Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785311 razy)

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9735 dnia: Grudnia 12, 2019, 22:25:40 »


Kasztan to proponuję Ci do zakończenia budowy PDH przejść na wolontariat. Skoro płaca minimalna skacze w górę, to nie dziw się że pracownicy też chcieliby dostać jakue sensowne podwyżki. Nie mówię to o 500 złotych..

A czy zarabiasz minimalną krajową?? Jeśli tak to dostaniesz podwyżkę, jeśli nie to dlaczego jej oczekujesz skoro i tak masz więcej niż minimalna??

Czy ty nie rozumiesz że jeżeli idzie minimalna w górę i to jeszcze w tak krótkim czasie i tyle to wszystkie ceny w sklepach i ogólnie utrzymania też idą w górę i to o wiele więcej więc to że ktoś nie ma minimalnej nie znaczy że ma za rok już zarabiać o 300zl więcej od pracownika który się dopiero przyjął albo od sprzątaczki która nie ma żadnej odpowiedzialności.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9736 dnia: Grudnia 12, 2019, 22:36:19 »
Odchodza starzy pracownicy na emerytury a niedługo i młodzi będą odchodzili.

Starzy pracownicy odejdą na emeryturę tak czy inaczej, a młodych raczej nie przekona 200 czy 300 zł podwyżki.

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9737 dnia: Grudnia 13, 2019, 00:25:33 »
Może i nie przekona do podjęcia pracy aczkolwiek może zatrzymać obecnych przed zmianą pracy. Nie wiem czy zauważyłeś w żadnym poście mojego autorstwa nie ma ani kwoty podwyżki. Chciałbym zwrócić uwagę na brak jakichkolwiek informacji. Nieraz jest lepiej nieraz gorzej jak wszędzie. Oczywiste prawa rynku. Podstawą jest rozmawiać , a wiadomo jak z tym jest  ..

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9738 dnia: Grudnia 13, 2019, 13:49:47 »
Jak będzie rosła minimalna tylko to w pewnym momencie dojdziemy do tego, że ten co się przyjmie do pracy będzie miał więcej niż ten co robi tu 15 lat. W sumie już powoli to zaczyna być zauważalne. Zatem żaden to argument. Rośnie minimalna, stawka też powinna rosnąć.

Offline Consensus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9739 dnia: Grudnia 13, 2019, 18:57:46 »
W większości krajów unii europejskiej koszty pracownicze to około 30% kosztów uzyskania przychodu firmy brutto. Ciekawe jak to wygląda w naszej firmie :) ja obstawiam około 10% :)

Offline bulgotnica

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9740 dnia: Grudnia 13, 2019, 22:10:38 »
Dla tych co nie wiedzą, informuje od dzisiaj można pobierać paczki ze słodyczami dla dzieci w ramach ZFŚS lub karty sodexo na 100zł.
Jednak odkryłem że w przeciwieństwie do roku poprzedniego karta ma ograniczenia na kod MCC(jak karty Lunch Pass).
W tym roku zablokowany jest kod MCC - 5411, czyli Biedronka, Lidl, Netto i inne duże spożywczaki.
Lista dozwolonych kodów na stronie dlaciebie.sodexo.pl. po zarejestrowaniu karty.
Trochę czuje się zawiedziony bo nie wiedziałem w momencie wypełniania wniosku - pewnie i wielu nie wie do teraz - ale ja nie chciałem 3 letniemu dziecku serwować torby słodyczy a tym bardziej sobie, bo i tak dobrze wyglądam:).
Pocieszenie - dopuszczony jest kod MCC 5661 - CCC, Deichman; kod MCC 5722 - Pepco; kod MCC 7832 - Multikino, Helios.
Puki co nastawiam się na kino. Sprawdzałem kartę w biedronce - odmowa.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2019, 22:12:52 wysłana przez bulgotnica »

Offline Garagardo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9741 dnia: Grudnia 13, 2019, 22:17:46 »
W większości krajów unii europejskiej koszty pracownicze to około 30% kosztów uzyskania przychodu firmy brutto.

A skąd masz takie dane? Piszesz o jakiejś konkretnej branży, czy o uśrednionym wskaźniku? Czy może wyssałeś to sobie z palca, hm?


Jak będzie rosła minimalna tylko to w pewnym momencie dojdziemy do tego, że ten co się przyjmie do pracy będzie miał więcej niż ten co robi tu 15 lat.

Czyli Twoim zdaniem, jak ktoś ma staż 15 lat, to płaca minimalna go nie obowiązuje? Brawo.

Offline Bobster10

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9742 dnia: Grudnia 13, 2019, 22:31:40 »
Witam , czy orientuje się ktoś jakie są zarobki w Kemipolu na stanowisku aparatowego, dla osoby nowej na starcie z góry dziękuję za informację

Wysłane z mojego DLI-L22 przy użyciu Tapatalka


Offline Granulat 99.9%

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9743 dnia: Grudnia 14, 2019, 01:22:32 »
PDH od dwóch lat ciągnie grubą kasę z życia, minimalna tam to 10 tysi bo za mniej nikt by Nie chciał robić, wiem to z pewnego źródła. Po raz kolejny przypominam że prezes już w marcu 2019 wiedział ile da na podwyżki na.2020 bo musieli to uwzględnić w budżecie.
Nasze związki są o kant uja i dlatego się z nich wypisałem kilka lat temu. Dla mnie związki powinny być poza zakładem pracy wtedy było by widać czy coś działają a tak siedzą ba ciepłej pensji nie schańbieni pracą A 100% premii wjeżdża co kwartał. Na moje to będą ochłapy i tyle


Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9744 dnia: Grudnia 14, 2019, 07:20:51 »
Cytuj (zaznaczone)

Czyli Twoim zdaniem, jak ktoś ma staż 15 lat, to płaca minimalna go nie obowiązuje? Brawo.



A gdzie napisałem, że nie obowiązuje?
Chodzi mi o to, że ciągle podnoszenie płacy minimalnej jest krzywdzące dla ludzi, którzy mają tu jakiś staż i zobaczycie za jakiś czas do czego to doprowadzi.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9745 dnia: Grudnia 14, 2019, 07:28:04 »




Czyli Twoim zdaniem, jak ktoś ma staż 15 lat, to płaca minimalna go nie obowiązuje? Brawo.
[/quote]

Chodzi o to że nowy pracownik po pierwszych podwyżkach przedłużania umowy bedzie zarabiał więcej bo stary pracownik nie dostanie podwyżki bo będzie miał minimalna

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9746 dnia: Grudnia 14, 2019, 07:39:52 »


Dla tych co nie wiedzą, informuje od dzisiaj można pobierać paczki ze słodyczami dla dzieci w ramach ZFŚS lub karty sodexo na 100zł.
Jednak odkryłem że w przeciwieństwie do roku poprzedniego karta ma ograniczenia na kod MCC(jak karty Lunch Pass).
W tym roku zablokowany jest kod MCC - 5411, czyli Biedronka, Lidl, Netto i inne duże spożywczaki.
Lista dozwolonych kodów na stronie dlaciebie.sodexo.pl. po zarejestrowaniu karty.
Trochę czuje się zawiedziony bo nie wiedziałem w momencie wypełniania wniosku - pewnie i wielu nie wie do teraz - ale ja nie chciałem 3 letniemu dziecku serwować torby słodyczy a tym bardziej sobie, bo i tak dobrze wyglądam:).
Pocieszenie - dopuszczony jest kod MCC 5661 - CCC, Deichman; kod MCC 5722 - Pepco; kod MCC 7832 - Multikino, Helios.
Puki co nastawiam się na kino. Sprawdzałem kartę w biedronce - odmowa.

No to  przesadzili bo rozumiem że nie można kupić alko i innych używek ale żeby nie było można robić zakopow w sieciowkach spożywczych to przegięcie. Ciekawe dlaczego zrobili takie ograniczenie i czy ktoś kto podpisywał umowę na zakup kart sodexo byl tego świadomy, bo żadnej informacji dla pracowników nie było o takim ograniczeniu.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9747 dnia: Grudnia 14, 2019, 12:46:00 »
Witam , czy orientuje się ktoś jakie są zarobki w Kemipolu na stanowisku aparatowego, dla osoby nowej na starcie z góry dziękuję za informację
Dwa lata temu, kolega wynegocjował 4500zł brutto na start. Wymagane były uprawnienia na sztaplarkę i SEP do 1kV

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9748 dnia: Grudnia 14, 2019, 13:39:09 »
Dla tych co nie wiedzą, informuje od dzisiaj można pobierać paczki ze słodyczami dla dzieci w ramach ZFŚS lub karty sodexo na 100zł.
Jednak odkryłem że w przeciwieństwie do roku poprzedniego karta ma ograniczenia na kod MCC(jak karty Lunch Pass).
W tym roku zablokowany jest kod MCC - 5411, czyli Biedronka, Lidl, Netto i inne duże spożywczaki.
Lista dozwolonych kodów na stronie dlaciebie.sodexo.pl. po zarejestrowaniu karty.
Trochę czuje się zawiedziony bo nie wiedziałem w momencie wypełniania wniosku - pewnie i wielu nie wie do teraz - ale ja nie chciałem 3 letniemu dziecku serwować torby słodyczy a tym bardziej sobie, bo i tak dobrze wyglądam:).
Pocieszenie - dopuszczony jest kod MCC 5661 - CCC, Deichman; kod MCC 5722 - Pepco; kod MCC 7832 - Multikino, Helios.
Puki co nastawiam się na kino. Sprawdzałem kartę w biedronce - odmowa.


Spróbuj doładować jakiś wirtualny portfel (Skycash, Revolut). Jak się uda to hajsik wypłacasz z bankomatu i wydajesz na co chcesz. :P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9749 dnia: Grudnia 14, 2019, 15:51:45 »
Witam , czy orientuje się ktoś jakie są zarobki w Kemipolu na stanowisku aparatowego, dla osoby nowej na starcie z góry dziękuję za informację
Dwa lata temu, kolega wynegocjował 4500zł brutto na start. Wymagane były uprawnienia na sztaplarkę i SEP do 1kV
To i tak więcej, niż w ZCHPolice, bo po ponad trzech latach pracy na 5BOP nie mam nawet tyle brutto (już z dodatkiem zmianowym). Też jeżdżę sztaplarką, zrobiłem w poprzedniej firmie.
Jest wiele osób z doświadczeniem zawodowym i zakładowym po 30 czy 40 roku życia, gdzie zarabiają niewiele więcej, niż nowo zatrudnieni teraz.
Czekamy na info na temat stawek w 2020.