wolno (kara do 5 mln €) ani o szczegółach ustaleń.

Post Merge: [time]Wrzesień 03, 2022, 22:25:45 [/time]

Wybacz ale jakos zawsze sie wyrabiali i o dziwi zawsze jakiss tydzien wczesniej bylo wyniki szacunkowe.
Wiec jak sie nie chce powiedziec czegos wprost co i jak to sie cos ukrywa.
Nie wiem skąd w ludziach tyle teorii spiskowych. Z tego co pamiętam to kilka razy były opóźniane różne raporty, a długo tu nie pracuje
Zgadza się. Ten zrozumie, kto choć raz weźmie udział w badaniu choćby poprzez przygotowywanie wsadu.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2022, 22:26:21 wysłana przez An_na »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14030 dnia: Września 03, 2022, 22:27:34 »
Polecam stronę MZZPRC, jest kilka skanów pism do zarządu w sprawie różnych spółek. Pani Aniu - pytanie odnośnie pisma http://server390804.nazwa.pl/wp/2022/08/22/pismo-w-sprawie-spotkania/ spotkanie odbyło się? Może nam Pani cokolwiek powiedzieć na ten temat?

Post Merge: Września 03, 2022, 22:29:06
Jan od nerki-
Czyli kompletnie nie rozumie pan sytuacji.  To są sprawy spółki a z uwagi na okres zamknięty ( do czasu publikacji raportu) mnie o tym pisać ani komentować nie wolno (kara do 5 mln €) ani o szczegółach ustaleń.

Post Merge: [time]Wrzesień 03, 2022, 22:25:45 [/time]

Wybacz ale jakos zawsze sie wyrabiali i o dziwi zawsze jakiss tydzien wczesniej bylo wyniki szacunkowe.
Wiec jak sie nie chce powiedziec czegos wprost co i jak to sie cos ukrywa.
Nie wiem skąd w ludziach tyle teorii spiskowych. Z tego co pamiętam to kilka razy były opóźniane różne raporty, a długo tu nie pracuje
Zgadza się. Ten zrozumie, kto choć raz weźmie udział w badaniu choćby poprzez przygotowywanie wsadu.
Niestety nie ma co wymagać od ludzi przygotowania się na podstawowym poziomie do zagadnienia o które mają zamiar "się kłócić". "nie ma raportu wtedy kiedy sobie życzę, to znaczy ze ukrywacie przede mną pieniążki" 🤷‍♂️
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2022, 22:29:06 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14031 dnia: Września 03, 2022, 22:34:13 »
Jan od nerki-
Czyli kompletnie nie rozumie pan sytuacji.  To są sprawy spółki a z uwagi na okres zamknięty ( do czasu publikacji raportu) mnie o tym pisać ani komentować nie wolno (kara do 5 mln €) ani o szczegółach ustaleń.
Dobrze Pani wie o co mi chodzi, te "dymanie" ciągnie się od początku stworzenia tych spółek. Potraktowaliście ludzi jak śmieci, aby uratować cały zakład,  a teraz udajecie, że to osobna spółka I obcy ludzie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14032 dnia: Września 03, 2022, 22:47:32 »
Do mnie pan pisze „wy”? A jaki ja mam z tym związek? Żaden. Nie pracowałam w Policach wtedy.
Nikt niczego nie udaje. Obowiązuje Kodeks spółek handlowych i ustawa o rachunkowości i każdy zarząd ma obowiązek prawny.  Sytuacja spółki jest zainteresowanym stronom doskonale znana i każdemu tak samo bardzo zależy aby można było rozmawiać o podwyżkach.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2022, 22:56:24 wysłana przez An_na »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14033 dnia: Września 04, 2022, 09:52:20 »
Do mnie pan pisze „wy”? A jaki ja mam z tym związek? Żaden. Nie pracowałam w Policach wtedy.
Nikt niczego nie udaje. Obowiązuje Kodeks spółek handlowych i ustawa o rachunkowości i każdy zarząd ma obowiązek prawny.  Sytuacja spółki jest zainteresowanym stronom doskonale znana i każdemu tak samo bardzo zależy aby można było rozmawiać o podwyżkach.
"Wy" jako skrót myślowy określający zarządzających GAP od momentu wyrzucenia wieloletnich pracowników do spółek, okłamując ich, że nic w ich sytuacji się nie zmieni.
Pisała Pani wcześniej, że Pani mąż został wyrzucony do Automatiki, to pewnie pamięta jaka była sytuacja wtedy w Z. CH., po co utwór spółki i co obiecywano tym pracownikom. Elementarna przyzwoitość nakazuje nie traktować tych spółek jako jakiegoś "raka", "wrzodu" czy "piątego koła u wozu". Bo teraz Zakłady stoją dobrze to ch... z nimi. Coś jakby moja matka się zapożyczyła na moje leczenie i zapieprzała na 2 etaty, a po wyleczeniu miałbym ją w dupie, bo już jestem zdrowy i w ogóle to już jest stara i niedołężna.
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2022, 09:56:59 wysłana przez Jan z nerką »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14034 dnia: Września 04, 2022, 09:56:48 »
Tak było, mój mąż też tak wtedy na 23’ KP przeszedł do Automatiki. Natomiast sytuacja już się zadziała ponad 20 lat temu i jest faktem. W piątek zarząd Polic obradował do późnych godzin wieczornych na ten również temat. Nikt nie mówi, że nie będzie regulacji płacowych natomiast jest rozpoczęty proces i aby mogły nastąpić podwyżki płac musi się zrealizować kilka zdarzeń i procesów, co wg mnie w tym roku powinno nastąpić.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14035 dnia: Września 04, 2022, 09:58:40 »
Tak było, mój mąż też tak wtedy na 23’ KP przeszedł do Automatiki. Natomiast sytuacja już się zadziała ponad 20 lat temu i jest faktem. W piątek zarząd Polic obradował do późnych godzin wieczornych na ten również temat. Nikt nie mówi, że nie będzie regulacji płacowych natomiast jest rozpoczęty proces i aby mogły nastąpić podwyżki płac musi się zrealizować kilka zdarzeń i procesów, co wg mnie w tym roku powinno nastąpić.
To jest tylko teraz końcowy rezultat tego traktowania spółek przez 20 lat. Winne są wszystkie zarządy po kolei od 20 lat. Bardzo Panią szanuję, ale uważam, że i Pani jest w tym jakaś część winy.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14036 dnia: Września 05, 2022, 08:08:03 »
Od kilkunastu lat jesteś dymani,  przychodzi przewodniczący na spotkanie z ludzmi, ktorych reprezentuje od lat i myli spółki,  wmawia nam,że mamy cały czas te same podwyżki.
Krótkie pytanie.  Kto doprowadził Spółkę do takiego stanu,  kto to nadzoruję Gaps, jakie nagrody zarząd gapsu przyznał sobie w tamtym roku.
Kto cierpi na tym najbardziej,  Zarząd, który zarabia miesięcznie po 15 tys, czy ludzie,  którzy żeby żyć w godnych warunkach,biorą nadgodziny kosztem swoich rodzin,  wolnych dni.
Proszę odpowiedzieć na te pytania,  a potem pisać o procesach, księgowości i programie naprawczym,  który w obecnej sytuacji nic nie zmieni bo go odrzuciliście.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14037 dnia: Września 05, 2022, 08:16:53 »
Zarząd nie przyznaje sobie nagród.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14038 dnia: Września 05, 2022, 08:31:10 »
Z całym szacunkiem,  to nie jest odpowiedź na moje pytania.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14039 dnia: Września 05, 2022, 10:02:07 »
I wzajemnie, z całym szacunkiem ale to jest publiczne forum więc ja nie mogę tutaj listować winnych i pisać szczegółów.