Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784648 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12960 dnia: Stycznia 22, 2022, 22:23:29 »
To nie jest odpowiedź zakładu. Na ten temat nie było odpowiedzi i proszę nie przekręcać.  To jest moja odpowiedź na zarzut, że związki nie wnioskowały. Moja odpowiedź:  Wnioskowały. Wnioskowały też związki w Puławach. Tam był to wyliczony koszt ok 35-45 milionów zł, u nas trochę mniej ale to zależy jak tą rezerwę wyliczyłby aktuariusz, gdyż wyliczenia są zależne od wieku poszczególnego pracownika. Zawiązanie takiej rezerwy obniżyłoby o tyle wynik. Od wyniku zależna jest nagroda roczna dla pracowników.  W Zuzp są jak doskonale wiecie wpisane widełki brzegowe uzależnione od wyniki. Ale to są moje zgrubne wyliczenia (poza Puławami bo tam rozmawiałam nt tematy z kolegami ze ZZ i oni mówili, że taki koszt rezerwy aktuarialnej wyliczyli- dlatego nie udało im się tego wynegocjować). Osobiście uważam, ze wszelkie zapisy dotyczące ZUZP są zawsze tematami otwartymi do negocjacji a ich zapisy dot finansowe uzależnione od kondycji danej firmy.
W takim razie zapytam wprost - jaka jest/będzie odpowiedź zakładu na to, że ludzie z powiedzmy średnim stażem odchodzą z firmy? Czy firma w ogóle widzi ten problem, czy może ja się mylę, a skala tego nie jest tak duża jak mi się wydaje? Taka możliwość też dopuszczam

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12961 dnia: Stycznia 22, 2022, 22:31:03 »
czy ktos czyta%u0142 pismo w   sprawie zak%u0142adow azotowych pu%u0142awy w ramach ..... ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2022, 22:48:33 wysłana przez polo »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12962 dnia: Stycznia 22, 2022, 23:13:15 »
Można zaufać nauce oczywiście, kiedyś też mówili, że cukier jest zdrowy.

Komuś trzeba zaufać, dziś nauka jest na zupełnie innym poziomie niż jeszcze 10 czy 20 lat temu. Przy obecnej liczbie zachorowań odsetek hospitalizacji nadal pozostaje na akceptowalnym poziomie, przy obecnym poziomie 73,3% zaszczepień (Niemcy). Liczba pacjentów na intensywnej terapii w szpitalach spadła na 10,9%. Przypadek? Nie sądzę.


Przez to że ludzie Wam ufali umarło do tej pory miliony. Kto im za wasze eksperymenty życie zwróci? Równie dobrze mogę napisać, że za 20 lat zdechne przez te szczepionki dużo ludzi. Za 20lat będzie forum, gdzie będzie taki sam dzban jak Ty i napisze "kiedyś mieli gorszą naukę"

Offline tennowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12963 dnia: Stycznia 23, 2022, 02:53:45 »
A mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat:
http://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=1761

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12964 dnia: Stycznia 23, 2022, 07:10:05 »
Baran baranem zostanie. Podnieca się, że dostał dawek trzy a zaraz czwartą. Ludzie poczytajcie dokładnie trochę, poszperajcie. Te dane co ogłaszają wszem i wobec wszędzie, pewnie po części prawda, ale dane o chorobach ludzi tych zaszczepionych nie są tak bardzo rozpowszechniane jak o tych niezaszczepionych. Po za tym kiedy skończy się oficjalne medyczne badanie szczepionki? Otóż w 2023 roku. Więc nie wmawiaj ludziom, że coś muszą. Nic nie muszą, tylko mogą. Chcesz to eksperymentuj, bo inaczej nazwać tego nie można. Ps. Składki odprowadzam więc maja mnie leczyć czy chcą czy nie.

Post Merge: [time]Styczeń 23, 2022, 07:19:22 [/time]

Tak ludzie przychodzą, młodego to teraz trzeba prosić żeby popracował. Ten z większym stażem co nie jest  pociotkiem pociotka, co więc stawkę ma śmieszną, ucieka. Znam już kilku, jeszcze kilku szuka już innej roboty, bo młody przychodzi i ma podobną stawkę. Dziwne, że Pani Ania jak i zakład tego nie widzi. Może nie chcą widzieć, nie wiem. Może zamkną zakład w piz... i zostawia tylko swoje nowe dziecko PDH.... Nie wiem też jak ludzie mogą sobie pozwolić żeby zz podpisały porozumienie o podwyżkach procentowych🤔, komu to się opłaca no tym z biurowca to oczywiście... Nie do pomyślenia co tu się dzieje
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2022, 07:20:06 wysłana przez fafik »

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12965 dnia: Stycznia 23, 2022, 10:28:30 »
Paniu Aniu ? o co tutaj chodzi ? http://zzprc.pulawy.pl/grafika/pismo21012022.jpg

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12966 dnia: Stycznia 23, 2022, 10:36:42 »
Martin, PiS niszczy resztki przemysłu w Polsce jako kolejny rząd, trzeba zobaczyć ile nawozów jest sprowadzanych z Chin. Jak wygląda stan instalacji od kilku lat, prawda jest taka że od kilku lat trwa destrukcja ZCH.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12967 dnia: Stycznia 23, 2022, 11:33:26 »
Jak wygląda stan instalacji od kilku lat, prawda jest taka że od kilku lat trwa destrukcja ZCH.
Tak.
 Czas przejrzeć na oczy.
Ciekawe co jeszcze jest na innych stronach ciekawego.
I jeszcze skurw.... sobie wszystko utajniają.

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12968 dnia: Stycznia 23, 2022, 11:55:15 »
Arkona juz nie wytłumaczysz niech ratują świat..  Nie każdy się przyzna, że został zrobiony w balona. Co do szczepień róbta co chceta noście co chcecie tylko dajcie żyć innym.. Nie każdy chce grać w rosyjska ruletke ze swoim zdrowiem a tym bardziej będąc przymuszanym na każdym kroku.



Jakiś czas temu poszła informacja o przejeciu Orlenu dwóch grup azoty link wstawiałem wcześniej może chodziło im o tą właśnie strategie na lata. Jestem ciekaw jak z cenami gazu 🔥że jeszcze nie krzyczą jak to dokładają do interesu,bo nawozy w górę  a co za tym idzie jedzenie wkrótce również.  To musi w końcu jeb.. .

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12969 dnia: Stycznia 23, 2022, 12:10:38 »
I dlatego jak się nic nie zmieni, to najzwyczajniej pójdą z torbami. Nie znam osoby, u której ktoś by nie miał mniejszych, czy większych powikłań po tym gównie, już nie mówiąc o najgorszym. Polak mądry po szkodzie. A potem płacz i zgrzytanie zębów. Nie chcesz się szczepić jeden z drugim, to się nie szczep, ale w przypadku ciężkiego przebiegu choroby radź sobie sam, za własne pieniądze. Już nie mówiąc o odpowiedzialności karnej za narażanie innych. I tak na koniec, w poważnych wielkich koncernach już od jesieni bez ważnego certyfikatu nie masz wstępu do zakładu pracy. Znaczna większość pracowników nie ma z tym najmniejszego problemu. Przestańcie siać niepotrzebny zamęt i zadbajcie o zdrowie, swoje i innych.

A dlaczego mam sobie radzic sam za wlasne pieniadze w przypadku ciezkiego przebiegu???? Place na sluzbe zdrowia wiec leczenie nalezy mi sie tak samo jak kazdemu!!! A szczepionka jest dobrowolna czy nie???

I jaka odpowiedzialnosc karna za narzanie innych? To zaszczepieni sa bardziej odppowiedzialni bo roznosza wirusa na prawo i lewo czujac sie bezkarnymi!!!

A co do certyfikatuw to ja wiem ze Niemcy maja dlugie tradycje segregowania i ograniczania ludzi ale wara od takich rozwiazan w Polsce!!!

I o co chodzi z tym pismem o likwidacji zakladow???

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12970 dnia: Stycznia 23, 2022, 13:09:54 »
Po tym piśmie to już w ogole mlodzi zaczną masowo się zwalniać, nie będzie komu robić i wroci 4bop. A jak wroci 4bop to następni zaczną się zwalniać bo za takie pieniądze nikt nie będzie robił w tym systemie tym bardziej majac z tylu głowy ze zakład idzie do likwidacji

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12971 dnia: Stycznia 23, 2022, 13:14:43 »
A w tych polimerach nie będą potrzebować ludzi?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12972 dnia: Stycznia 23, 2022, 13:45:42 »
A w tych polimerach nie będą potrzebować ludzi?
W polimerach nowsza technologia = automatyzacja. Nie będzie potrzeba tylu ludzi do obsługi.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12973 dnia: Stycznia 23, 2022, 13:52:45 »
DEtonator weź już Ty lepiej skończ, bo się kur... kompromitujesz na każdym kroku. Siedź sobie nawet na kiblu w masce i szczep się co miesiąc. A od ludzi normalnych wara.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12974 dnia: Stycznia 23, 2022, 14:56:45 »
Na Polimery za niedługo będzie "masowy" nabór potrzeba około 200 ludzi (operatorów i sterowniczych, u nich operator to jak na zch aparatowy). Nowa instalacja, nowe sterownie z dobrymi warunkami socjalnymi, kaska też będzie lepsza, będzie nieciekawa sytuacja dla "starych" zakładów.