Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785259 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11445 dnia: Stycznia 15, 2021, 11:09:04 »
Związki nic nie zrobią, jak co roku. Co roku dostawaliśmy to co zaproponował zarząd, i ZZ ogłaszały wielki sukces. Baronowie zawiązkowi sa na etatach  w spółce wiec.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline mateusz

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11446 dnia: Stycznia 15, 2021, 14:58:22 »
Może niech zaczną oszczędności od kadry menadżerskiej. Naprawdę w spółce potrzeba tylu dyrektorów, menadżerów projektu, członków zarządów i innych super specjalistów ? Tam jest z czego odchudzać, a nie zabierać ludziom na produkcji pracującym w ciężkiej chemi. Wstyd Dobra Zmiano !

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11447 dnia: Stycznia 15, 2021, 15:19:29 »
Ja rozumiem zamrożenie plac w tym roku bo jest niepewny, ale czemu zabiera nam się pieniądze w porownaniu z poprzednim rokiem. Niech zarzad w tej kwestii sie wypowie.

Offline Jacek_Placek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11448 dnia: Stycznia 15, 2021, 16:36:20 »
Czy to znaczy, że w Grupie Azoty i pewnie też u nas nie ma kasy? Co mnie obchodzi sytuacja nawozowa w Azji? Czy jak tam było dobrze to nam wypłacano extra kasę. Gaz podrożał? Chyba właśnie od tego mamy tęgie umysły w zarządzie, aby się do tego za wczasu przygotować. Ceny do góry, koszty utrzymania do góry, a pracownik traktowany jest zawsze jak frajer.

Offline baton

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11450 dnia: Stycznia 15, 2021, 19:49:10 »
Jebane skurwysyny, niech sobie zamrożą dyrektorskie premie nieroby !

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11451 dnia: Stycznia 17, 2021, 12:32:09 »
Święta racja :) . Niestety my robole mozemy takie rzeczy pisac a oni i tak swoje wezmą i nawet na nas nie spojrzą.  Dopoki sami czegoś nie zrobimy , ale z tego co widzę to nic z tego nie będzie bo ludzie juz się pogodzili z tym i zz tez. Szkoda gadać! I niech robią za miskę ryżu!

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11452 dnia: Stycznia 17, 2021, 12:51:07 »
Święta racja :) . Niestety my robole mozemy takie rzeczy pisac a oni i tak swoje wezmą i nawet na nas nie spojrzą.  Dopoki sami czegoś nie zrobimy , ale z tego co widzę to nic z tego nie będzie bo ludzie juz się pogodzili z tym i zz tez. Szkoda gadać! I niech robią za miskę ryżu!
Nie pogodziłem się. Mam zabrać sprzęt z kapciory i ruszyć na Pentagon? Myślę, że nie tędy droga, przecudowne związki powinny działać, ale są słabe i wątpię w ich skuteczność. Szkoda, że pracownicy wciąż karmią swoimi składkami tych....pip, cenzura. A jak wywieziesz prezia na taczce, to jutro będzie następny i w końcu taczek zabraknie ;D

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11453 dnia: Stycznia 17, 2021, 13:06:49 »
Święta racja :) . Niestety my robole mozemy takie rzeczy pisac a oni i tak swoje wezmą i nawet na nas nie spojrzą.  Dopoki sami czegoś nie zrobimy , ale z tego co widzę to nic z tego nie będzie bo ludzie juz się pogodzili z tym i zz tez. Szkoda gadać! I niech robią za miskę ryżu!
Nie pogodziłem się. Mam zabrać sprzęt z kapciory i ruszyć na Pentagon? Myślę, że nie tędy droga, przecudowne związki powinny działać, ale są słabe i wątpię w ich skuteczność. Szkoda, że pracownicy wciąż karmią swoimi składkami tych....pip, cenzura. A jak wywieziesz prezia na taczce, to jutro będzie następny i w końcu taczek zabraknie ;D
Spokojnie, bez nerwowych ruchow zeby bledu nie popelnic. Podejrzewam, ze zwiazki analizuja sytuacje od strony prawnej itd. moze gadaja z PIP. To nie jest tak, ze prezes napisze pismo, a ktos ze zwiazkowcow odpala kompa w domu i mu odpisuje. To trwa, zwiazkow jest 6, wszystkie sie musza spotkac, dogadac itd.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11454 dnia: Stycznia 17, 2021, 19:03:23 »
Ile już lat jesteśmy w tym bagnie jakim jest unia europejska? Cieszycie się, że zrobili wam drogi, a zarabiamy tyle, że każdy w Europie ma z nas zwałe. Teraz jeszcze nam zabierają. Taki był socjalizm? Wydaje mi się, że socjalizm był dużo lepszy.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11455 dnia: Stycznia 18, 2021, 12:50:21 »
No niestety , ale chyba prezes ma rację.  Teraz zz nic nie zrobią a my mamy zapierdalac i nawet zastrajkowac nie mozemy. Z tego co wiem moze dogadaly by sie z cala grupa azoty czyli pulawy i tarnow i razem stanac. W tedy to jest cos. Prawie 10 tys. Dusz

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11456 dnia: Stycznia 18, 2021, 15:07:41 »
W Puławach ZZ wywalczyły dodatek stażowy. Może trzeba było iść w tym kierunku. Młodzi i tak zarabiają tyle co 10 letni pracownicy.


Apropo czy ktoś się orientuję czy podwyżki dla młodych też zostaly cofnięte? Chodzi mi o tym, którzy co zmianę umowy dostają po 200zl podwyżki? Bo jeśli nie zostały cofnięte to już w ogóle teraz będzie krzywdzące dla tych, którzy dłużej pracują.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2021, 15:12:08 wysłana przez Arkona »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11457 dnia: Stycznia 18, 2021, 16:59:03 »
Nie wywalczyły jeszcze. Póki co ZZPRC wezwał inne zz oraz zarząd do rokowań na ten temat 20.01
http://www.zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=1657

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11458 dnia: Stycznia 19, 2021, 18:53:17 »
Święta racja :) . Niestety my robole mozemy takie rzeczy pisac a oni i tak swoje wezmą i nawet na nas nie spojrzą.  Dopoki sami czegoś nie zrobimy , ale z tego co widzę to nic z tego nie będzie bo ludzie juz się pogodzili z tym i zz tez. Szkoda gadać! I niech robią za miskę ryżu!
Nie pogodziłem się. Mam zabrać sprzęt z kapciory i ruszyć na Pentagon? Myślę, że nie tędy droga, przecudowne związki powinny działać, ale są słabe i wątpię w ich skuteczność. Szkoda, że pracownicy wciąż karmią swoimi składkami tych....pip, cenzura. A jak wywieziesz prezia na taczce, to jutro będzie następny i w końcu taczek zabraknie ;D
Spokojnie, bez nerwowych ruchow zeby bledu nie popelnic. Podejrzewam, ze zwiazki analizuja sytuacje od strony prawnej itd. moze gadaja z PIP. To nie jest tak, ze prezes napisze pismo, a ktos ze zwiazkowcow odpala kompa w domu i mu odpisuje. To trwa, zwiazkow jest 6, wszystkie sie musza spotkac, dogadac itd.
Związków jest za dużo, ze 4 powinny zniknąć 8)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11459 dnia: Stycznia 22, 2021, 04:49:57 »
Czas mija a tu nic nie wiadomo. Moze ktos cos wie to niech napisze na forum?