Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783495 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13365 dnia: Maja 03, 2022, 19:32:34 »
Co ma mistrz czy kierownik do remontów? Oni mają nadzorować produkcję, pilnować BHP i zgłaszać jakieś nieprawidłowości. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale czy nie jest tak, że co roku specjaliści od utrzymania ruchu (branża elektryczna, automatyczna, ślusarska) sporządzają swoją listę rzeczy na które chcieliby dostać "pieniążki"? Nigdy nie jest tak, że dostaną to co chcą. Zawsze się "coś" obetnie. Więc słabo z tym obwinianiem mistrzów czy kierowników, to nie oni decydują co i kiedy będzie remontowane.
Co się zaś tyczy spółek, które tak "dymają" matkę....Spółki powstały w wiadomym celu. ZCHP musiało pozbyć się ludzi na papierze więc to zrobiło. Teraz urósł rak z przerostem Prezesów, vice prezesów, dyrektorów, kierowników, itd. Nikt nie zgodzi się na przejęcie tylko pracowników fizycznych pod spółkę matkę. Takie pomysły już padały nie raz. Idzie to za to w jeszcze gorszym kierunku. Zleca się pracę podwykonawcom którzy są obsługiwani przez jeszcze większą rzeszę pracowników biurowych, bo tak jest taniej dla spółek. Jeżeli pozbędziesz się kompletnie spółek córek to Zakłady możesz zamknąć, bo obsługa nie ma zielonego pojęcia na jakiej zasadzie pracują ich instalację. Więc pozostaję tylko patrzeć jak to spółki córki dalej "dymają" biedną matkę która sama sobie te wyrodne dzieci stworzyła.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13366 dnia: Maja 04, 2022, 19:58:10 »
Władcaszerszeni , masz rację. Oni doją zakład na niewyobrażalne kwoty, a własnym pracownikom płacą grosze. Dla Zch i dla ludzi którzy tak naprawdę utrzymują te spółki, jest to wysoce nieopłacalne. Można fizycznych wziąć do Zch nawet na lepszych warunkach niż mają tam, a po likwidacji tej pralni pieniędzy, wyszło by to dla zakładu na duży+.
Wydaje mi się iż troszkę się mylisz ale okej (GAZchP troszeczkę dymają ludzi ze spółek córek iż oni nigdy nie będą mieli takich zysków ja GAZchP a robią więcej niż pracownicy GAZchP i nie pisze tutaj o sterowniczych co siedzą sobie w klapkach itp ^^)
Człowieku zastanów się co piszesz... Klapki to ja zakładam na fajrant jak idę się kąpać. Ale te forum jest zakłamane, pełno trolli, aż żal czytać. Niektórzy piszą prawdę, a niektórzy podjudzają. Zakład umiera i każdy o tym wie

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13367 dnia: Maja 10, 2022, 10:28:51 »
Cześć. Dostaliście paski z wypłaty na e-mail?

Offline Jasiu86

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13368 dnia: Maja 10, 2022, 10:53:07 »
Nie ma pasków, a wypłata również się nie zgadza... dlatego chciałbym sprawdzić jak zostało to naliczone.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13369 dnia: Maja 10, 2022, 11:07:56 »
Nie ma pasków, a wypłata również się nie zgadza... dlatego chciałbym sprawdzić jak zostało to naliczone.

Faktycznie, od kilku osób to słyszałem już, że wypłata jakby okrojona, biorąc pod uwagę to, że była nagroda roczna wraz z premią kwartalną. Zawsze paski były w dzień wypłaty najpóźniej. Myślałem, że może tylko do mnie nie dotarło.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13370 dnia: Maja 10, 2022, 11:14:40 »
Nie ma pasków, a wypłata również się nie zgadza... dlatego chciałbym sprawdzić jak zostało to naliczone.

Faktycznie, od kilku osób to słyszałem już, że wypłata jakby okrojona, biorąc pod uwagę to, że była nagroda roczna wraz z premią kwartalną. Zawsze paski były w dzień wypłaty najpóźniej. Myślałem, że może tylko do mnie nie dotarło.
Wypłata okrojona bo pewnie kwartalna okrojona przez postój

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13371 dnia: Maja 10, 2022, 12:44:42 »
Pasków nie ma bo jest awaria systemu. Zostaną wysłane niezwłocznie po usunięciu usterki.

Offline podolski

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13372 dnia: Maja 10, 2022, 17:58:35 »
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2022, 19:25:40 wysłana przez podolski »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13373 dnia: Maja 11, 2022, 15:25:49 »
Już są

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13374 dnia: Maja 11, 2022, 15:52:04 »
Socjal dla Ukraińców trzeba jakoś sfinansować co nie? Dziwne że polski nieład wprowadzili w roku w którym te cyrki z rozdawaniem socjalu zaczęły na prawo i lewo.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13375 dnia: Maja 11, 2022, 16:33:44 »
Socjal dla Ukraińców trzeba jakoś sfinansować co nie? Dziwne że polski nieład wprowadzili w roku w którym te cyrki z rozdawaniem socjalu zaczęły na prawo i lewo.
Akurat wojna na Ukrainie i to że polska pomaga nie ma nic wspólnego, rozdawnictwo się zaczęło jak tylko PiS wygrał wybory

Offline podolski

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13376 dnia: Maja 11, 2022, 18:24:26 »
Już są

Chyba kwitki już są, bo 1200 zł brakuje w przelewie.
W sumie górników też walą po kieszeni.

https://spidersweb.pl/bizblog/polski-lad-gornicy/

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13377 dnia: Maja 11, 2022, 22:07:12 »
jutro zaczynają się negocjacje płacowe

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13378 dnia: Maja 12, 2022, 08:59:17 »
Obstawiam obniżkę pensji o 200 zł :D a tak poważnie to jestem bardzo ciekaw co zrobią związki i co zaproponuje zakład

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13379 dnia: Maja 12, 2022, 11:15:16 »
oli_skąd ma Pan taką informację?