Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784538 razy)

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8700 dnia: Października 16, 2018, 09:51:05 »
Te Panie są tylko od tego, aby informować cię że twoje papiery leżą u Pani Dyrektor. ( Okres informowania dla petenta to 5 lat )

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8701 dnia: Października 16, 2018, 10:07:07 »
Jeśli ktoś chce iść do sądu ma do tego pelne prawo. Te kwestie reguluje kodeks cywilny.

A jest jakiś inny wybór?
Wyrządzacie szkody na mieniu i macie ludzi gdzieś.
Sąd to ostatecznośc
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8702 dnia: Października 16, 2018, 13:35:28 »
Proszę Pana, do tematu Spółka podchodzi niezwykle poważnie.  Gdyby było tak jak Pan napisał nie byłoby powołaniej komórki z dedykowanymi do tego tematu pracownikami. Natomiast skończyło się bezmyślne wydawanie pieniędzy, z uwagi na ujawnione duże nadużycia w tej kwestii, każda wydana przez Spółkę złotowka jest analizowana.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8703 dnia: Października 16, 2018, 14:07:39 »
No właśnie wydaje mi się że jednak nie, ponieważ oprócz nie małych odszkodowań dojdą koszta sądowe, opinie biegłych etc. a to w przypadku tak oczywistych spraw jest co najmniej niegospodarnością. To tak jakbym ja codziennie świadomie niszczył sąsiadowi jego własność i czekał aż tem mnie pozwie do sądu mimo że sąsiad wyraża chęć pójścia ze mną na ugode. No nie ubliżając nikomu ale kim trzeba być żeby tego nie zrozumieć.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8704 dnia: Października 16, 2018, 14:33:07 »
Proszę Pana zakład jest zakładem wielkiej syntezy chemicznej a nie polem trawy swobodnie rosnącej. Ale też nie jest dojną krową z mlekiem płynącym bez umiaru. Zakład wydaje ogromne  pieniądze na cele ochrony środowiska i spełniania norm unijnych. Ostatnia inwestycja na instalację odsiarczania to ponad 300 mln. Teraz kolejna dotycząca produkcji jednego z półproduktów za 70mln.  Zakład ma szereg pozwoleń środowiskowych. W planach są kolejne inwestycje prośrodowiskowe. Oczywiście jeśli firma wyrządziła szkodę to zgodnie z prawem poniesie ten ciężar.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8705 dnia: Października 16, 2018, 14:38:59 »
A ja jestem upierdliwym sąsiadem który lubi niszczyć czyjąś własność i zdaje sobie z tego sprawę. Walcze ze swoją słabością,  chodze na terapie itd. Ale dlaczego moja rodzina ma cierpieć podwójnie bo nie dość że z domowego budżetu płace odszkodowania za zniszczone mienie to jeszcze jestem na tyle głupi aby się o to sądzić i generować dodatkowe koszta sądowe.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8706 dnia: Października 16, 2018, 14:42:00 »
Pani Aniu - Co to mnie wszystko obchodzi, skoro kroki jakie wykonaliście, nie zabezpieczyły w sposób wystarczający, przed ewentualnymi stratami.
Zniszczone powłoki lakiernicze, pokrycia dachów nie wzięły się znikąd.
Jak dla mnie możecie tam nawet produkować bomby atomowe, co w żadnym stopniu nie upoważnia was do niszczenia cudzej własności.
Proszę się dalej nie pogrążyć w temacie odszkodowań. Ewidentnie widać po której Pani stronie stoi.
Za wyrządzone szkody się odpowiada, między innymi finansowo, a nie chowa się głowę w piasek
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8707 dnia: Października 16, 2018, 15:00:12 »
 W tej kwestii zdania nie zmienię. Jest ono niezmienne  odkąd tutaj pracuję a pracuję ponad 20 lat. Tak jak napisałam wielokrotnie, jeśli ktoś uważa że zakład wyrządził mu krzywdę/szkodę  i to zostanie udowodnione to zgodnie z prawem odpowiedzialności cywilnej zostanie to uregulowane.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8708 dnia: Października 16, 2018, 15:08:15 »
Może być Pani pewna, że sprawy sądowe przeciwko z.ch. ruszą lawinowo, zaraz po pierwszej przegranej przez was sprawie.
W zasadzie to was rozumiem - to nie jest wasz prywatny biznes. Pani z własnych środków, kosztów sądowych oraz zasądzonego odszkodowania nie będzie wypłacała. Czym się przejmować???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8709 dnia: Października 16, 2018, 15:23:35 »
Poprzednie miliony też nie były wypłacane z kosmosu tylko z budżetu spółki zwiększając jej koszty. Paradoksalnie z 3 lata temu nagroda roczna była dla pracownikow mniejsza bo zabrakło kilku mln do pełnej. Wtedy się tak „złożyło” że była to taka sama wartość jak wypłacaonych odszkodowań. Więc można wysnuć tezę, że zapłacili za to pracownicy również ja. No ale to tylko taka teza...
 Tak  jak Pan napisał „to nie jest prywatny biznes” a niektórzy takowy sobie z niego zrobili (przykład dość jaskrawy: jedna osoba pracownik-odszkodowanie za 8 aut w roku- oczywiście nie kwestionuję że osoba nie może jeździć ośmioma autami, natomiast podobnych przykładów osób jest więcej dlatego obszar ten jest pod szczególnym nadzorem.  Rozważa się na parkingach których właścicielem jest spółka wprowadzić bramki na karty wjazdowe dla pracowników z uwagi na coraz mniej miejs parkingowych a w perspektywie budowy PDH). Procedura jest pod nadzorem Rady Nadzorczej, która ten obszar kontrolowala w 2016/17.
Post wdytowałam.
 
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2018, 15:51:50 wysłana przez An_na »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8710 dnia: Października 16, 2018, 15:46:28 »
Poprzednie miliony też nie były wypłacane z kosmosu tylko z budżetu spółki zwiększając jej koszty. Tak  jak Pan napisał „to nie jest prywatny biznes” a niektórzy takowy sobie z niego zrobili (przykład dość jaskrawy: jedna osoba pracownik-odszkodowanie za 8 aut w roku- oczywiście nie kwestionuję że osoba nie może jeździć w tym samym czasie ośmioma autami natomiast rozważa się na parkingach których właścicielem jest spółka wprowadzić bramki na karty wjazdowe dla pracowników z uwagi na coraz mniej miejs parkingowych a w perspektywie budowy PDH). Procedura jest pod nadzorem Rady Nadzorczej, która ten obszar kontrolowala w 2016/17.
 
Po co komplikujecie sobie życie. Wprowadzcie zakaz parkowania w promieniu  x km od ZAKŁADU WIELKIEJ SYNTEZY CHEMICZNEJ żeby cały świat zobaczył że jesteście wielcy. Jeśli to nie pomoże wprowadzić zakaz przejazdu obok ZAKŁADU WIELKIEJ SYNTEZY CHEMICZNEJ.Odległość określą wysokiej klasy fachowcy z ZAKŁADU WIELKIEJ SYNTEZY CHEMICZNEJ w drodze losowania
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2018, 15:51:09 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8711 dnia: Października 16, 2018, 15:52:01 »
Nie ma takiej potrzeby.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8712 dnia: Października 16, 2018, 16:07:16 »
Pani Aniu, zarabiacie tam bardzo duże pieniądze, zatrudniacie pełno pis-specjalistów i chce mi Pani powiedzieć, że nie ma wśród Was nikogo, kto potrafiłby z cwaniakami zrobić porządek?


wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8713 dnia: Października 16, 2018, 16:45:53 »
Oj nie mieszam się do polityki. W pozostałej kwestii- tak. Porządkujemy.

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8714 dnia: Października 16, 2018, 17:21:44 »
Tylko Pani Aniu niech pani zauważy ze Transtech i Gaps w tamtych latach nie mieli nagrody a samochody były uszkodzone pójdźmy tez w druga stronę zęby pani miała tę nagrodę Gaps i  Transtech musi zapieprzać oczywiście tak samo jak ludzie pracujący na zch .... a żeby naprawiać  auto uszkodzone przez zch Police za własne pieniądze to musiałbym być chyba chory . pozdrawiam ;)