Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785048 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9825 dnia: Grudnia 20, 2019, 16:46:28 »
Chivas. Wytęż troszkę umysł. Ja kupiłem prezent za swoje pieniądze. Ta karta jest dodatkiem. Dziecko miało ochotę na zwykłą pizze a ja chciałem tą kartą zapłacić za nią. Straaaaszne. W tamtym roku nie było problemu zapłacić takową w biedronce. Teraz z taką karta muszę wyszukiwać specjalnych sklepów. Jest to jakiś tam kłopot. Nie tragedia żadna tylko utrudnienie. Poprostu. PS na liście sklepów gdzie można karta placic są fastfoody.
ja tą listę już dwa dni temu przeglądałem w PDF...problem w tym, że chyba nie każdy fast food ma taki kod jaki został przypisany karcie...tak więc teraz bądź mądry i myśl jaki kod ma McDonalda,KFC itp.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9826 dnia: Grudnia 20, 2019, 19:11:27 »
Kod79 widac ze w dup.e byles i gown.o widziales ;)   jak mi powiesz jakie pieniadze placa zch Police za ładowarke ,spycharke,  wywrotke, wanne ,  a zapomnialem i za ten sprzet co stoi i raz na  miesiac pojedzie  a utrzymac trzeba -_-  wiec najpierw pomysl a pozniej pisz ^^

Offline Arek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9827 dnia: Grudnia 20, 2019, 22:45:24 »
Wodnik Szuwarek, Chivas, fafik, kod97,Sikors, ale się grzejecie. Styki wam się spalą.

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9828 dnia: Grudnia 20, 2019, 23:58:21 »
Świąteczna atmosfera się kolegom udzieliła  ;)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9829 dnia: Grudnia 21, 2019, 07:48:09 »
Jeszcze tylko awantura o nic i święta można zaczynać. :P

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9830 dnia: Grudnia 22, 2019, 08:43:01 »
Witam. Używa ktoś z Was aplikacji do sprawdzania stanu konta kart sodexo? Pokazuje mi w niej, że zasilenie było 19grudnia, ale saldo główne się nie odświeża.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9831 dnia: Grudnia 22, 2019, 15:29:43 »
Witam. Używa ktoś z Was aplikacji do sprawdzania stanu konta kart sodexo? Pokazuje mi w niej, że zasilenie było 19grudnia, ale saldo główne się nie odświeża.
Ja też tak mam i cholera wie o co chodzi jutro będę dzwonił do sodexo bo dzisiaj się nie mogłem dodzwonić


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9832 dnia: Grudnia 22, 2019, 16:22:45 »
Witam. Używa ktoś z Was aplikacji do sprawdzania stanu konta kart sodexo? Pokazuje mi w niej, że zasilenie było 19grudnia, ale saldo główne się nie odświeża
U mnie odświeża dobrze. Tylko chwilkę trzeba poczekać.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9833 dnia: Grudnia 22, 2019, 21:01:44 »
Witam. Używa ktoś z Was aplikacji do sprawdzania stanu konta kart sodexo? Pokazuje mi w niej, że zasilenie było 19grudnia, ale saldo główne się nie odświeża
U mnie odświeża dobrze. Tylko chwilkę trzeba poczekać.
Tu nie odświeżanie chodzi bo to działa tylko było zasilenie na karty 19 a tych pieniędzy jeszcze nie ma na saldzie czyli nie można z nich korzystać. Znaczy widać je w historii jako zasilenie ale nie na saldzie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9834 dnia: Grudnia 23, 2019, 10:05:42 »
u mnie i moich znajomych było doładowane 19 rano, kasa doładowana na revolut wiec wszystko działa

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9835 dnia: Grudnia 23, 2019, 10:46:56 »
Dzwoniłem do sodexo w sprawie doładowań a braku na saldzie, pieniądze są normalnie na kartach od 20 rano to jest błąd aplikacji, niby odświeża a jednak nie robi tego poprawnie. Według tego co się dowiedziałem normalnie można płacić bo pieniądze są.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9836 dnia: Grudnia 23, 2019, 14:03:19 »
Tak myślałem, że problem tkwi w samej aplikacji. Odkąd wprowadzili nową aplikację są same problemy. Dziwne trochę dawać coś co nie jest pierw sprawdzone, są pierw chyba jakieś wersję do testu, beta itd. Tutaj mam wrażenie, że ktoś wpadł na pomysł "zrobię nową wersję" i ją od razu udostępnił. Stara wersja nie dość, że była bardziej przejrzysta to i mało awaryjna.


Pozdrawiam i miejmy nadzieję, że to naprawią. Do teraz problem nie zniknął.

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9837 dnia: Grudnia 23, 2019, 14:47:06 »
 Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na naszą spółkę karę finansową 1 miliona złotych. W raportach finansowych za rok 2014 i 2015 podawali nie prawdziwe informacje związane z Senegalem.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9838 dnia: Grudnia 23, 2019, 15:21:50 »
Tutaj konkretne informacje  https://www.wnp.pl/chemia/nadzor-finansowy-nalozyl-dwie-kary-na-zaklady-w-policach,363259.html . podziękujmy byłemu prezesowi od "byznesu"

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9839 dnia: Grudnia 23, 2019, 21:31:11 »
Okrągły milion. Niby dużo, chociaż patrząc na to z perspektywy wolnych sądów, zaledwie "kropla wody w jeziorze". A nawet 1/20 kropli  8)