Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783694 razy)

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8940 dnia: Stycznia 07, 2019, 16:20:55 »
dzięki ;)

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8941 dnia: Stycznia 08, 2019, 00:26:20 »



Do jasności sytuacji i ucięcia plotek i spekulacji brakuje w tym oświadczeniu kilku kluczowych informacji:
1. Wykształcenie tej Pani
2. Czy omawiane stanowisko już istniało, czy zostało specjalnie utworzone
3. Przebieg kariery zawodowej tej Pani, z dokładnym opisem zajmowanych podobnych stanowisk
4. Na jakiej zasadzie zatrudniona została ta Pani - konkurs, czy byli inni kandydaci?


W przypadku braku konkretnych odpowiedzi, chyba nikogo nie dziwi, że smród się ciągnie
Święta racja i jak już ktoś tu zauważył będą teraz toczyć sądowe batalie za pieniądze firmy a jak przegrają to co zwrócą te pieniądze?! Oczywiście że nie, a sprawa w naszym kraju będzie się ciągnąć znając życie latami.
Pociecha jest w tym, że jest rok wyborczy i może się za to wezmą
https://wiadomosci.wp.pl/astronomiczne-zarobki-w-nbp-w-pis-wscieklosc-na-glapinskiego-prezes-banku-wrzucony-na-grilla-6335929479231105a
Stacje telewizyjne boją się stracić sponsorów to wszyscy cicho siedzą.
Ps. Oczywiście nie doczekałem się konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania od Pani A. ale się przyzwyczaiłem ;)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8942 dnia: Stycznia 08, 2019, 08:46:37 »
Masamix_odpowiadam na wszystkie Pana pytania w ramach swoich kompetencji. Na które Panu nie odpowiedziałam?

Offline Michu92

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8943 dnia: Stycznia 08, 2019, 15:42:50 »
Witam,wiadomo coś w sprawie nagrody rocznej w sensie tak wiem,ze do kwietnia dużo czasu,ale czy Zaklad póki co "wyrabia sie" żeby zarobić pułap potrzebny do wyplacenia pracownikom?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8944 dnia: Stycznia 08, 2019, 15:45:13 »


Masamix_odpowiadam na wszystkie Pana pytania w ramach swoich kompetencji. Na które Panu nie odpowiedziałam?

W takim razie, proszę odpowiedzieć na moje pytania, a nie sądami straszyć - w sensie nie Pani, tylko grupa Azoty.
Szczerze - nie liczę na żadną konkretną odpowiedz.
Wyśle mnie Pani po odpowiedzi do Tarnowa, albo jeszcze dalej.
#smród


wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8945 dnia: Stycznia 08, 2019, 17:05:40 »
Witam,wiadomo coś w sprawie nagrody rocznej w sensie tak wiem,ze do kwietnia dużo czasu,ale czy Zaklad póki co "wyrabia sie" żeby zarobić pułap potrzebny do wyplacenia pracownikom?
Do nagrody rocznej liczy się 2018 rok, więc zakład albo już "się wyrobił" albo już "się nie wyrobił", kwestia tylko podliczenia wyników finansowych a w tak dużej firmie to trwa.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8946 dnia: Stycznia 08, 2019, 18:02:53 »
dapol_pyta Pan mnie o CV pracownika Tarnowa. Nie mam takiej wiedzy. Uchwałę podejmował zarząd Tarnowa.
Michu_początek stycznia, biegły rewident rozpoczął pracę. Z uwagi na to, że pracujemy w oparciu na Miedzynarodowe Standardy Rachunkowosci Zakład zobowiązany jest zrobić test na utratę wartosci. Wyniki przed publikacją na giełdzie są informacją poufną, jednak z powodu wzrostu cen surowców, gazu, eua w porozumieniu płacowym zapisano, iż jeśli wynik będzie inny niż pozwający na wypłatę nagrody to zarząd po analizie wyniku za 2019 podejmie decyzję o możliwości wypłaty nagrody specjalnej.

Offline Michu92

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8947 dnia: Stycznia 08, 2019, 18:14:17 »
To chyba patrząc na to co się dzieje,nie ma co liczyć :) lepsza zmiana nie ma co . Liczyć tylko na to,ze rok wyborczy to będą chcieli się pokazać
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2019, 18:20:02 wysłana przez Michu92 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8948 dnia: Stycznia 08, 2019, 18:50:55 »
To inaczej. ilu pracowników zatrudnionych przez Tarnów, pracuje w Policach? Bo rozumiem, że ta Pani pracuje w Azoty Police?
Na to pytanie powinna znać Pani odpowiedź - czy stanowisko,które zajmuje ta Pani, było wcześniej, czy zostało specjalnie "utworzone"?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2019, 19:05:43 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8949 dnia: Stycznia 08, 2019, 19:14:10 »
To inaczej. ilu pracowników zatrudnionych przez Tarnów, pracuje w Policach? Bo rozumiem, że ta Pani pracuje w Azoty Police?
Na to pytanie powinna znać Pani odpowiedź - czy stanowisko,które zajmuje ta Pani, było wcześniej, czy zostało specjalnie "utworzone"?
Ta pani jest z Polic więc jeśli pracuje w Policach to daleko nie musi dojeżdżać no chyba , że teraz w Tarnowie ma swoje biuro .

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8950 dnia: Stycznia 08, 2019, 21:22:29 »
Dapol_ta pani pracuje w Tarnowie w GA S.A. U nas nic nie tworzyliśmy. U nas nie ma takiego stanowiska i tworzone nie było.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8951 dnia: Stycznia 09, 2019, 06:41:15 »
No nic. Pozostaje się tylko cieszyć, że grupa pozyskała wysokiej klasy fachowca i super specjalistę, który w pocie czoła będzie pracował na 110% na bardzo dobre wyniki spółki.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8952 dnia: Stycznia 09, 2019, 11:33:19 »
Którego doladuja karty sniadaniowe ?

Offline Michu92

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8953 dnia: Stycznia 09, 2019, 12:45:07 »
A nie są już przypadkiem doładowane?

Offline karrambaz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8954 dnia: Stycznia 09, 2019, 12:49:56 »
jeszcze nie ma doładowania lunch pass