Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785124 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8295 dnia: Sierpnia 10, 2018, 11:05:15 »
Wykaz stanowisk sporządzany jest na podstawie założeń do ustawy o emeryturach pomostowych.

Post Merge: Sierpnia 10, 2018, 11:07:38
W skrócie: stanowiska na podstawie dokumentacji, opisu itd zatwierdza ZUS. Za wszystkie wpisane w załącznik stanowiska odprowadzana jest podwyższona składka.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2018, 11:07:38 wysłana przez An_na »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8296 dnia: Sierpnia 10, 2018, 12:54:34 »
Wiele racji.
Ludzie młodzi, którzy chcą pracować w zawodzie opisują problemy na jakie napotykają się w spółce córce a Pani pisze ,,Wiele racji".
Tu trzeba działać, rozwiązywać problemy, a jak ? Ot tego jest zarząd, dyrektorzy. A nie pytać się ludzi jakie mają propozycję, bo z tego i tak nic nie wynika nawet jak mają rację !

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8297 dnia: Sierpnia 10, 2018, 12:57:46 »
Prowadzę dyskusję w dobrej wierze. Jestem członkiem zarządu GA Police wybranym przez pracowników GAPolice i po to pytam i prowadzę dyskusję, aby między innymi Pana głos na zarządzie Polic był słyszalny.  Nie jestem właścicielem tej spółki aby ułożyć ją tak, jakbym widziała więc proszę brać to pod uwagę ze wzajemnym szacunkiem. GAPS ma swój zarząd, swoją radę nadzorczą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2018, 13:07:54 wysłana przez An_na »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8298 dnia: Sierpnia 10, 2018, 13:14:53 »
I za to Panią cenie i szanuję. Szkoda tylko, że nasz zarząd i rada nadzorcza nic z tych głosów sobie nie robi.
A Wy jako właściciel całej Grupy, powinniście zacząć już działać, bo za 2 lata będzie za późno.
Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8299 dnia: Sierpnia 10, 2018, 17:29:38 »
To ja z innym pytaniem. Czy na złożony wniosek o podwyżkę dla pracownika przez kierownika, pracownik powinien dostać pisemną odpowiedź (jeżeli tak to czy jest na to jakiś określony czas)? Bo ludzie czekają co niektórzy już kilka i kilkanaście miesięcy i nic, a znajomi pewnego Pana który był na wyższym stanowisku dostali w tempie  pstryknięcia palcem...

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8300 dnia: Sierpnia 10, 2018, 18:53:09 »
GAPS ma swój zarząd, swoją radę nadzorczą.
na pewno ma rade nadzorczą?

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8301 dnia: Sierpnia 10, 2018, 19:03:21 »
Witam . temat rzeka w spółkach nigdy nie będzie dobrze ...  Po prostu ludzie w spółkach są gorsi i tyle ...

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8302 dnia: Sierpnia 10, 2018, 19:30:15 »
Witam, otrzymaliście może doładowania do kart lunch pass? Pytam z ciekawości bo mamy 10 a tu cisza :)

Offline Suvi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8303 dnia: Sierpnia 10, 2018, 19:33:52 »
W poniedziałek wpłynęły pieniążki

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8304 dnia: Sierpnia 10, 2018, 21:49:23 »
To do kogo mogę zgłosić się po informacje w sprawie braku doładowania na kartę lunch pss ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8305 dnia: Sierpnia 10, 2018, 22:26:21 »
Może na urlopie byłeś cały poprzedni miesiąc. :p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8306 dnia: Sierpnia 11, 2018, 00:05:17 »
Witam, Pani Aniu przedstawię jak to wygląda oczami młodego pracownika, i wrzucę kilka uwag, myślę  że nawet sensownych. Może trochę bujam w obłokach, ale tak czysto teoretycznie, może pora troszkę odchudzić tą tłustą spółkę jaką jest GAPS ? Może to w końcu pora aby zlikwidować stanowiska zwykłym przejadaczą pieniędzy ( a takich w biurowcu Gaps przecież nie brakuje ) a to co dzięki temu zostanie zaoszczędzone zainwestować w pracowników ? Kolejny pomysł na przyciągniecie młodych pracowników technicznych do Gapsu ( na stałe ) to mówienie prawdy ? Przedstawiciele firmy kłamią w żywe oczy na spotkaniach rekrutacyjnych, obiecują premie kwartalne w wysokości 1200-1600 zł brutto ( nigdy nie dostałem więcej niż ~450 zł brutto ), obiecują podwyżki przy zmianach umów,  pierwszej która miała wynosić ~ 200 zł brutto nie było wcale, z drugiej która miała wynosić około 1000 zł brutto nagle zrobiło się 350 zł brutto, i tylko dlatego że starszy mistrz walczył o większe podwyżki  (400 zl brutto a nie 200 zł brutto ). Nawet z tego w żałosny sposób firma ucięła po 50 zł, wstyd i żenada. Nie mamy tez żadnych z obiecywanych szkoleń, nie zdobywamy nowych uprawnień, nie ma drogi rozwoju. Sumując to firma ani nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych ani żadnych innych. Płace na poziomie lidla i biedronki, a przecież kadra na znacznie wyższym poziomie. Dodatkowo podejście do pracownika jak do niewolnika, firma nas nie szanuje i my to czujemy, podejście macie takie że można na nasze miejsce zatrudnić byle obszczymurka spod sklepu, no cóż powodzenia ! Na rynku pracy jest masa ofert dla automatyków, za znacznie lepsze pieniądze, w znacznie lepszych warunkach, bardziej obfitym socjalu i jak sądzę z lepszym podejściem do pracownika. W Gapsie niedługo nie zostanie nikt, bo nic nie oferujecie. Starzy pracownicy których jest masa, lada moment odejdą na emeryturę, a nowi, młodzi ludzie z ambicją i z wykształceniem nigdy do pracy w Gapsie nie przyjdą, no chyba że tak jak ja, skuszeni obietnicami beż pokrycia, ale to też tylko na chwilę.

PS: Wstyd, żenada, i straszna obłuda. Co roku mówią nam że w firmie są straty, cały czas. A na koniec roku kiedy zarząd chce sobie wypłacić soczyste premie nagle spółka przynosi zysk. Na premie dla zarządu jest, ale na nasze podwyżki już nie... I żeby nie zapomnieć, może jeszcze troszkę o naszych zniesławionych nadgodzinach które z dużym poświeceniem wyrabiamy podczas remontu instalacji amoniaku. To jakie cyrki działy się w tym roku woła już o pomstę do nieba, nadgodziny podpisywane na dwa dni często na ostatni moment, tak że nie było wiadomo czy szykować się do domu czy do dalszej pracy. Straszenie nas że linie B remontować bezie jakaś wynajęta firma ( jakby to nam miało zależeć... żenada ), a ten nasz proceder z nadgodzinami zostanie ukrócony. Czy was już do reszty poje... ? Przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da. Nie dość że poświęcamy lato, kosztem rodziny, przyjaciół i życia prywatnego remontujemy instalacje żeby to wszystko jakoś szło, pracując często po 13 godzin dziennie, codziennie przez 2-3 miesiące, z weekendami i świętami, to podejście jest takie że góra jest oburzona że mamy duże zarobki podczas remontu ? One wynikają właśnie z tego poświęcenia, z tego że mamy dodatkowo po 300 a nawet i więcej nadgodzin w tym okresie ! Pani mówi że to nie chodzi o zarobki ale o ilość nadgodzin jakie wyrabiamy, hmm.. a kto do prowadził do takiej sytuacji ? kto doprowadził do tego że nie ma kto zrobić remontu ? Kto doprowadził do tego ze remont spada na 10 - 12 osób ? Zdaje sobie Pani sprawę z tego ile jest obwodów do sprawdzenia? Ile jest rzeczy do zrobienia ?  Zdaje sobie Pani sprawę jaki jest koszt takiego wysiłku ? Była tez kiedyś kwestia że dlaczego tylko automatycy robią remont, że przecież inni też by mogli . Zgadzam się, pewnie by mogli, ale nie potrafią bo nie mają umiejętności i wiedzy z zakresu automatyki. Proponuje dalej zatrudniać piekarzy, cukierników i obszczymurków spod sklepu, jak najtańszym kosztem, a niedługo nie będzie komu już przeprowadzać remontu.
 
Powiem Ci że bardzo się ciesze że napisałeś tyle gorzkiej prawdy jednak niestety nie spodziewaj się zbyt wiele po ludziach na tym forum. Oleją Cie i udadzą że nic nie napisałeś i nic się źle nie dzieje. Wszyscy jesteśmy jedną wielką zadowoloną rodziną a kto będzie pamietał za 2 lata że ktoś ostrzegał i coś wymagał od lidera wszystkiego do okoła.

Post Merge: [time]Sierpień 11, 2018, 00:18:03 [/time]
Program na najlepszą zmianę to był wyścig szczurów i osobiście mnie cieszy ze program padl. 
Chciałbym nawiązać do twoich słow o najlepszej zmianie bo z resztą wypowiedzi się zgadzam. Szkoda że program padł. Bo owszem były miejsca w których był wyścig szczurów sam przez to się nie załapałem na nagrodę moja brygada robiła swoje nic mniej nic więcej. Ale też były normalne miejsca w zakładzie że co pięć kwartałów można było dostać ekstra pieniądze do pensji. A takie myślenie  dobrze że padł to lepiej żeby nikt nie miał jak ja nie mam to właśnie typowe zakładowe myślenie.(Czy łudzisz się że debile co ganiają jak dzikie osły bez zastanowienia i z narażeniem zdrowia się raptem nawrócą? ) Pieniądze które były w zakładzie przeznaczone dla pracowników znów się rozpłyną na tzw. inne cele tak jak np. pieniądze które zakład oszczędza dzięki odejścią ludzi z wysokimi stawkami na emeryturę. A ludzie widzę że każde obniżenie pensji traktują jak coś normalnego z czym trzeba się godzić.

Post Merge: Sierpnia 11, 2018, 00:20:41
Tak. Zlikwidowaliśmy program „Najlepsza zmiana/brygada”.
Jaki był powód tego? Czy coś w zamian za to zostanie zaproponowane? Na co zostaną przeznaczone pieniądze z tego Programu?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2018, 00:20:41 wysłana przez masamix »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8307 dnia: Sierpnia 11, 2018, 01:08:30 »
Jak pisałem dokładnie przyklad ze swojej wytworni. Nagle jak program padl, najlepsza zmiana też spuscila z tonu robiąc eszystws na wariata. A co do samych pieniedzy z tego programu tak jak mówisz się rozplyna.

Offline Zaborek94

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8308 dnia: Sierpnia 11, 2018, 10:43:36 »

Powiem Ci że bardzo się ciesze że napisałeś tyle gorzkiej prawdy jednak niestety nie spodziewaj się zbyt wiele po ludziach na tym forum. Oleją Cie i udadzą że nic nie napisałeś i nic się źle nie dzieje. Wszyscy jesteśmy jedną wielką zadowoloną rodziną a kto będzie pamietał za 2 lata że ktoś ostrzegał i coś wymagał od lidera wszystkiego do okoła.
Wiesz ja już się niczego nie spodziewam, dostałem już to co chciałem i za to jestem wdzięczny ( zgoda na odejscie przed upływem wypowiedzenia ). Co do tej przykrej prawdy... hmm... ta naprawde przykrą to przemilczałem, bo problemów i upokorzeń z jakimi mamy tutaj doczynienia jako pracownicy Gaps jest wiecej. Znacznie więcej, i prosze bez komentarzy ze przecież moge sie zwolnic bo to uczyniłem. Nie jest to zatem puste skomlenie, to są realne problemy. Nie zmieni ich ani dyskusja, ani kierownictwo, ani nawet zwracanie uwagi na realne problemy bo nikt poprostu nie słucha.  A realny problem spółki jest taki że spółka nie ma żadnego majatku poza kapitałem ludzkim, a raczej własnością intelektualną tego kapitału ludzkiego, słowem kluczowym jest tu " tego ". Tego samego który odchodzi zaraz na emeryture, a wraz z nim ta istotna własność intelektualna ( mnie moze i łatwo zastąpicie ale zastanawiam się jak zastąpicie ich ?! ), a młodej stałej kadry ktora miala by ich zastąpić poprostu brak. A jeśli ktoś jest to spółka nie potrafi, nie chce lub jej "nie stać " na zatrzymanie takiego pracownika. To chyba najgorszy rodzaj patologi, taki rodzaj samobójstwa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2018, 11:00:49 wysłana przez Zaborek94 »

Offline arturo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #8309 dnia: Sierpnia 11, 2018, 10:56:16 »
Zaraz usłyszymy, że ZCH Police, nie mają wpływu na to jaka jest polityka zatrudnienia w GAPS.
Dodam tu jeszcze , jakie przywileje ma pracownik zmianowy   gaps-
,brak posiłków przez cały rok ,brak składek na fundusz dodatkowy  emerytalny.
A pracuje , usuwa usterki na całym zakładzie, nie pracuje na jednej wytwórni !
Tak trzymać, brak elektryków, automatyków na rynku ! Za to dyrektorów,kierowników, mistrzów jest za dużo .
Witam, Pani Aniu przedstawię jak to wygląda oczami młodego pracownika, i wrzucę kilka uwag, myślę  że nawet sensownych. Może trochę bujam w obłokach, ale tak czysto teoretycznie, może pora troszkę odchudzić tą tłustą spółkę jaką jest GAPS ? Może to w końcu pora aby zlikwidować stanowiska zwykłym przejadaczą pieniędzy ( a takich w biurowcu Gaps przecież nie brakuje ) a to co dzięki temu zostanie zaoszczędzone zainwestować w pracowników ? Kolejny pomysł na przyciągniecie młodych pracowników technicznych do Gapsu ( na stałe ) to mówienie prawdy ? Przedstawiciele firmy kłamią w żywe oczy na spotkaniach rekrutacyjnych, obiecują premie kwartalne w wysokości 1200-1600 zł brutto ( nigdy nie dostałem więcej niż ~450 zł brutto ), obiecują podwyżki przy zmianach umów,  pierwszej która miała wynosić ~ 200 zł brutto nie było wcale, z drugiej która miała wynosić około 1000 zł brutto nagle zrobiło się 350 zł brutto, i tylko dlatego że starszy mistrz walczył o większe podwyżki  (400 zl brutto a nie 200 zł brutto ). Nawet z tego w żałosny sposób firma ucięła po 50 zł, wstyd i żenada. Nie mamy tez żadnych z obiecywanych szkoleń, nie zdobywamy nowych uprawnień, nie ma drogi rozwoju. Sumując to firma ani nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych ani żadnych innych. Płace na poziomie lidla i biedronki, a przecież kadra na znacznie wyższym poziomie. Dodatkowo podejście do pracownika jak do niewolnika, firma nas nie szanuje i my to czujemy, podejście macie takie że można na nasze miejsce zatrudnić byle obszczymurka spod sklepu, no cóż powodzenia ! Na rynku pracy jest masa ofert dla automatyków, za znacznie lepsze pieniądze, w znacznie lepszych warunkach, bardziej obfitym socjalu i jak sądzę z lepszym podejściem do pracownika. W Gapsie niedługo nie zostanie nikt, bo nic nie oferujecie. Starzy pracownicy których jest masa, lada moment odejdą na emeryturę, a nowi, młodzi ludzie z ambicją i z wykształceniem nigdy do pracy w Gapsie nie przyjdą, no chyba że tak jak ja, skuszeni obietnicami beż pokrycia, ale to też tylko na chwilę.

PS: Wstyd, żenada, i straszna obłuda. Co roku mówią nam że w firmie są straty, cały czas. A na koniec roku kiedy zarząd chce sobie wypłacić soczyste premie nagle spółka przynosi zysk. Na premie dla zarządu jest, ale na nasze podwyżki już nie... I żeby nie zapomnieć, może jeszcze troszkę o naszych zniesławionych nadgodzinach które z dużym poświeceniem wyrabiamy podczas remontu instalacji amoniaku. To jakie cyrki działy się w tym roku woła już o pomstę do nieba, nadgodziny podpisywane na dwa dni często na ostatni moment, tak że nie było wiadomo czy szykować się do domu czy do dalszej pracy. Straszenie nas że linie B remontować bezie jakaś wynajęta firma ( jakby to nam miało zależeć... żenada ), a ten nasz proceder z nadgodzinami zostanie ukrócony. Czy was już do reszty poje... ? Przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da. Nie dość że poświęcamy lato, kosztem rodziny, przyjaciół i życia prywatnego remontujemy instalacje żeby to wszystko jakoś szło, pracując często po 13 godzin dziennie, codziennie przez 2-3 miesiące, z weekendami i świętami, to podejście jest takie że góra jest oburzona że mamy duże zarobki podczas remontu ? One wynikają właśnie z tego poświęcenia, z tego że mamy dodatkowo po 300 a nawet i więcej nadgodzin w tym okresie ! Pani mówi że to nie chodzi o zarobki ale o ilość nadgodzin jakie wyrabiamy, hmm.. a kto do prowadził do takiej sytuacji ? kto doprowadził do tego że nie ma kto zrobić remontu ? Kto doprowadził do tego ze remont spada na 10 - 12 osób ? Zdaje sobie Pani sprawę z tego ile jest obwodów do sprawdzenia? Ile jest rzeczy do zrobienia ?  Zdaje sobie Pani sprawę jaki jest koszt takiego wysiłku ? Była tez kiedyś kwestia że dlaczego tylko automatycy robią remont, że przecież inni też by mogli . Zgadzam się, pewnie by mogli, ale nie potrafią bo nie mają umiejętności i wiedzy z zakresu automatyki. Proponuje dalej zatrudniać piekarzy, cukierników i obszczymurków spod sklepu, jak najtańszym kosztem, a niedługo nie będzie komu już przeprowadzać remontu.
 


Zarząd GAPS cierpi na przypadłość która w realnym świecie zwie się krótkowzrocznością. Nieleczona może doprowadzić z końcem stycznia 2019 do stanu gdzie JB Nitro zostanie bez kadry doświadczonych automatyków i elektryków !!!
Zarząd i kadra zarządzająca nie widzi bądż nie chce widzieć problemu. Z tąd tutaj na tym forum posty osób znających temat u samego żródła. W ten sposób chcemy nagłośnić NAPRAWDĘ poważny problem.
CDN.....