Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783632 razy)

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13635 dnia: Lipca 03, 2022, 09:46:25 »
Bo mieszkania dawali za komuny, wszystko wtedy budowali, było pracy tyle, że mogłeś przebierać. Teraz masz demokrację, naście lat w Unii Europejsatej i jest jak jest. Ale ludzie myślą, że teraz to dopiero żyją xd

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13636 dnia: Lipca 03, 2022, 09:57:24 »
Bo mieszkania dawali za komuny, wszystko wtedy budowali, było pracy tyle, że mogłeś przebierać. Teraz masz demokrację, naście lat w Unii Europejsatej i jest jak jest. Ale ludzie myślą, że teraz to dopiero żyją xd
Eeee ale wiesz, że sytuacja na zakładach wygląda jak wygląda właśnie dlatego że jest niskie bezrobocie i bardzo dużo pracy? Nikt tu nie chce przyjść, bo wszędzie jest lepiej, dlatego biorą jak leci, często chłopow z dwoma lewymi rękoma i muszą dawać im większa kasę żeby ktoś w ogóle chciał tu przyjść. Niestety dla wszystkich kasy nie starczy, a obowiązuje podejście że "stary i tak się nie zwolni", więc starzy są najbardziej w dupie, nawet ci ogarnięci.

Offline tennowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13637 dnia: Lipca 03, 2022, 16:01:51 »
Zgodzam się z Rasowym.
Jedyne co skuteczne w zakładzie to zabijanie ostatnich przejawów ambicji. Na początku dziwiły mnie teksty że nie warto się tutaj uczyć/starać, teraz już wiem o co chodzi. Nikt starań nie docenia, nawet poza formą finansową. Pokażesz że umiesz więcej, że ci się chce to po prostu będą na tobie i jechać jak na ośle. A czy stary czy nowy pracownik inny - może mieć wywalone na wszystko i nic to nie zmieni. To dlaczego akurat mi ma zależeć?
Awansuje się ludzi po znajomości, rekrutacje wewnętrzne nie istnieją, na instalacjach wyższe stanowiska to kara a nie awans, bo dostajesz niewymiernie więcej obowiązków do płacy.
Nadgodziny tylko dla wybranych, w kółkach wzajemnej adoracji, a najlepiej to jechać poniżej MBO bo trzeba się z nadgodzin tłumaczyć. Oby tak dalej...

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13638 dnia: Lipca 03, 2022, 16:29:59 »
Tylko i wyłącznie P R Y W A T Y Z A C J A .

Offline aparat

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13639 dnia: Lipca 03, 2022, 21:02:11 »
Tylko i wyłącznie P R Y W A T Y Z A C J A .
O bulwa!? Człowiek wpatrzony w PIS przejawia antypatriotyczne i antypaństwowe postawy???!
Wszak ta firma musi pozostać w ręku aktywisty państwowego Jacka.
Gdzieś tam widziałem, że Jan podważa nawet istnienie Putinflacji, o której codziennie mówi Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej z nadania Królowej Polski.
Takżę antypolska postawa!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13640 dnia: Lipca 03, 2022, 21:47:32 »
Tylko i wyłącznie P R Y W A T Y Z A C J A .
O bulwa!? Człowiek wpatrzony w PIS przejawia antypatriotyczne i antypaństwowe postawy???!
Wszak ta firma musi pozostać w ręku aktywisty państwowego Jacka.
Gdzieś tam widziałem, że Jan podważa nawet istnienie Putinflacji, o której codziennie mówi Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej z nadania Królowej Polski.
Takżę antypolska postawa!
Nie jestem Polakiem. A tym bardziej nie patriotą.

Offline aparat

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13641 dnia: Lipca 03, 2022, 23:11:30 »
To strasznie chujowo, taki Tusk.
do pociągnięcia pegazusem i kolonia karna.

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13642 dnia: Lipca 04, 2022, 14:54:55 »
Wracajac do tematu. - krotko. Jakie propozycje w sprawie podwyżki padly i na jakim etapie to jest ( pewnie nie bo nie, bo zero informacji na stronie związków) dlaczego zarzad jak zwykle sie nie zgodzil ( surowce czy na inflacje zwalil? Czy na postoj kotla na ec, gdzie kierownikow wymienia sie jak rekawiczki. Wiadomo ze ledwo 1 polatali bo 2 stoi.) i kiedy kolejne spotkanie?
Pytam bo Te nasze sa takim  transparentnym źródłem informacji....
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2022, 15:06:40 wysłana przez Temerczyk »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13643 dnia: Lipca 04, 2022, 15:15:39 »
Wracajac do tematu. - krotko. Jakie propozycje w sprawie podwyżki padly i na jakim etapie to jest ( pewnie nie bo nie, bo zero informacji na stronie związków) dlaczego zarzad jak zwykle sie nie zgodzil ( surowce czy na inflacje zwalil? Czy na postoj kotla na ec, gdzie kierownikow wymienia sie jak rekawiczki. Wiadomo ze ledwo 1 polatali bo 2 stoi.) i kiedy kolejne spotkanie?
Pytam bo Te nasze sa takim  transparentnym źródłem informacji....
Najprędzej to chyba pani Ania coś powie o ile są jakieś konkrety. Na pewno prędzej niż związki "można przyjść do biura albo zadzwonić"

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13644 dnia: Lipca 04, 2022, 15:49:30 »
Nie dogadali się. Przełożyli na srode czy piątek
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2022, 15:51:23 wysłana przez rebeliant »

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13645 dnia: Lipca 04, 2022, 16:29:36 »
Tylko i wyłącznie P R Y W A T Y Z A C J A .
O bulwa!? Człowiek wpatrzony w PIS przejawia antypatriotyczne i antypaństwowe postawy???!
Wszak ta firma musi pozostać w ręku aktywisty państwowego Jacka.
Gdzieś tam widziałem, że Jan podważa nawet istnienie Putinflacji, o której codziennie mówi Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej z nadania Królowej Polski.
Takżę antypolska postawa!
Nie jestem Polakiem. A tym bardziej nie patriotą.

Tak coś czułem że mieszaniec : )

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13646 dnia: Lipca 04, 2022, 17:00:01 »
Jesteś rasistą? Albo antysemitą?
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2022, 17:01:57 wysłana przez Jan z nerką »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13647 dnia: Lipca 04, 2022, 20:16:01 »
Trochę drogi negocjacyjnej przed wszystkimi. W środę lub piątek kolejne spotkanie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13648 dnia: Lipca 04, 2022, 20:19:12 »
Trochę drogi negocjacyjnej przed wszystkimi. W środę lub piątek kolejne spotkanie.
A wstępne propozycje z jednej lub drugiej strony możemy poznać czy tajemnica?

Offline aparat

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13649 dnia: Lipca 04, 2022, 22:02:12 »

Tarnów:
....... Zakładowe Organizacje Związkowe i Pracodawca - Grupa Azoty S.A., ........w wyniku którego od 1 czerwca 2022r. nastąpi wzrost płacy  zasadniczej o 300 zł brutto   dla pracowników zatrudnionych na dzień 31 maja 2022 r.
................. pomoc finansowa dla każdego pracownika spółki w okresie jesienno-zimowym, z uwagi na wyższe wydatki w tym czasie, zostanie zwiększona dodatkowo o 5 000 zł brutto. Pomoc ta zostanie wypłacona w październiku 2022 roku.

Puławy chyba inflacyjne 5% od 1 lipca - postulat. Reszta póżniej.