Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785301 razy)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11505 dnia: Stycznia 31, 2021, 11:23:55 »
No nie no bez jaj. Jak tak mozna pracownikow miec gleboko w du....ie. rozumiem emeryci i rencisci sa wazni ale chyba tak samo wazni my jestesmy jak nie ważniejsi.  Masakra co tu sie ku..wa odpi...ala.  my mamy zapi..alac za miske ryzu jak to bylo w filmie vegi.

Post Merge: Stycznia 31, 2021, 11:26:03
Podziękowania dla pani Ani za sprostowanie o co z tym wnioskiem zarzadu dokladnie chodzi.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2021, 11:26:03 wysłana przez Samsonowicz »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11506 dnia: Stycznia 31, 2021, 15:06:39 »
Ale oczywiście należy to skonsultować w zz. Ja tak to czytam.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11507 dnia: Stycznia 31, 2021, 17:02:28 »
Dziekuje jeszcze raz Pani Aniu. Koledzy z forum moze umowmy sie wspolnie i przejdzmy sie w końcu to zz niech to wyjaśnią o co chodzi bo jak dla mnie to jest kompletny galimatias. Czekam na propozycje

Offline mateusz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11508 dnia: Stycznia 31, 2021, 20:42:08 »
o co chodzi bo jak dla mnie to jest kompletny galimatias.

Moim zdaniem dwa ostatnie ruchy (umowy menadżerskie i emeryci) to ewidentne granie na skłócenie i próba ogrania związków. Szkoda, że te gierki toczą się kosztem pracowników. Mam nadzieję, że ktoś się wreszcie zakiwa na śmierć.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11509 dnia: Lutego 01, 2021, 17:07:00 »
Kwota 30 procent obniżonej premii nie jest zawrotnie wysoka a wręcz stwierdzę, że jest marginalna
  No, rożnie można to zrozumieć, ja i wielu przyjęło to ze ta pani wypowiedz była do pracowników i powiem pani ze opinie nie były przychylne pani, no i straciła pani chyba trochę wyborców.



my mamy zapi..alac za miske ryzu jak to bylo w filmie vegi.


Vega zapożyczył o Morawieckiego, to on stwierdził ze polacy maj zap,,,,,ć za miskę ryzu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2021, 17:13:49 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11510 dnia: Lutego 01, 2021, 17:53:34 »
RPzpl_demokracja. Nie ma tak aby ktoś miał poparcie wszystkich. Szanuję to.
Pan nie zrozumiał co ja napisałam i nawet nie starał się Pan dociekać, by go zrozumieć tylko mi Pan dowalił. Mój post należy czytać z pytaniem powyżej innej osoby do mnie, bo jest (mój post) odpowiedzią na zapytanie Osoby o nicku Pracownik. Osoba ta pyta co może być przyczyną. Odpowiadam, że być może kowenanty (finansowe). Ale poddaję pod wątpliwość, ponieważ tam (kowenanty) są dużo większe wskaźniki i rygory finansowe niż kwota zabranej premii (która stanowi w budżecie kosztów zakładów wartość marginalną bo 3.9 mln).
Proszę zejść na stronę koszty. Strona 39-40. I niech Pan sam zobaczy o czym ja piszę.


https://zchpolice.grupaazoty.com/upload/4/files/2020/wyniki%20finansowe/Sprawozdanie%20Zarządu%20z%20działalności%202019.pdf
Jak nie da rady Pan otworzyć to proszę w wyszukiwarkę wpisać: Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. oraz Grupy Kapitałowej Grupa Azoty
Zakłady Chemiczne „Police” S.A. za okres 12 miesięcy zakończony 31 grudnia 2019 roku

A poniżej trochę teorii nt kowenantów
http://szgp.pl/blog/kowenanty-finansowe-takiego/
Cytat: „Praktyka wykształciła kilka standardowo spotykanych wskaźników, które w ramach kowenantów powinny być utrzymywane na określonym poziomie:

Podstawowym wskaźnikiem jest tzw. wskaźnik e tj. stosunek zadłużenia finansowego do EBITDA (o EBITDA . W przypadku tego wskaźnika ma on zazwyczaj charakter maksymalny i pokazuje w jakim najwyższym stopniu zadłużenie finansowe może ciążyć na bieżących dochodach.

  • Innym wskaźnikiem jest wskaźnik pokrycia obsługi długu (z ang. DSCR – Debt Service Coverage Ratio), który obrazuje stopień, w jakim bieżące przepływy pieniężne pokrywają bieżące płatności z tytułu udzielonego finansowania (np. raty kapitałowe + odsetki).
  • Popularny rozwiązaniem jest także wskaźnik stopnia zabezpieczenia (z and. LTV – loan to value), który odzwierciedla stosunek kwoty udzielonego kredytu do wartości zabezpieczenia.
  • Czasem możemy także spotkać kowenant polegający na kwotowym określeniu maksymalnych nakładów inwestycyjnych w przeliczeniu na rok obrotowy.”
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2021, 18:15:50 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11511 dnia: Lutego 02, 2021, 16:10:59 »
Jak może pani zauważyć, bardzo rzadko pisze na tym forum, nie ma za dużo ludzi, z którymi można merytorycznie pogadać. Co do pani postu przeczytałem jeszcze raz po kolei, post po poście, plus pani wyjaśnienia, i rozumie co pani chciała powiedzieć w nich. no i zgadzam się z panią, ze zabranie premii nic nie da, tak samo jak nie jest dla mnie zrozumiałe tłumaczenie ze podwyżek nie będzie z powodu pandemii. Tak samo nie rozumie tak długiego zawieszenia pani, no ale z drugiej strony to już u nas jest standard tak jak sprawa, poprzedniego zarządu ( prezes Jarosiński i inni).
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11512 dnia: Lutego 02, 2021, 17:53:55 »
Dziekuję, dokładnie tak. Wkoło informacje jak to jest dobrze a zabiera się pracownikom ciężko zapracowane pieniądze.

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11513 dnia: Lutego 04, 2021, 17:21:53 »
Witam, informacje na temat pakietów luxmed gdzie mogę uzyskać?

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11514 dnia: Lutego 04, 2021, 22:31:16 »
BIURIWIEC GŁOWNY.Zaraz po wejściu na prawo TAM się dowiesz.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11515 dnia: Lutego 05, 2021, 12:00:38 »
Dzień Dobry...Że tak pozwolę sobie zapytać.Orientuje się ktoś może ile Szanowny Pan Prezes przeznacza na Grupę Azoty Chemik Police?

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11516 dnia: Lutego 05, 2021, 16:44:08 »
Nie wiem ile Prezes daje na siatkarki w Policach ale moja kuzynka gra w Pałacu Bydgoszcz. To powiem ci, że nie chciałbyś wiedzieć ile zarabia. Powiem tylko że kontrakt oprócz wynagrodzenia opiewa jeszcze na inne dobra materialne dla niej.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11517 dnia: Lutego 06, 2021, 21:52:14 »
Na sport to akurat dobrze, że dają pieniędze.


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11518 dnia: Lutego 07, 2021, 07:42:26 »
Najpierw powinni zadbać o zwykłego pracownika - w ogromnej mierze to dzięki pracy zwykłych szaraków wypracowywane są ewentualne zyski. Zyski te powinny przekładać się na wypłatę, a wtedy nie byłoby bólu dupska o finansowanie różnego rodzaju działalności.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11519 dnia: Lutego 07, 2021, 13:18:28 »
Zakłady nie są pępkiem świata.. Kasa się skończyła i teraz albo stać Nas na poważne ruchy albo rób jeszcze więcej za coraz mniej. Zbliżamy się do wielkiego resetu.. Plandemia to tylko klucz.



Jeżeli podjęta została decyzja, że ucinamy to ucinamy i tu nikt się nie będzie liczył z nikim w obecnych czasach. Najważniejsze żeby nie padły inne drastyczniejsze decyzje.


Inaczej Police staną się dzikim zachodem.