Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783864 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8985 dnia: Stycznia 25, 2019, 13:07:11 »
Policzek, wszystko ładnie i pięknie, tylko dlaczego uczcciwi mają być poszkodowani przez grupkę cwaniaków z miodem w uszach?
Nie tędy droga. Jak Azoty mają podejrzenia o wyłudzenia odszkodowań to niech to zgłoszą gdzie trzeba i zrobią z tym porządek
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8986 dnia: Stycznia 25, 2019, 14:17:12 »
Policzek, wszystko ładnie i pięknie, tylko dlaczego uczcciwi mają być poszkodowani przez grupkę cwaniaków z miodem w uszach?
Nie tędy droga. Jak Azoty mają podejrzenia o wyłudzenia odszkodowań to niech to zgłoszą gdzie trzeba i zrobią z tym porządek

Dapol uczciwi mogą założyć sprawę sądową, są wyspecjalizowane firmy które za procent pomogą uzyskać odszkodowanie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8987 dnia: Stycznia 25, 2019, 16:14:06 »
Pewnie że mogą. I zakładają. I będą wygrywać.
Tylko pomimo wygranej i tak będą stratni i to co z nich złoi specjalistyczna firma.
Wiem że firma Cito pobiera prowizję 40% odszkodowania (było tak 2 lata temu jak u nich szukałem pomocy).



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dannyb

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8988 dnia: Stycznia 26, 2019, 17:29:11 »
cześć wszystkim, pytanie do pracowników - warto rozpocząć pracę na wydziale kwasu fosforowego?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8989 dnia: Stycznia 26, 2019, 19:31:28 »
A czemu niby miałoby być nie warto? Jak Praca nie będzie Ci odpowiadała to się zwolnisz. W Polsce nie ma przymusu pracy.

Offline dannyb

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8990 dnia: Stycznia 26, 2019, 21:10:54 »
A czemu niby miałoby być nie warto? Jak Praca nie będzie Ci odpowiadała to się zwolnisz. W Polsce nie ma przymusu pracy.
a no dlatego, że posiadam inną pracę i szkoda by przejść i się rozczarować, dlatego czekałem na opinię kogoś z tego działu lub kogoś, kto podałby jakieś konkretne za i przeciw, niemniej jednak dzięki za odpowiedź :)

Offline Michu92

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8991 dnia: Stycznia 27, 2019, 11:38:44 »
No zależy też na który fosforowy :D

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8992 dnia: Stycznia 27, 2019, 14:40:05 »
Praca to praca, po co składać CV i blokować komuś innemu miejsce skoro nie bardzo chce się przychodzić do pracy w zakładzie?

Offline dannyb

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8993 dnia: Stycznia 27, 2019, 15:47:31 »
Praca to praca, po co składać CV i blokować komuś innemu miejsce skoro nie bardzo chce się przychodzić do pracy w zakładzie?
kto napisał, że nie bardzo się chce przychodzić do pracy? zakończmy tą dyskusję bo to do niczego nie prowadzi, pozdrawiam

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8994 dnia: Stycznia 27, 2019, 15:52:12 »
szkoda by przejść i się rozczarować,

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8995 dnia: Stycznia 28, 2019, 07:36:48 »
Kolego jeżeli pracujesz u prywaciarza, to na który wydział byś nie przyszedl będziesz mial lepiej. Tylko chybc jedyns zapora jest stawka jaka się otrzymuje.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8996 dnia: Stycznia 28, 2019, 11:58:46 »
Popieram. Co państwowe to państwowe, wypłaty na czas, dobry socjal, doładowania kart, premie, nagrody itd. U prywaciarza bywa różnie. Na początku zawsze nie ma kokosów jeśli chodzi o zarobki, a wydział fosforowy nie należy do tych "najcięższych" w opinii pracowników Zakładu.

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8997 dnia: Stycznia 28, 2019, 19:53:44 »
Mam pytanie na jakiej zasadzie są zatrudniani nowi pracownicy na ZCH.U mnie potrzebne są uprawnienia na sztaplarki, suwnicę,i inne a dostajemy pracownika który nie ma nic.Umowa na 3 miechy,potem pewnie na rok .A kiedy ZCH wyśle go na jakiś kurs? Przy umowie na stałe?Jak możemy powiedzieć że ten gość jest nam potrzebny jeżeli może wykonywać obecnie 20% naszych zadań?Przypomina mi się wojsko ,SZTUKA JEST SZTUKA!!!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8998 dnia: Stycznia 28, 2019, 21:14:20 »
No tak jest  ze nowozatrudnieni zaczynają szkolenia gdy dostaną umowę na stałe. Nie wierze w to zebys ciężej pracował od nowo przyjętego. Przecież są roboty, które nieneymagaja ww. uprawnień.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8999 dnia: Stycznia 29, 2019, 15:13:56 »
Ciężko dziś pozyskać człowieka z uprawnieniami, a z uprawnieniami i doświadczeniem to prawie niemożliwe. Musieliby takim płacić na starcie więcej niż pracownikom z kilku, a nawet kilkunastoletnim stażem pracy w Z. CH.


Co roku stawka minimalna jest podnoszona, co ma zachęcić, ale jak widać na niewiele to się zdaje, a wręcz wprowadza tylko nerwowość wśród obecnej załogi.