Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784050 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9495 dnia: Września 02, 2019, 13:25:40 »
Panie Piotrze- doprecyzuje: powstało zarządzenie o ujednoliceniu wyposażenia na sterowniach między innymi a nie w biurowcach bo tam sprawa jest prostsza. Dlaczego prostsza? Bo inny fotel sprawdzi się i wytrzyma warunki na sterowni nitro a inny na nawozach gdzie pył. U Pana na bieli jeszcze gorzej bo miałki pył wszędzie wejdzie stąd też problemy z klimatyzacją i ciągłe jej awarie tam gdzie są.

Post Merge: Września 02, 2019, 13:32:00
Ale prawda jest taka, że w wielu miejscach warunki pracy na produkcji są daleko daleko w tyle do tego co widziałam ostatnio będąc w Puławach. Tam nawet na sterowni mocznika jest fototapeta górskiego widoku aby się przyjemniej pracowało. To niewiele kosztuje a trzeba wydzierać to jakby miliony kosztowało.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 13:32:00 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9496 dnia: Września 02, 2019, 14:25:34 »
Jak pisałem w poprzednim poście nawet nie marzymy o fotelach, marzą nam się zwykle wygodne krzesła, których pył sorry, ale nie zniszczy. Jedno co można zauważyć to tylko to ze załatwienie najprostszych rzeczy w naszym zakładzie, nastręcza dużo problemów i trwa wieki, np; temat premii kwartalnej, pakiet stomatologiczny, w jakiej fazie załatwiania jesteśmy ?
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9497 dnia: Września 02, 2019, 15:03:26 »
Napisałam wczoraj, pakiet stomatologiczny działa już od zeszłego roku.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9498 dnia: Września 02, 2019, 15:35:59 »
Premia tez dział,  tylko po staremu a miała po nowemu.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9499 dnia: Września 02, 2019, 15:45:33 »
Z premią się z Panem zgadzam. Nie widzę postępu w negocjacjach. Niedawno zgłosiłam też temat okresowej oceny pracowników soop.Szef kadr powiedział, że odchodzimy od obecnego systemu dostarczanego przez obecną firmę i będą inne arkusze ocen. Nie widziałam tego ani projektu. Teraz skala pięciostopniowa oceny gdzie pierwsze trzy ma zero jest irracjonalne i dla mnie zupełnie bez sensu. Nie spełnia to też roli motywacyjnej. Mówię o tym regularnie na zarządzie. Zobacxymy- liczę, że w końcu nastąpi zmiana.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 15:48:19 wysłana przez An_na »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9500 dnia: Września 02, 2019, 17:49:43 »
Szczerze ja nie wierzę, w jakąkolwiek zmianę na korzyść pracownika. Co do oceniana pracowników obecne to porażka totalna, ni jak ma sie do realiów zakładów, ale o tym już pisaliśmy. W nową ocenę tez nie wierzę.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 17:52:35 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9501 dnia: Września 02, 2019, 22:05:59 »
W nową ocenę tez nie wierzę.

W nową władzę również - jedno i to samo.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9502 dnia: Września 02, 2019, 23:30:44 »
Szczerze ja nie wierzę, w jakąkolwiek zmianę na korzyść pracownika. Co do oceniana pracowników obecne to porażka totalna, ni jak ma sie do realiów zakładów, ale o tym już pisaliśmy. W nową ocenę tez nie wierzę.

Obserwując Twoje posty to Ty jesteś tylko na nie, więc nikogo to nie dziwi, że nie wierzysz :D w całej Twojej historii na tym forum jeszcze nic nie pochwaliles. Mam propozycję, kup sobie krzesło, są tanie jak barszcz, może wtedy homoroidy nie będą tak boleć :D

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9503 dnia: Września 03, 2019, 08:44:47 »
Policzek, powiem ci tak, ja mam tak ze jak cos mi sie nie podoba mówię to, a nie włażę w dupę tak jak ty, hemoroidów nie mam, ale dziękuje za troskę o moją dupę . Nowe krzesło by się przydało, ale to już obowiązek firmy, a nie mój. Po części właśnie przez takich dupowłazom jest na wytwórniach jest jak jest.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2019, 08:55:49 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9504 dnia: Września 03, 2019, 10:22:26 »
Umysłowy żyje dzięki pracownikowi fizycznemu

A fizyczny dzięki umysłowemu już nie?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9505 dnia: Września 04, 2019, 17:25:35 »
Policzek, powiem ci tak, ja mam tak ze jak cos mi sie nie podoba mówię to, a nie włażę w dupę tak jak ty, hemoroidów nie mam, ale dziękuje za troskę o moją dupę . Nowe krzesło by się przydało, ale to już obowiązek firmy, a nie mój. Po części właśnie przez takich dupowłazom jest na wytwórniach jest jak jest.

Kto komu w dupę i gdzie włazi? Bredzisz jak zwykle.
Na forum potrafisz tylko jęczeć i nic więcej. Myślisz, że jesteś najbardziej poszkodowany i wszystko Tobie trzeba dać. Skończyłem, bo to w sumie do niczego nie prowadzi.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9506 dnia: Września 04, 2019, 21:39:54 »
No nie powinienem sobie kupić biurko, szafkę odzieżową, krzesło a  może jeszcze części do instalacji, które ulegną awarii. Czy ty czytasz to co piszesz, czy piszesz aby pisać, a na pewno nie czytasz ze zrozumieniem, wiem ze to dla niektórych nie osiągalne, ale zaczął się rok szkolny może weś korepetycje u dobrego polonisty. Na koniec przeczytaj to poniżej, dalszych komentarzy na twoje posty nie bedzie
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9507 dnia: Września 05, 2019, 14:37:51 »
Ty również WEŹ korepetycje u polonisty bo z pisownią też nie najlepiej.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2019, 19:46:17 wysłana przez policzek »

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9509 dnia: Września 06, 2019, 17:57:41 »
Przychody ze sprzedaży firmy wyniosły nieco ponad 6,102 mld złotych. Dla porównania rok wcześniej było to nieznacznie ponad 4,877 mld zł. [/size]Zysk z działalności operacyjnej wyniósł prawie 535,49 mln złotych. Tymczasem w pierwszej połowie ubiegłego roku było to dużo skromniejsze 196,45 mln zł. W końcu zysk netto firmy w omawianym okresie wyniósł ponad 394,95 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku oznacza wzrost o ponad 270 mln zł.
A na koniec roku usłyszymy,  że drogi gaz, słabe zyski i o podwyżkach możemy marzyć. Polska polityka...
[/color]