Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785732 razy)

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7605 dnia: Stycznia 24, 2018, 12:19:17 »
Przy remoncie wiaduktu na Piotra i Pawła nie było takiego problemu może dlatego że tam głownie przejeżdżają "fizyczni" a na Kużnickiej "umysłowi"?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7606 dnia: Stycznia 24, 2018, 12:52:31 »
Przy remoncie wiaduktu na Piotra i Pawła nie było takiego problemu może dlatego że tam głownie przejeżdżają "fizyczni" a na Kużnickiej "umysłowi"?

„Wychodząc naprzeciw wnioskom kierowanym od pracowników pracujących na jedną zmianę w GA Police

@zaksiu A składano wówczas jakiś wniosek?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7607 dnia: Stycznia 24, 2018, 14:13:16 »
Remont tego wiaduktu maksymalnie wydłuży drogę dojazdu o 10 min przyjeżdżającym ze Szczecina od strony głębokiego. Policzanom nie robi on żadnej różnicy.
Dobrze,  że nie wnioskowali o urlop przymusowy płatny
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2018, 14:15:12 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7608 dnia: Stycznia 24, 2018, 14:42:59 »
A wy serio nie rozumiecie ze chodzi o to ze jak wszyscy jednozmianowcy naraz rzucaja sie przez Police to nie idzie przez nie przejechac? Ostatnio wracalem z ranki o 14, popadalo 3 cm sniegu i juz przez Police jechalem 25 minut, a nie 5. Wiec domyslam sie co dzieje sie w miescie jak wszyscy jednozmianowcy naraz wyjezdzaja spod zakladu. Wszedzie musicie sie doszukiwac teorii spiskowych?

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7609 dnia: Stycznia 24, 2018, 14:45:19 »
Kup sobie helikopter

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7610 dnia: Stycznia 24, 2018, 14:48:02 »
Kup sobie helikopter
Myślę, że jeszcze ze 2 podwyżki i już będzie mnie stać :)

Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7611 dnia: Stycznia 24, 2018, 14:55:23 »
A ja z innej beczki.Skręcamy na zch i jest przejście  dla pieszych.Taki stoi znak.Ale ostatnio jakiś szalony rowerzysta prawie wpadł mi prawie pod koła.O co tu chodzi?Macie wrażenie że coś tu jest nie tak?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7612 dnia: Stycznia 24, 2018, 15:14:01 »
A wy serio nie rozumiecie ze chodzi o to ze jak wszyscy jednozmianowcy naraz rzucaja sie przez Police to nie idzie przez nie przejechac? Ostatnio wracalem z ranki o 14, popadalo 3 cm sniegu i juz przez Police jechalem 25 minut, a nie 5. Wiec domyslam sie co dzieje sie w miescie jak wszyscy jednozmianowcy naraz wyjezdzaja spod zakladu. Wszedzie musicie sie doszukiwac teorii spiskowych?
A w dupach wam się nie poprzewracało? Masz kłopot z dojazdem do pracy to wyjdź z domu wcześniej.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7613 dnia: Stycznia 24, 2018, 15:21:52 »
A w dupach wam się nie poprzewracało? Masz kłopot z dojazdem do pracy to wyjdź z domu wcześniej.
Boli jak się pracuję na zmiany i Tobie nie dali takiej możliwości? Prawdziwy Polak wyskakuję od razu. Innym zabrać i najlepiej ukarać bo ktoś nie może mieć lepiej ode mnie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7614 dnia: Stycznia 24, 2018, 15:26:10 »
Nie pracuje na azotach. Nic mnie nie boli. Poprostu jesteście śmieszni i tyle.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7615 dnia: Stycznia 24, 2018, 15:33:54 »
Nie pracuje na azotach. Nic mnie nie boli. Poprostu jesteście śmieszni i tyle.
Zgadzam się ze śmiesznością "roszczeń" jednozmianowców ale jeżeli tak chcą i mogą, to nie moja sprawa im tego zabraniać.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7616 dnia: Stycznia 24, 2018, 16:09:14 »
Zgadzam się ze śmiesznością "roszczeń" jednozmianowców ale jeżeli tak chcą i mogą, to nie moja sprawa im tego zabraniać.
Nareszcie nie zmianowi, którym się w dupach poprzewracało jak widać rance tez. Szczerze to nie wiem o co im chodzi, co ma budowa wiaduktu z ich pracą. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7617 dnia: Stycznia 24, 2018, 16:41:05 »
A wy serio nie rozumiecie ze chodzi o to ze jak wszyscy jednozmianowcy naraz rzucaja sie przez Police to nie idzie przez nie przejechac? Ostatnio wracalem z ranki o 14, popadalo 3 cm sniegu i juz przez Police jechalem 25 minut, a nie 5. Wiec domyslam sie co dzieje sie w miescie jak wszyscy jednozmianowcy naraz wyjezdzaja spod zakladu. Wszedzie musicie sie doszukiwac teorii spiskowych?
A w dupach wam się nie poprzewracało? Masz kłopot z dojazdem do pracy to wyjdź z domu wcześniej.

Inteligentny to ty nie jesteś, nie?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7618 dnia: Stycznia 24, 2018, 17:04:07 »

Zawsze komuś nie będzie coś pasować.
Narzekamy na dziury na naszych drogach, ale gdy coś chcą z tym zrobić to też źle. Można trochę czasu się przemęczyć, objechać, wyjechać szybciej, a później wszyscy będziemy się cieszyć z gładkiego jak dupcia niemowlaka mostu.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7619 dnia: Stycznia 25, 2018, 16:04:16 »
Pani Aniu czy jest jakaś szansa na zlikwidowanie tych chorych "r"-ek?