Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787389 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9705 dnia: Grudnia 06, 2019, 17:24:55 »
Na żywieniowej jest od 10 do 10.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9706 dnia: Grudnia 06, 2019, 18:53:57 »
Doładowanie LunchPass'a już wpłynęło. :)
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline ewalab

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9707 dnia: Grudnia 09, 2019, 20:13:23 »
Coś cicho po dzisiejszych rozmowach. Czyżby nie doszli do porozumienia.

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9708 dnia: Grudnia 09, 2019, 20:33:44 »
żadnych ploteczek ? :'(

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9709 dnia: Grudnia 09, 2019, 20:46:51 »
Ponoć 500 podwyżki na głowę plus indywidualne. Za 50 lecie 2000 na karte.

Post Merge: Grudnia 09, 2019, 21:43:17
Tak słyszałem w autobusie 😁
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2019, 21:43:17 wysłana przez Abcdef »

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9710 dnia: Grudnia 10, 2019, 03:58:20 »
A ja słyszałem że "13"beda bez względu na zyski a co do podwyżek  premi na 50lecie to dopiero 16 grudnia maja gadać. Więc jak widać plotki ploteczki a związki jak zwykle cisza nic nigdzie nie piszą nie informują na bieżąco, i później ludzie słuchają bajeczek i później się dziwią że jednak nic więcej kasy nie dostali. Lepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie od związków bądź zarządu.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9711 dnia: Grudnia 10, 2019, 10:31:31 »
Ponoć 500 podwyżki na głowę plus indywidualne. Za 50 lecie 2000 na karte.

Tyle to powinno być minimum założone przez zz.


 
Lepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie od związków



Niestety zz będący na garnuszku u pracodawcy maja ten komfort, że mogą trochę olewać ludzi...
Chociaż jakoś w Puławach umieją przekazywać informacje pracownikom w miarę na bieżąco.
Pani Ania też nie widzę żeby informowała nas o rozmowach (niewiem może to tajemnica firmowa).

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9712 dnia: Grudnia 10, 2019, 11:44:34 »
Nie załatwiono nic, z wyjątkiem tego ze bedzie premia. Temat podwyżek i doładowanie  kart podarunkowych przyszły poniedziałek. Czyli żadna rewelacja jak co rok, oni udaj ze gadaja prezes udje ze słucha, a i tak bezie jak zarząd będzie chciał, a ZZ ogłasza wilki sukces. Najszybciej się dogadują jak im maj dać podwyżki, tu ktoś pisał o byciu na garnuszku prezesa, no jest to nie komfortowa sytuacja, no i trochę za dużo tych związków u nas.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9713 dnia: Grudnia 10, 2019, 19:33:55 »
Kolejne spotkanie w poniedziałek.
Kod79_Odpowiadając: tak, zostałam w zeszłym tygodniu  formalnie upomniana dwoma pismami, że -między innymi -moje „wpisy mają charakter niejednoznaczny i mogą wprowadzać m.in. pracowników w błąd”. Od lat staram się przekazać wszystko możliwie najobiektywniej. Nie zaprzestanę mojej aktywności informowania pracowników bo czynię to  od lat, jednak póki nie ma konkretów to nie ma o czym pisać. Jestem osobą w zarządzie wybrana przez pracowników i informowanie ich jest wpisane w istotę tego stanowiska. Natomiast musi się to odbywać z zachowaniem wszelkiej staranności zachowania tajemnicy służbowej. Jesteśmy spółką giełdową.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2019, 20:27:19 wysłana przez An_na »

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9714 dnia: Grudnia 11, 2019, 02:14:55 »
Szanowna Pani Aniu
Myślę że wszyscy rozumieją zasady działania spółek giełdowych, nie podlega to dyskusji. Plotki zawsze będą. Myślę że głównym problemem jest brak
Informacji jakiejkolwiek,  co do tego jaką kwotę zaproppnpwaly związki oraz kontr ofertę. Większości informacji które otrzymujemy są już zatwierdzone,  my jako pracownicy nie mamy możliwości zareagować w momencie kiedy rozmowy są na etapie konsultacji.
Apropo informacji czy zgodnie z Ty pismem zz, spotkania są protokołowane? Ewentualnie kto posiada takie dokumenty.
Według mnie powinno być utworzone forum tudzież coś w tym kierunku,  przeznaczone tylko dla pracowników, w takim miejscu można byłoby informować na bieżąco wszystkie wewnątrz bez ryzyka nieuprawnionego dostępu.


Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9715 dnia: Grudnia 11, 2019, 15:01:11 »



Według mnie powinno być utworzone forum tudzież coś w tym kierunku,  przeznaczone tylko dla pracowników, w takim miejscu można byłoby informować na bieżąco wszystkie wewnątrz bez ryzyka nieuprawnionego dostępu.

Mamy wewnętrzna sieć intarnet ale oczywiście nikt w niej żadnych wiadomości nie udziela a jest to pewne i bezpieczne miejsce na takie informacje. Może trzeba by było utworzyć taka zakładkę w internecie dotyczącą właśnie takich spraw. Bo fakt jest taki że ludzie z poza zakładów nie powinni wiedzieć pewnych rzeczy bo niby po co komu takie info.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9716 dnia: Grudnia 11, 2019, 15:29:41 »
Kod79  chciałbym zauważyć że większość ludzi nie ma wogule dostępu do intranetu i rozwiązanie czy to u mistrza czy jak Pani Ania proponowała nie zdadzą egzaminu że względu na ilość pracowników. Musiałoby być rozwiązanie systemowe , z którego mogliby korzystać wszyscy uprawnieni.  Nie wyobrażam sobie gdyby każdy miał co parę dni przychodzić do mistrza i przeglądać godzinę i to jeszcze w czasie pracy.

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9717 dnia: Grudnia 12, 2019, 06:29:58 »
Celiusz To że do intarnetu ma dostęp tylko brygadzista i wyżej to już jest porażką systemowa. Zawsze można zrobić na stronie internetowej zakładów tak jakby dział dostępny tylko pracownikom gdzie była by weryfikacja po jakimś loginie czy coś. Przecież to nie jest problem stworzyć takie coś.,problemem jest sama chęć stworzenia takiego rozwiązania.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9718 dnia: Grudnia 12, 2019, 10:21:54 »
Problemem jest to, że aparatowego traktuje się jak zwykłego robola który jest debilem i ma tylko wykonywać swoją pracę. Teksty typu "po cholerę wam dostęp do intranetu " słyszałem wielokrotnie

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9719 dnia: Grudnia 12, 2019, 10:43:31 »
No tu się zgodzę. Aparatowy nie potrzebuje bo jeszcze przypadkiem dowie się jakie ma prawa. A nie jak dotąd musi wierzyć ślepo mistrzowi tudzież innemu przełożonemu. Według mnie gdyby wszyscy mieli dostęp do protokołów spotkań (oczywiście mam na myśli pracowników) to związki wzięły by się za pracę. Bo teraz nie ma nad nimi żadnej kontroli.