Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6846225 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11865 dnia: Marca 26, 2021, 22:13:47 »
Bez znaczenia, był Jałosinski były afery, jest Wardacki są afery, przyjdzie nowy również będą afery to już chyba takie stanowisko rekina że można robić co się chce i szczekanie załogi nie ma żadnego znaczenia. Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem niestety to nie w tej epoce kto nie przyjdzie będzie szukał wała do zrobienia, przykra sprawa. Moje zaufanie jak i większości załogi wzbudza tylko Pani Anna ale to marzenie ściętej głowy aby takiego wyważonego prezesa miały.
Dobrze powiedziane... Dodam, że Jałosiński nie został skazany za nic o co go oskarżano. Wielka burza, żeby pociągnąć naród w swoją stronę. Zresztą każda partia tak robi.
Co do naszych preziów (doktora i tego z "Trzeszczyna") ja już nie wiem jak to skomentować. Dobrze, że chociaż ludzie się budzą, osobiście czekam na konkretny mocny sprzeciw zarówno z zz strony jak i ludzi. Ja jestem pierwszy w kolejce żeby brać taczki i umieścić odpowiednich ludzi w kontenerze na śmieci. My się bawimy w kotka i myszkę potulnie a przykład dał ktoś górników , oni chwila moment strajk itd. my pisemka i pisemka... Rozumiem dialog powinien być, ale prezie nas jawnie opluwają.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11866 dnia: Marca 26, 2021, 22:18:45 »
Dobrze gadasz jestem za. Jak sie zorganizujemy to bedzie po nich. Nawet bez zz mozemy sie umowic w wolnym czasie i pikietowac przed biurowcem

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11867 dnia: Marca 27, 2021, 07:37:45 »
Sie niezorganizujecie. Proste.
Ilu was tu jest na forum? 20?
Pikietować pod biurowcem? Nie zapomnijcie zabrać ze sobą kredy, zeby wyrazić swój żal na asfalcie. Parasolki tez się przydadzą.
Powodzenia i do pracy
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2021, 07:40:26 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11868 dnia: Marca 27, 2021, 09:08:11 »
2010 rok ludzie pod biurowcem.
2021 ludzie krzyczą w internecie!







Offline pahisadriano

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11869 dnia: Marca 27, 2021, 11:25:23 »
Dobrze gadasz jestem za. Jak sie zorganizujemy to bedzie po nich. Nawet bez zz mozemy sie umowic w wolnym czasie i pikietowac przed biurowcem
W obecnej sytuacji pikieta = pobicie czy tam poszarpanie przez Milicję, no i szykany karne.
Zwołajcie pikietę zjedzie się ze 150 radiowozów z milicjantami z gazem.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11870 dnia: Marca 27, 2021, 12:12:14 »
Tyle było ujadania na peło, że złodzieje, że jałosoński oszust,  że ośmiorniczki, że zegarek nowaka .....


Dwa pytania:
- ilu z tych złodzieji siedzi po 6 latach rządzenia pis'u?
- ilu z was dało się zrobić w uja 6 lat temu głosując na dobrą zmianę?


Konkluzja:
Trzeba było za wczasu użyć mózgu, a nie tępo wierzyć w prymitywną propagande. Mało tego, wielu z was w ostatnich wyborach parlamentarnych dalej wierzyło w dobrą zmanę.
Także ten - pretensje do siebie i robić za miskę ryżu, dopóki ją jeszcze dostajecie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11871 dnia: Marca 27, 2021, 12:19:21 »
.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2021, 12:38:40 wysłana przez pol »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 929
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11872 dnia: Marca 27, 2021, 12:22:06 »
Tyle było ujadania na peło, że złodzieje, że jałosoński oszust,  że ośmiorniczki, że zegarek nowaka .....


Dwa pytania:
- ilu z tych złodzieji siedzi po 6 latach rządzenia pis'u?
- ilu z was dało się zrobić w uja 6 lat temu głosując na dobrą zmianę?


Konkluzja:
Trzeba było za wczasu użyć mózgu, a nie tępo wierzyć w prymitywną propagande. Mało tego, wielu z was w ostatnich wyborach parlamentarnych dalej wierzyło w dobrą zmanę.
Także ten - pretensje do siebie i robić za miskę ryżu, dopóki ją jeszcze dostajecie
Czyli trzeba było zostawić PO przy władzy?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11873 dnia: Marca 27, 2021, 12:32:16 »
Janek, nigdzie tego nie napisałem.
Napisałem tylko, że trzeba było sie zastanowić nad takimi pięknymi pierdami, a nie wciągać je pełną piersią.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 929
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11874 dnia: Marca 27, 2021, 12:51:57 »
Janek, nigdzie tego nie napisałem.
Napisałem tylko, że trzeba było sie zastanowić nad takimi pięknymi pierdami, a nie wciągać je pełną piersią.
Ludzie chcieli zmiany, a jedyną alternatywę (wg TV oczywiście) zaproponował PiS.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11875 dnia: Marca 27, 2021, 12:53:40 »
No to mają to co chcieli. Niech dalej słuchają się telewizora
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 929
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11876 dnia: Marca 27, 2021, 13:10:32 »
No to mają to co chcieli. Niech dalej słuchają się telewizora
To na kogo według Ciebie mieli zagłosować?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11877 dnia: Marca 27, 2021, 13:30:10 »
A kim ja jestem abym mowil im na kogo mają głosować?
Mówię tylko, że naprawdę trzeba niewiele wysiłku umysłowego, ze wystarczy chociaż odrobina intelektu, aby zestawić to co mówi telewizor z tym na co się patrzy codzienie.
Polska w ruinie? - przy tej skali inwestycji w drogi szybkiego ruchu, autostrady, budynki użyteczności publicznej.....
Zły system sądownictwa? -teza postawiona  na podstawie jednego sędzi, który ukradł batonika.
Reforma szkolnictwa? - z ust kobiety, która kilka lat temu mówiła rzeczy odmienne o 180°
Zła UE? - podczas gdy na każdej publicznej inwestycji jest duża tablica, sfinansowano w 85% z środków UE
Emigranci ze wschodu, lgbt, dechrystianizacja Polski ....
Tusk sprzedał stocznie? - już wtedy wiedział, że ten moloch jest i będzie nierentowny i gdyby jej nie zamknął, mielibyśmy drugi nierentowny sektor gospodarki, do którego trzeba dokładać miliardy, zaraz obok górnictwa.
Tusk zmusił mnie do wyjazdu z kraju? - qwa, on otworzył przed tobą europę i umożliwił ci pracę w dowolnym miejscu UE.
Mogę tak w nieskończoność.
Ogromnym błędem platfusów było całkowite olanie zwykłego pracownika liniowego i to ich pogrążyło. Wystarczyło dać 300+. Nikt na to nie wpadł.
Kradną i jedni i drudzy, ale to co robią obecni, wyje.bało ponad każdą skalę.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 929
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11878 dnia: Marca 27, 2021, 14:28:18 »
O kur..., widzę, że Ty jesteś leming jak z obrazka.  :D  Niczym się nie różnisz od pelikanów pisowskich.
Nawet nie chce mi się ripostować tych bzdur. Jak PiS daje piniendze to źle, ale jak Unia daje to rozwój. Prześledź sobie chłopie jak wyglądają te inwestycje. Jakieś Gówno kosztuje 100 tys., UE daje 80 tys., to my robimy je za 180 tys. Reszta idzie bokiem, a wykonują to zazwyczaj, a jakże, zagraniczne firmy, my jako podwykonawcy. Nie sądziłem, że jesteś aż tak głupi....


Rozumiem, że do Schengen weszliśmy dzięki Tuskowi? xD


Szkoda, że nie ma takich tabliczek przy przedsiębiorstwach,  które trzeba było zamknąć, bo nie spełniały wymogów UE.


Też mogę tak w nieskończoność. :)
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2021, 14:31:04 wysłana przez Jan z nerką »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11879 dnia: Marca 27, 2021, 14:53:21 »
Nawet nie rozróżniasz że pisowska kasa to nasze podatki, a unijna juz nie do konca nasze.ile polska wkłada do bufżetu ue, a ile wyciąga? Ale czego ja sie spodziewam po człowieku, który nie odróżnia przychodu od dochodu. I tak foliarzu, okradają cię na kazdym kroku. A najbardziej ci co nie chcą powiązać unijnej kasy z praworządnością. Nawet nie ogarniasz, że pisząc tusk miałem skrót myślowy na myśli
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!