Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758502 razy)

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12735 dnia: Października 19, 2021, 16:57:09 »
Ja osobiście jestem bardzo ciekawy na czyj podpis czekamy….
Tyle czasu trwają „negocjacje”, które są owiane wielką tajemnica, a gdy podobno już doszły strony do porozumienia to nie może one ujrzeć światła dziennego, bo ktoś nie złożył podpisu. ŚMIECH !!!

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12736 dnia: Października 19, 2021, 17:29:42 »
Andrzej już wczoraj by podpisał. 8)


Czyli teraz czas zacząć negocjacje doładowań karty lunch pass.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12737 dnia: Października 19, 2021, 17:44:29 »
Mnie ciekawi co ze spółkami czy dalej będą dymane?










Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12738 dnia: Października 19, 2021, 18:18:16 »
Enzo87- na niczyj. Skończyły się ustalenia. Teraz dokumenty są przygotowywane, treść sprawdzana przez strony i przez prawnika, kolejno podpisują strony, następnie jest przygotowywane do Państwowej Inspekcji Pracy z uwagi na ZFŚS. Następnie będą rozmowy przyspieszone w spółkach zależnych. Takie ustalenia to szereg następstw prawnych. Po to wybieracie swoich reprezentantów czy to do zz, zarządu czy rady że oni mają wiedzę większą i w ramach tej wiedzy toczą się ustalenia. I możecie mówić różnie, oczywiście gloryfikując Puławy ( tak, tam jest super też mi się podoba,szczególnie melamina czy ureaza) ale ja nie dam złego słowa powiedzieć o naszych związkach zawodowych. Oni mają większą wiedzę nt tego jaka jest sytuacja spółki, makro i mikro, jakie są szanse, zagrożenia etc. Negocjują w interesie pracowników. Biorę udział w negocjacjach od ok 2006 roku i różnie bywało. Lepiej, gorzej,tragicznie, dramatycznie, lepiej. Dzisiaj jest gwarancja tego, że jeśli sytuacja na rynku surowcowym się poprawi siadamy do kolejnych ustaleń. Proszę pamiętać, że decyzja na ten rok była zero, brak kart i 70 procent premii. W trakcie roku zostało to zmienione, premia wróciła do 100 procent. Zostały wypłacone pieniądze z okazji dnia chemika, teraz mamy ustalenie odnośnie Bożego Narodzenia etc. Czy jestem zadowolona? Oczywiście, że nie. Każdy prezes chciałaby mieć ogromny zapas negocjacyjny. Rynek surowcowy między innymi determinuje koszty i pokazuje czym można dysponować. Od 2 tygodni zmagamy się z atakiem środowisk rolniczych, że mamy za drogie nawozy, a ich cena wynika nie z uporu podwyżek tylko z cen surowców, które musimy i póki co staramy się dźwigać jako zakład.
A tak wogole to piszę tutaj od 2009 bodajże, od czasów dla naszego zakładu najtrudniejszego i bardzo proszę o trzymanie poziomu dyskusji a nie robienie przez niektórych tu rynsztoka. Anonimowa dyskusja też może być na poziomie, przecież to różni ludzie czytają spoza firmy a czasami aż mi samej wstyd.

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12739 dnia: Października 19, 2021, 18:28:57 »
Mój wpis dotyczył pani wcześniej wypowiedzi tj.


Cyt. „[size=78%] [/size]

fafik_ dzisiaj trwa podpisywanie porozumienia, zostanie podpisane przez wszystkich i stanie się dokumentem to będzie można o tym rozmawiać. Z pół godziny temu podpisywałam jeden z dokumentów ale nie ma jeszcze kompletu podpisanegow.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12740 dnia: Października 19, 2021, 19:15:13 »
Ok. Rozumiem

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12741 dnia: Października 20, 2021, 09:00:40 »
No i jest komunikat odnośnie podwyżek. Jest tak jak było pisane wcześniej 150zl i 3% do tego 2500tys na kartę i jakieś tam śmieszne dodatki którymi 10latek by się nie nacieszył gdyby miał takie kieszonkowe.

Offline AdamMiauczyński

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12742 dnia: Października 20, 2021, 09:08:59 »
Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może.
 Osiem lat podstawówki, cztery liceum, potem pięć bite studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jakby ktoś dał mi w mordę

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12743 dnia: Października 20, 2021, 09:13:54 »
Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może.
 Osiem lat podstawówki, cztery liceum, potem pięć bite studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jakby ktoś dał mi w mordę
Szacun mordo.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12744 dnia: Października 20, 2021, 09:47:42 »
2500tys
Za 2,5 miliona to można ładnie poszaleć. Więc co marudzisz?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12745 dnia: Października 20, 2021, 09:53:02 »
Może to się wyda komuś dziwne i nie prawdziwe ale w obecnych czasach nie liczy się lojalność pracownika względem firmy/pracodawcy. Jeżeli ktoś liczy na podwyżki/lepsze warunki pracy/dodatki musi maksymalnie co 2 lata zmieniać pracodawcę. Problem mają Ci, którzy nie posiadają żadnych umiejętności/uprawnień/wykształcenia które pozwoliłoby im to zrobić.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12746 dnia: Października 20, 2021, 10:04:35 »
2500tys
Za 2,5 miliona to można ładnie poszaleć. Więc co marudzisz?
Zakładowcom nie dogodzisz. Ja bym chciał taką premię...

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12747 dnia: Października 20, 2021, 10:05:26 »
2500tys
Za 2,5 miliona to można ładnie poszaleć. Więc co marudzisz?
za 2.5mln pewnie tak ,za 2500tyś też można fajnie weekend spędzić....tylko mi koło dupy lata ta ekompensata. Gdzie podwyżka za ten rok się pytam? dwa lata temu przy mniejszych zyskał było 300 czy 350 a w tym roku co,przy większych zyskach? Wielkie ZERO a na przyszły rok co? Wielkie GÓWNO...te 3% mnie by usatysfakcnonowało gdyby to by było od pensji prezesa! Ci co najmniej zarabiają najbardziej pokrzywdzeni są ,a wymaga się od nich jak najwięcej. Wcale mnie nie dziwi to ,że ludzie nie chcą się uczyć nowych stanowisk na wydziałach. A i mało mnie interesuje to,że GAZ  poszedł do góry i produkcja jest o wiele droższa. Odbija to sobie zakład podwyższając ceny NAWOZÓW...w końcu te zyski z czegoś są ,z kosmosu się nie biorą,święty mikołaj nie przynosi worka z milionami do zakładu.Tylko ze wzrostu cen nawozów i sprzedaży.Proste jak konstrukcja CEPA

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12748 dnia: Października 20, 2021, 10:53:09 »
Zawsze się znajda tacy co im zawsze będzie mało. Cieszcie się ze coś dali

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12749 dnia: Października 20, 2021, 11:15:52 »
Zawsze się znajda tacy co im zawsze będzie mało. Cieszcie się ze coś dali
Nie no skaczemy z radości ,że łaskawie po roku gadania o podwyżkach 2 końcu dostaliśmy to co powinniśmy mieć na początku tego roku,szkoda tylko że od nowego roku a nie od 2021...są zyski dzielimy się nimi z załogą. Tyle w temacie