Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783070 razy)

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13650 dnia: Lipca 04, 2022, 22:32:03 »
Mam jedno pytanie. Ogólnie do wszystkich, kto to jest stary pracownik ? Tyle pisania a nie wiem czy to osoba z dużym wiekiem - 50 - 60 lat, czy stażem 15 -20. Bo jest ogromna różnica.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13651 dnia: Lipca 04, 2022, 22:48:13 »
Mam jedno pytanie. Ogólnie do wszystkich, kto to jest stary pracownik ? Tyle pisania a nie wiem czy to osoba z dużym wiekiem - 50 - 60 lat, czy stażem 15 -20. Bo jest ogromna różnica.
Różnica jest płynna, ja pracuje 5-10 lat, dla mnie stary to każdy kto pracuje dłużej 😅

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13652 dnia: Lipca 05, 2022, 08:45:55 »
To 5 czy 10? ;)
Ja pracuję 25

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13653 dnia: Lipca 05, 2022, 09:11:28 »

Tarnów:
Zakładowe Organizacje Związkowe i Pracodawca - Grupa Azoty S.A., ........w wyniku którego od 1 czerwca 2022r. nastąpi wzrost płacy  zasadniczej o 300 zł brutto   dla pracowników zatrudnionych na dzień 31 maja 2022 r.
pomoc finansowa dla każdego pracownika spółki w okresie jesienno-zimowym, z uwagi na wyższe wydatki w tym czasie, zostanie zwiększona dodatkowo o 5 000 zł brutto. Pomoc ta zostanie wypłacona w październiku 2022 roku.
Puławy chyba inflacyjne 5% od 1 lipca - postulat. Reszta póżniej.


Mam wrażenie że jakiś wredny chochlik zmniejszył pani czcionkę na tak niewielką że nie można się rozczytać z tego co Pani wrzuciła, na szczęście pomogłem : )

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13654 dnia: Lipca 05, 2022, 10:52:16 »
To 5 czy 10? ;)
Ja pracuję 25
Ani 5 ani 10, nie powiem ile dokładnie, bo wolałbym być anonimowy na tym forum :D

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13655 dnia: Lipca 05, 2022, 16:18:34 »
To 5 czy 10? ;)
Ja pracuję 25
Ani 5 ani 10, nie powiem ile dokładnie, bo wolałbym być anonimowy na tym forum :D
No tak, bo byłbyśjedynym pracownikiem, który pracuje 6, 7, 8 lub 9 lat. XD
Na zakładach wszyscy są tacy?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13656 dnia: Lipca 05, 2022, 17:44:35 »
To 5 czy 10? ;)
Ja pracuję 25
Ani 5 ani 10, nie powiem ile dokładnie, bo wolałbym być anonimowy na tym forum :D
No tak, bo byłbyśjedynym pracownikiem, który pracuje 6, 7, 8 lub 9 lat. XD
Na zakładach wszyscy są tacy?
Nie denerwuj się, kiedyś zrozumiesz :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 379
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13657 dnia: Lipca 06, 2022, 08:10:45 »

Tarnów:
Zakładowe Organizacje Związkowe i Pracodawca - Grupa Azoty S.A., ........w wyniku którego od 1 czerwca 2022r. nastąpi wzrost płacy  zasadniczej o 300 zł brutto   dla pracowników zatrudnionych na dzień 31 maja 2022 r.
pomoc finansowa dla każdego pracownika spółki w okresie jesienno-zimowym, z uwagi na wyższe wydatki w tym czasie, zostanie zwiększona dodatkowo o 5 000 zł brutto. Pomoc ta zostanie wypłacona w październiku 2022 roku.
Puławy chyba inflacyjne 5% od 1 lipca - postulat. Reszta póżniej.


Mam wrażenie że jakiś wredny chochlik zmniejszył pani czcionkę na tak niewielką że nie można się rozczytać z tego co Pani wrzuciła, na szczęście pomogłem : )

O proszę od czerwca już dostali wzrost wynagrodzeń,a u nas jak zwykle wszystko na koniec i jak zwykle wszystkiego najmniej.Wspaniale te związki i ten nasz pracodawca...W Tarnowie w maju zarząd dał im nagrodę motywacyjną za to że pierwszy kwartał mieli na plusie a u nas...

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13658 dnia: Lipca 06, 2022, 11:26:33 »


[/quote]
O proszę od czerwca już dostali wzrost wynagrodzeń,a u nas jak zwykle wszystko na koniec i jak zwykle wszystkiego najmniej.Wspaniale te związki i ten nasz pracodawca...W Tarnowie w maju zarząd dał im nagrodę motywacyjną za to że pierwszy kwartał mieli na plusie a u nas...
[/quote]

Ciesz się ,że nasze związki się nie zgodziły na to co teraz proponował zarząd ;)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 379
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13659 dnia: Lipca 06, 2022, 11:39:39 »


O proszę od czerwca już dostali wzrost wynagrodzeń,a u nas jak zwykle wszystko na koniec i jak zwykle wszystkiego najmniej.Wspaniale te związki i ten nasz pracodawca...W Tarnowie w maju zarząd dał im nagrodę motywacyjną za to że pierwszy kwartał mieli na plusie a u nas...
[/quote]

Ciesz się ,że nasze związki się nie zgodziły na to co teraz proponował zarząd ;)

[/quote]
To aż takie "kokosy' nam zaproponowali? na pełen bak 95 by starczyło?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13660 dnia: Lipca 06, 2022, 11:53:34 »
Dość, że państwo daje tyle pieniędzy, takie dodatki, tarcze itp. i jeszcze Wam mało? Przypominam, że GAP to spółka państwowa... Wróćcie do książek z ekonomii.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 379
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13661 dnia: Lipca 06, 2022, 12:05:23 »
Dość, że państwo daje tyle pieniędzy, takie dodatki, tarcze itp. i jeszcze Wam mało? Przypominam, że GAP to spółka państwowa... Wróćcie do książek z ekonomii.
No i bardzo dobrze że daje,chciałbym zauważyć że Tarnów i Puławy leżą w tym samym państwie co Police i tam zarząd jakoś nie ma problemu z tym żeby wspomagać pracowników ,doceniać ich itd ale tu jak zawsze wielkie problemy. Inflacja była niska to podwyżki były rok w rok 250,300zl teraz mamy instalację rekordową to wielki problem zarząd ma,a zresztą kiedy oni nie mają problemu 😡

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13662 dnia: Lipca 06, 2022, 12:28:26 »
Dość, że państwo daje tyle pieniędzy, takie dodatki, tarcze itp. i jeszcze Wam mało? Przypominam, że GAP to spółka państwowa... Wróćcie do książek z ekonomii.
Nie spółką państwową tylko spółką giełdową, a że większość akcji ma akurat skarb państwa...no cóż. Podobno jest coś o tym w tych książkach z ekonomii o których pisałeś.
Nie porównujcie GAP do reszty GA bo odpowiedź zawsze będzie taka sama jak w przypadku spółek córek GAP. Mają swój zarząd, swoje zyski/straty to inaczej sobie rozdzielają tort.

Offline meteor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13663 dnia: Lipca 06, 2022, 12:37:06 »
wiemy, czy było dziś to spotkanie związków z zarządem?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13664 dnia: Lipca 06, 2022, 16:31:12 »
Nie było. Zaplanowane jest na poniedziałek.